Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolo vaše dojčené dieťa nepokojné počas vašej menštruácie?

rybjar
29. apr 2015

Prosim vas maminky, ktore ste dojcili - ked ste mali menzes (resp. kratko predtym), nebolo vase dietatko nepokojne - viac ako inokedy?
Ja som dostala menzes prave dnes a uz dva dni je drobec ako certik...nic ju nezaujme, len pisti a hneva sa stale...
Dakujem za kazdu odpoved 🙂

dankaa78
29. apr 2015

Ani som to nejako nespozorovala.Nevzdavaj sa a stále prikladaj🙂

stankabk
29. apr 2015

Deti mame tri, vsetky som dojcila, a napriek tomu, ze boli plne dojcene som vzdy dostala menstruaciu 3 mes po porode. Nieco take som nepostrehla ako pises, ale tiez si myslim, ze prikladaj dalej, drzim prsty 🙂

blevka
29. apr 2015

Ano, zazili sme to 🙂 Po cca tretom menzese si zvykol a uzje to v pohode. Len vydrz 🙂

oddrobceka
29. apr 2015

Pocas menstruacie sa moze menit chut mlieka, docasne znizit jeho tvorba alebo spomalit tok. Skus prikladat castejsie, je to len docasne 🙂

michaela2012
29. apr 2015

Ano ☹ vzdy ked som to dostala, tak som mala tento problem . Nechceli sa prisat a mne to tak pripadalo ako by im moje mliecko vtom obdobi nechutilo , ale ked sa moje dni skoncili tak som chodila uplne vyschnuta pretoze deti dopijali to co zameskali 🙂 vela trpezlivosti prajem 🙂

vedorka
29. apr 2015

ano, lebo dvihajucimi hormonmi den dva pred a pocas som mala vzdy menej mlieka ako obvykle.... tak som sa naucila v tieto dni viac prikladat, davat si tabletky senovku a benedikt na podporu dojcenia a pit co najviac vody aby sa mi zdvihla laktacia. aj sa mi zdalo ze malo asi horsiu chut. po menzese to prejde..

cukricek12
29. apr 2015

Nie,nastastie bol kludny..

anetkaadamko
29. apr 2015

Áno, prvé 3-4 mesiace bol nepokojný a štrajkoval vtedy.........

esterba
29. apr 2015

Iba prvýkrát, potom už nie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli