Chodíte sa niekedy odreagovať od detičiek?

mmaattuuss
11. feb 2011

Zaujímalo by ma, či si chodíte "vyvetrať hlavu" niekde, ako často sa vám podarí dostať od detí a kde chodievate, aby ste si trochu oddýchli. Ja väčšinou chodievam domov k našim pozrieť, keďže bývajú dosť blízko, prípadne občas kamarátku navštíviť. Inak môj partner má názor, že v čase, keď je on doma, mám byť iba s ním a nikde nechodiť, lebo doobedu mám času dosť a môžem ísť, kde chcem, pritom neberie ohľad na to, že doobedu je každý väčšinou v práci a že vtedy som sama s dieťaťom.

janica81
11. feb 2011

nooo ja mam maličkú dcéru...ale raz za mesiac idem s kamoskami na dve hodinky von...a cez tyzden idem aspon raz do mesta vybavovat, nakupovat 🙂 podla mna je to prospesne pre obe 🙂

murinka
11. feb 2011

nie,dcerka je moj relax 😉 a ked idem tak ju beriem so sebou 😉

tibinka22
11. feb 2011

Ano, chodievam sa odreagovat a dokonca ja bez manzela, velmi rad je s malou doma, pravidelne chodim cvicit do fitneska a na zumbu no a potom nejake tie babske jazdy 🙂

babatko88
11. feb 2011

áno, ja chodím v pondelok a štvrtok na zumbu, tam sa odreagujem až až 😀
a raz za cca 3 mesiace si chodíme s kamoškami sadnúť do baru (1x vonku som bola, keď mal druhý synček 7 mesiacov, odvtedy som fuč pravidelne) 😀
predsa len sme nonstop s deťmi, takže nejaký ten vlastný kľud a relax potrebujeme, sme predsa maminy na plný úväzok, tak nech sa občas postarajú aj chlapi, nie!?

lucula73
11. feb 2011

no ako možeš ísť niekde sa odreagovať,keď máš ddoma dieťa?veď to je logické,že možeš ísť,až keď ti ho má kto postrážiť.
ja chodievam..tak raz do mesiaca si idem sadnúť s skamoškou a pokecať,občas idem k našim na celý deň,nech sa s smalým zabavia a občas ,tak dva razy do mesiaca sa idem poflákať do mesta,len tak 🙂
Vyvetrať hlavu je dôležité....ale nie každá si to može dovoliť 😉

dajna11
11. feb 2011

ja chodím tiež k našim,tam sa na maleho vrhnú,tak mám chvílu pokoj.a chodím cvičiť dva krát do týždna večer...máme to na striedačku,aj manžel chodí,ked nejdem ja. s kamoškami sa je ťažké dohodnuť,kedže pracuju a bývaju inde....ked tak idem kamoškám čo su doma na materskej ako ja....ale už aby bola jar a bnude lepšie vonku..... 🙂

ela2710
11. feb 2011

no tak zas moj priatel maleho miluje tak, ze by s nim bol najradsej stale, normalne ma minule vyhanal za kamosmi, ale nesla som, no ja aj nakupovat chodim s drobcom, no ked naozaj potrebujem vypnut, idem do obyvacky, precitam si dobru knizku, alebo vysivam - zatial je s malym ocino 🙂

ani3012
11. feb 2011

mne stačí ak mám chvíľku kľudu aspoň na záchode 😀 ale ak sa naskytne príležitosť byť bez detí ,tak využívam ten čas pre seba-a je jedno či s knihou v ruke ,v obchode alebo niekde na kávičke 😉

traktor
11. feb 2011

ja sa chodim odreagovat .....no na konika 😀 😀 😉 ..inak beriem maleho vsade so sebou...nemam potrebu ho niekde nechat.

stardust
11. feb 2011

hej, chodievam do fitnes centra, do kniznice a podobne. S manzelom vedieme emancipovanu domacnost, takze mu nerobi najmensi problem zostat s detmi..ma ich velmi rad a najradsej by bol na rodicovskej dovolenke on.

