Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chlpaté uško. Kedy to zmyzne a po kom to má?

moj malicky ma chlpate usko :D aj vzadu nad ritkou ma vyse mesiac kedy to zmyzne a pokom to ma ?:DDD

strapco13
8. jan 2011

@bambulkabambulkova to su zbytky lanugo..deti su tym pokryte v brusku...my sme tiez mali a zmizlo to uplne..ale uz neviem kedy 😅 asi kolo polroka..ale fakt neviem kedy to zmizlo
neboj sa nejde o nic vazne 😉

bambulkabambulkova
autor
8. jan 2011

@strapco13 diky :dd A ZE USKO MA POMNE MI DNES MUZ POVEDAL SAK JA NEMAM CHLPATE JAJ CI JE UZ :DD

burina111
8. jan 2011

no aj moja dcéra to má...uško, okolo uší a aj na zadočku, má už skoro 5 mesiacov, to sa stratí 😀 hádam 😅 😅 😅

zitaje
8. jan 2011

Moja starsia to mala tiez, a este k tomu bola rysava, vyzeralo to dost smiesne, rysave usi 😀 , aj na cele mala take chlpky. 😀 Neboj, to odide, este aj vlasy mozno vypadaju 😝

katy2
8. jan 2011

moja to mala tiez, na usku aj nad zadockom.... a zmizlo to ani neviem kedy..... nejak som si to nevsimala.... neboj, zmizne to.... 😉

bambulkabambulkova
autor
8. jan 2011

@burina111 hahahahahaahha no pol roka to je dost jajaaj dufam ze nam to zmyzne :D ale tak nevadi ked nie ja ho milujem aky je :D:.....
@zitaje hahahahahahaahhahahaa :DD to muselo byt riadne a kedy si zacne drzat si hlavicku sam drzat? 😝 🙂 🙂 😉

bihan
8. jan 2011

Aj naša mladšia sa narodila s chlpatými uškami a bohatým porastom na hlave. 😀 Teraz má 5m, rovnaký porast na hlave ale na uškách už nič nemá.

burina111
8. jan 2011

@bambulkabambulkova sa netráp, naša je taká černuľa, vyzerá ako taký čert...ale postupne jej to opadáva...s tým sa netráp, hlavne že je zdravý, čo tam chlpky- oholíš 😀 neeee, to vypadá určite

bambulkabambulkova
autor
8. jan 2011

@burina111 ved jasne hlavne ze je a dufam ze aj bude lebo bol chory uz dost,,,v nemocnici bol 2krat najskor zapal obliciek a potom priedusky a hlieny mal stale sa mi sniva ze zaz pojde do nemocnici ah hrozneee toto

bambulkabambulkova
autor
8. jan 2011

@bihan 🙂 krasna je kukala som foto

burina111
8. jan 2011

@bambulkabambulkova tak si si fajne užila...no kým vyrastú---------rodičia sa natrápia ☹ tak držím palce

bershka
8. jan 2011

@burina111 nasa mala usi jak civava ked sa narodila.... chrbat ma chlpaty a aj na boku stehienok. vypadne. ak ked nie, tak nastartujem depilator 😉

burina111
8. jan 2011

@bershka 😀 😀 😀 baby si robme srandy...ale nee, našej sa to tratí...a keď teraz píšeš, že aj na stehnách to má tvoja...aj naša mala a už nemá..aj som zabudla 😅 😵 baby tak hlavne zdravie pre všetkých a celosvetový mier 😉

luckaar
8. jan 2011

nas maly ma tiez uska, nad ritkou a trosku aj na ramienkach 😀

lenka1smejka
8. jan 2011

My sme mali uska a celo chlpate a celo zmizlo hned ale uska jej sa drzali asi az do 7mesiaca 😀

bambulkabambulkova
autor
8. jan 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 kedy si vam drzali hlavicku uz same???

bambulkabambulkova
autor
8. jan 2011

@burina111 natrapia ale stoji to zatooo

bershka
9. jan 2011

@bambulkabambulkova je to indi vindi. nasa ju dvihala uz par hodin po narodeni.. ale zato zacala sa plazit ked mala 11 mesiacov a behom dvoch tyzdnov uz aj behala

bambulkabambulkova
autor
9. jan 2011

@bershka ale nedrzala si ju hned :D

zuzkap2
9. jan 2011

moja ma tiez chlpate uska a aj nad ritkou

miska333
9. jan 2011

nad ritkou ma aj nas marek a ostalo mu to doteraz, take jemnucke- ma to po tatovi a vyzera to super. a ked sa narodil mal tiez dokonca aj celo, ale zmizlo to 🙂
hlavicky drzal v cca 3 mesiacoch

exupery
9. jan 2011

AJ nasa mala chlpate uska,tmave chlpky.Aj hornu cast cela a nad zadockom,zmyzlo jej to uplne tak do pol roka,uz si to celkom presne nepamatam,ale uz to nema. 😉

maxara
9. jan 2011

jeeej aka pekna temicka, aj moja krasula mala chlpate usko, volala som ju Rysik ostrovidik 😀 z usiek jej to vypadalo, ale kamasle ostali 😀 teda chlpky nad ritusou, to ma po mm. Ale jeden dr mi povedal, ze to maju deti zien, ktore v tehu prijimali vela B vitaminu. Co ja som teda prijimala, kedze chleba a rozky som priam zrala a nealko pivo bol moj jediny kamarat po prejedeni sa 😅 a plus som papala poctivo kyselinu listovu, co je tiez jeden z Bvitaminov

pralinka25
9. jan 2011

nas maly bol tiez chlpaty ako plysovy macko.
mal uska celo ramienka ritku aj nad ritkou a aj stehienka trochu. a teda aj koooooopec vlaskov. vsetko tmave.
zatial vypadalo skoro vsetko okrem malinkeho fliaciku nad ritkou a uska este trosku ostali ale mizne to.
neboj vypda to vsetko.

bershka
9. jan 2011

no ked je chlapec chlpaty, tak cert to ber, ale ked je dievcatko chlpate, tak to neni buh vi co. ale minule v damskom magazine davali, ze tieto chlpky, aj ked su vyraznejsie, ze opadaju. mm ma s tym stale strasi, ze bude chlpana 😀