Čo robia vaše deti keď koníkujete?

susik77
30. apr 2008

Ahojte, co robia vase deti, ked ste na koniku?

addaa
9. nov 2008

moje sladko spinká 🙂 🙂 🙂

addaa
9. nov 2008

inak a koníkujem, keď mám doma porobené čo treba...riady, podlahy, proste poriadok, inak by som bola z toho veľmi veľmi nesvoja

slaviq81
9. nov 2008

u mna plati to iste co u addy

asitka
9. nov 2008

väčšinou keď deti spinkajú...a keď mám porobené....alebo večer....keď už je pohoda...pred spaním...a manžel sa hrá s deťmi a venuje im...tak ja si môžem vyťukávať 😀

slaviq81
9. nov 2008

no vecerne konikovanie u mna neprichadza do uvahy, vtedy je moja dcera velmi aktivna a dozaduje sa pozornosti 😀

asitka
9. nov 2008

slaviq...ale ty máš malinkaté mimčo.... 😉 časom sa aj k večernému konikovaniu dopracuješ... 😀

sirinka
9. nov 2008

vacsinou ked spi, alebo len tak sem odskakujem na 5 min, lebo to je klara hned nalepena na klavesnici a to sa neda ani citat, nieto este pisat...

lyongirl
9. nov 2008

tiež keď malý spí, alebo len tak odbehnem a mrknem, ale už sa mi stalo, že som písala aj s malým na rukách, alebo, že mi v strede napísaného príspevku reštartoval PC 😀 😠

marika80
9. nov 2008

hra sa na svojom laptope (len keby tolko nevyhraval 😒 ), alebo mi vyhadzuje kozmetiku so suflika 😉

xena22
9. nov 2008

Ked su deti v skole ,alebo na kruzkoch,alebo vonku na ulici,alebo ked sa spolu hraju,ked pozeraju dvd,alebo ked si kreslia ... 😀 mam uz velke deti - nemam problem 😉 ,no ale ved mi zlate casy skoncia zachvilu - tak tu nebudem machrovat a kazit vzduch 😉

katka76
9. nov 2008

len ked mala poobede spi, tak tu 1 -1 1/2 hod stiham, vecer je to skor vynimka

majula009
9. nov 2008

moje spí

bianka0111
9. nov 2008

ahoj, moja kričí spostielky, ale je to slabý krik, tak kludne možem koníkovať lebo zachvílku 😔 😝

majula009
9. nov 2008

a preco sa jej nechce hajat?

bianka0111
9. nov 2008

jej to dosť trvá kým sa uloží na kludný spánok, a teraz už aj spinka! a tvoje drobčiatko hajá?

chymenitta33
9. nov 2008

Ja ked konikujem tak David väčšinou buvka alebo sa hrajka🙂

kingstonka
10. nov 2008

spinka

titkovamiriam
10. nov 2008

ja som v praci,tak je doma s babkou-inak ani doma by nebol problem,je nauceny sa hrat sam-teraz som sa po rokoch vratila k pleteniu a v pohode.

horallka
10. nov 2008

ja konikujem, ked mi maly spi- inac by to neslo. A ked je dcera v skole-inac ma tu nepusti. 😀

wali
10. nov 2008

no tak ja tiez jedine, ked drobec spi. inak na pc ziarli a snazil by sa spolupracovat so mnou, cize by som nic nenapisala. takze jedine hned po obede, ked zaspi, lietam po konikovi 😀

jonatanka
10. nov 2008

snazm sa konikovat, ked drobci spia, inac pri nich mi vela volna nezostava, dokazu zamestnat aj celu rodinu 😅

dea
10. nov 2008

tak ja som na nete tiez len ked mala spi..........alebo je u svokry ako teraz 😀 🙂 no ale musim napisat, ze som najprv upratala a tak sadla k netu 😀