babulina
11. feb 2011

raz do tyzdna na hodinku chodim na zumbu , to je moje odreagovanie, ale pokial by som potrebovala viacej priestoru tak verim ze manzel by mi to poskytol aj za cenu ze by sa staral o dve deti, ale popravde nemam velmi potrebu sa viacej vzdalovat od drobcov 😉

zuzikkaa
11. feb 2011

ahoj,ja chodim 2-3x do tazdna cvicit.tak raz za mesiac na "damsku" s babami ,,niekedy sa pritrafi nejaka kavicka ale to tak na hodinku.manzel nikdy nic nenamieta,,sam mi povedal ze sa mi necuduje ze este po veceroch chodim cvicit lebo mame hyperaktivne dieta 😎 ak ti tvoj manzel nedovoli mat aspon 2x do tyzdna svoj relax a cas vypnut tak je divny!!! normalny chlap pochopi ze sa neda byt stale doma a ak mas normalne fungovat potrebujes cas aj sama so sebou.urcite mas pravo mat svoje konicky a nie len ticho sedet doma a cusat pri manzelovi,,to je teda od neho sebecke!!! 😖

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
happy8051
12. feb 2011

ja chodim na prechadzku, na kavu s kamoskami, od marca zacnem cvicit konecne... ale kedze kojim vzdy som prec od malej max 3 hodiny a je tak nacasovana, ze akonahle sa vratim, pyta mliecko 🙂

denduska
12. feb 2011

Nie, nechodim, neda sa. Mm stale v praci, dni noci, babky dedovia 300 km daleko, mm sam dve deti nezvladne a nikoho ineho na strazenie nemam. Hadam nezosediviem tak skoro 😅

stvura
12. feb 2011

podobne ako denduska, ale rada by som sa sla dakedy uz odreagovat, lebo je to hrozny napor byt kazdy den s dvoma malymi detickami...som za odreagovanie vsetkymi piatimi 😉

cmulinko
12. feb 2011

🙂 Zial nemam kam utiect 🙂 .sme 2500km od rodicov a nikoho tu nemame na pomoc.S manzelom sa striedame pri detoch.Robime ine smeny,aby sme mohli normalne fungovat bez nejakej opatrovatelky.Ja robim len poobede a manzel len nocne.O to horsie mame vsetko,ze tu v Irsku je materska dovolenka len 6 mesiacov a nie 3 roky ako doma....vzdy mi je smutno,ze po tak kratkej dobe opustam deti kvoli robote.Na ziadne sukromie ci odreagovanie sa nemame s manzelom absolutne cas.Vsetko sa toci okolo prace a deti...a manzel toho ma este viac,lebo on ich aj kupe a dava spat....ja som s detmi len cez den a z toho starsi v skolke 3,5 hodin,takze mam na starosti len mensieho.

lenka1smejka
12. feb 2011

ja sa chodim prevazat v aute zajedem si hocikde len tak napriklad minule do Trnavy na otocku

kralicica
12. feb 2011

nikdy by som nepovedala, ze "dieta je moj relax". znie to pekne, ale bohuzial, ma 10 mesiacov a je strasne hyperaktivny, relax pri nom nehrozi, naopak, na konci dna som ako vypluta... 😖 mam ho samozrejme rada, ale citim, ze nie som len zena manzelka, ale aj zena sama sebou. vela zien na materskej stratia "same seba" lebo si uplne privlastnia povolanie matky a zabudnu, ze kedysi robili veci aj same, mali svoje konicky, zaluby, priatelov, manzela... ja aspon raz do tyzdna dam maleho svokrovcom alebo manzelovi a ideme na 2 hodky do mesta, na obed, na kavu, po obchoch. myslim, ze je to dobre aj pre maleho, lebo sa mu vzdy vrati oddychnuta pokojna maminka 😀

