Čo kúpiť - Cherek kolieska alebo Swimtrainer koleso?

mariankatb
30. jún 2019

Ahojte, prosím, čo odporučate detickam do roka na plávanie? Je lepšie kupit cherek kolieska alebo Swimtrainer koleso? Aké sú skúsenosti? Ďakujem krásne za radu

biela_sova
30. jún 2019

@mariankatb Ahoj, my mame 8 mesacneho (vysoky 79cm) , kupila som mu aj rukavniky Cherek, aj koliesko Swim safely, to take, kde dieta vlozis ako do sedacky. V nadseni som skusila rukavniky a zdalo sa mi, ze sa mu este ponara tvaricka do vody. Tak som to nechala na koniec leta/bud. rok, ked uz bude mocnejsi a bude sa vediet aj sam vznasat. Nakoniec je v bazene najspokojnejsi, ked ho podopieram rukami a on si "plava". Koliesko vyuzijeme napr pri mori, aby ho to nadnasalo. Dufam, ze som pomohla 🙂

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1kriosa1
30. jún 2019

Moja má rok, najprv sme mali koleso Swimtrainer ale jedovala sa na nho. Kupila som zelené Cherek,včera sme boli prvý krat s nimi cely deň v aquaparku a to dieťa bolo problém dostať z bazena 😁 chvilu sa prevracala dopredu, vždy sme ju napravili aby si zvykla,že treba akoby "ležať" na bruchu a po chvili na to prišla. Aj som sa trocha obávala že zas dám 25€ a nebude v tom chcieť byť ako v koliesku, ale tie rukavniky boli v našom pripade fakt super kúpa.

lubik87
30. jún 2019

Kočky a neponara sa hlávka teda ? Lebo mala ani za svet v kolese ani v swimtrainer.

biela_sova
30. jún 2019

@1kriosa1 Ahoj, ako ste ju prosim primeli, aby neponarala hlavicku pod vodu? Ja ked synceka "vozim" po vode (drzim ho za hrudnicek pod pazuchami), plava ruckami, kopka nozickami a neponara sa, lebo mu to nedovolim. A este jedna otazka:zdasa mi, ze ked mu zelene kokieska nafuknem, su na ruckach prilis daleko od ramienok, a ponara sa tym padom...no nch robim co robim, blizsie sa mu ich mi nedari nasadit :D Asi som nemozna ja 🙂

helulik
22. aug 2019

Ahojte, neposuvatw niektorá kolieska? Prosím 🙏🙏🙏