Chodenie v 10m

iv33
15. aug 2018

Mam otazocku.. Moja princeznicka ma 11m.. Ked mala 10m zacala sa pustat a zacala sama chodit, ze az utekala..ja som len bola za nou s natiahnutymi rukami, lebo obcas sa potkla tak aby nepadla...a zrazu po 3tyzdnoch prestala chodit. Proste postavim ju a nechce ani len stat sama prehyba sa dozadu akoby ani stat nevedela na nohach, ked ju chcem pustit ze nech kraca tak si sadne alebo ma rychlo chyta za ruku a ked jej ju dat nechcem zacne chytat nervy a mrnkat. Nespadla, neudrela sa proste nic..ale akonahle ma za ruku drzi tak az uteka. Nechapem preco prestala cupitat sama z nicoho nic? ... Iba popri nabytku chodi alebo ked ju chytim za ruku..Stretla ste sa niektora s tym? Co s tym?

beuss
15. aug 2018

My mame teda len skoro 5m chlapceka, ale podobne sme mali s prevracanim sa na brusko.. asi v 3,5m zacal stale sa prevracal a zrazu prestal..tak aj vyse tyzdna.. a potom zase zacal 😊 Myslim, ze sa nemusis bat, niekde som citala, ze to tak deti robia, ze neco zacnu a potom prestanu a potom zasa zacnu 😊

taskataska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka
16. aug 2018

A nebola si niekde prec, alebo nebol nejaky stres v rodine? Ja ked som odchadzala do nemocnice na operaciu mala v pohode chodila, prvykrat bola bezo mna dva dni a prisla som domov a ona prestala chodit. Nastastie asi po tyzdni sa to vratilo. Ak by to u vas trvalo dlhsie urcite by som zasla k lekarke.

zlatkapaps
16. aug 2018

@iv33 Podla mna sa nemas coho obavat, malicka su k tomu vrati, este len skusa tak ju nechaj nech sama na to pride. Nasa to tak mala z otacanim na brusko. Z nicoho nic zacala a potom z nicoho nic prestala, aj ked som ju ja dala na brusko strasne mrncala. Tak som to prestala robit, nechala to iba na nu a casom zacala zasa sama sa prevracat 🙂

iv33
autor
16. aug 2018

@pininka nie nie mala je stale so mnou..stres ziafen ze by na nu nieco vplyvalo...

ludmilka2407
16. aug 2018

Mozno sa boji pustat ak padala,prip.si zvykla na chodenie za rucky. Nas zacal chodit v 9.mes.,strasne padal a potom len za ruku chcel chodit. Prestal sa pustat,trvalo to mozno 2tyzdne a teraz uz sam beha po dome. 😊