salvinka
12. feb 2011

od dalsieho tyzdna zacinam pravidelne aj ja! minimalne jeden den do tyzdna zumba, zacali sme si robievat raz do mesiaca party, ale aj s detickami.. a urcite si este nieco najdem pretoze uz som suca na psychiatriu.. 😖 😖

exupery
12. feb 2011

No chodim raz do tyzdna na zumbu a teraz posledny mesiac si robim vodicak,tak niekedy som tak casto prec,az mi mala chyba...ale chodime mm aspon raz do mesiaca von na zabavu s kamosmi,alebo tak,ale akoze na nejaky dlhsi cas by som bez malej nevydrzala.dovolenka,vikend ...clovek potrebuje mat nejaku tu chvilku len sam na seba....byvame zatial s rodicmi,takze to nie je problem,.... 😉

evickapooh
12. feb 2011

nechodim nikam -vsade len s detmi ,ked nie su so mnou som nekludna nesvoja chybaju mi!!!sice niekedy aj ten klud chlyba aby som bola bez nich ale to budem mat az o 5 az 7 rokov ked budu vacsie ano ja chodim tiez k babke ku kamoske sem tam [s detmi]inac ked je manzel doma tak on je s detmi a ja pred PC a mam klud!

zzuzzik
12. feb 2011

jasne na keramiku 🙂

nice203
12. feb 2011

Ano, ja chodievam vonku s kamoskami. Aj dnes idem, ocko zostane s malou doma ked zaspi. Vie sa postarat aj on, takze nie je to problem. Ja chodievam do spolocnosti velmi rada!

briketa
13. feb 2011

Vecer chodim von na kolko sa citim. V nedelu chodievam fotit. My sa v tomto neobmedzujeme. Myslim, ze aj to je jeden z klucov dobreho manzelstva.

kalifa28
13. feb 2011

no škoda, že toto nie je diskusia...
ja sa chodim odreagovat do práce 🙂 mužovi to nevadí, ale podozrievam ho, že len preto, že prinesiem domov nejaku tu korunu 😝 inak kavičky, diskoteky, debatne kružky ma bez mojej dcery nebavia... netvrdim, že mi z nej niekedy nešibe (je to poriadne naročne dietatko) ale aj tak je taká zlatá 🙂 že by mi asi hned po 5 minutach na kave chybala 😝

iron
13. feb 2011

Ja sa chodim odreagovat na prechadzku so psom. Ale to je tak 10 min. Inak chodievame s manzelom a dcerkami vsade spolu a nam to tak vyhovuje. V buducnosti planujem viac sa venovat psikovi v ramci psychohygieny. Mne nejaka velka spolocnost nechyba, uz som toho mala dost, takze mat teraz deti je pre mna pekna zmena. Ked k nam pridu stari rodicia tak si vyrazime len my dvaja, sama ked niekde idem tak s detmi.. 🙂 🙂

bambulka333
13. feb 2011

chodim cvicit 4x tyzdenne, vtedy je s malym svokra, to je dopoludnia.
raz do mesiaca damska jazda, okrem toho si idem zabehat, nakupit....a vecer tiez mam moznost, manzel je uplne v pohode, aj keby som sla kazdy druhy den niekam....ja potrebujem vypnut od maleho, ked si zresetujem hlavu, o to intenzivnejsie sa mu potom venujem...

ivett1
15. feb 2011

ahoj...pre mna je relax dlha prechadzka v lesiku 😉, pripadne korcule (ked syncek spinka v kociku a dcerka je zdrava a je v skolke.. 😀 ) ... alebo ked sa podari fitko...(tak to by som uz potrebovala...) a malicka siesta, ked sme doma kvoli pocasiu, tak cez popoludnajsi spanok, kavicka a casopis, alebo PC 🙂 ...ale, ak som dlhsie bez mojich anjelikov, tak som cela nesvoja a potom ani ten relax nema pre mna taky vyznam, ako by som chcela 😅 ...aj, ked ma mm niekedy vyslovene "vyhadzuje" z bytu za ucelom vyvetrania si hlavy 😉