Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo robiť, keď dieťa nechce sedieť v autosedačke?

lubi09
9. dec 2011

ahojte mamicky, neviem ci niektora mate dieta ktore nema rado vozenie v aute v autosedacke, ak ano, nejake tipy a triky ako ho to naucit? Maly bude mat devat mesiacov, som myslela ze nema rad len vajce, teraz sme kupili uz vacsiu sedacku, ale je to to iste:( vdaka za rady.

traktor
10. dec 2011

skus ho zaujat hrackami..alebo sa da kupit na sedadlo taky kapsar..tam mu das hracky, daku dobrotu, flasu..on si ich môze vyberat..brat ma v aute na sedadle namontovanu obrazovku, detom pusta rozpravky..

juliagregor
10. dec 2011

detske pesnicky na CD...

ja som hracky nedavala, lebo ich prestala bavit, zahodili ju a potom plakali, chodievala som casto so vsetkými sama a zabavat sa mi ich nedalo....

tak sme spievali a spievali a spievali....

lubi09
autor
11. dec 2011

no presne, hracky ho niekedy este viac rozhnevaju, snazim sa ho bavit, ale tak ked ideme na nejaku dlhsiu cestu, tak je to niekedy celkom drina:( a najma ked to este nezabara a krpec vykrika a vykrika... by ma zaujimalo kedy z toho vyrastie! No ta telka by mozno chvilu fungovala, lenze sa mi zda zasa maly aby pozeral telku:(

lubi09
autor
12. dec 2011

@stardust no vlakom by to slo, keby sme nemali vzdy tolko batoziny🙂)

stardust
12. dec 2011

@lubi09 no to video je len reklama, v reale vyzera cestovanie vlakom v NRW v ramci hesla: hej ty podo mnou, povedz tomu pod tebou, ze ten nado mnou vystupuje 😀 😀 😀 Ale zabavila som sa na tej reklame 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli