Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

jahodka11
19. jún 2008

lenocka, ja to tiez nechapem....ja som svoju svokru este brala aj na skusku a vyber svadobnych siat, ze ved budeme rodina, tak nech ideme vsetky spolu....ked mi zomierala mamina, ziadna pomoc, nic, pocas tehotenstva a teraz tiez nic, len sprostosti a blbe reci....teraz som tyzden u ocina, svokra byva oproti v panelaku a ani raz nezavola a nepride sa pozriet na svojho milovaneho vnucika, ako ona hovori, takze uz neriesim, koniec, budem ju len trpiet na rodinnych oslavach a to je vsetko....ziadne take, aby som na jej reci nereagovala ako doteraz..odteraz si jasne vsetko hned poviem, vysvetlim...atd....moja trpezlivost ma tiez hranice, este ze mam dobreho manzela 🙂

lenocka6
19. jún 2008

ja si tiez hovorim, ze to vybavim hned a poviem jej vsetko na rovinu. Ale potom mi to neda, lebo by chudaka len mojho manzela trapila, ze aku zenu si to vybral? 😀 Vies co, ja som sa nakoniec po svadbe dozvedela, ze ona nechcela pre svojho synacika takuto zenu, lebo som nemala ziadnu vysoku skolu, predstavovala si nejaku doktorku alebo pravnicku. Ale musim povedat, ze niekedy ma celkom dobru naladu a da sa s nou pokecat, ale niekedy mi staci pet minut a by som ju uskrtila. 🙂 Ale vacsinou sa porozculujem len v duchu, alebo ked uz nevladzem pokecam s manzelom 🙂 Esteze ho mam 😀

sisulik
19. jún 2008

lenocka...a tvoj manzel ma aku vysku?

lenocka6
19. jún 2008

je ing. z Mtf. Ale aj ja uz budem mat vysku, ked spravim na buduci tyzden vo stvrtok statnice. Ale budem len bakalar 🙂

sirinka
19. jún 2008

no baby...drzim vam palce, neviem si predstavit mat taku svokru...ale myslim si a kvoli vam dufam, ze sa to casom utrasie 😅 , ja mam dobrych oboch svokrovcov. zato ina kava je moja mama, nic v zlom, je super, ale vzdy ked je na navsteve tak dostanem davku aky mam neporiadok, ako nestiham varit, zehlit atd...ona predsa vsetko zvladala, hlavne na ten neporiadok je zvlast hakliva, este nema ani kavu uvarenu a uz stiera podlahu a okna sa lesknu...lebo ona to vie najlepsie...ale lubim ju 😀 a ma to tu vyhodu, ze jej bez problemov poviem, co sa mi nepaci.
tak drzim palce a pevne nervy...

lenocka6
19. jún 2008

hmm, ja svojej mame tiez poviem co si myslim, ale chvalabohu mi nikdy nepovedala, ze nemam upratane alebo nestiham. To by dostala hubovu 🙂 Oni nie su tak zli,svokrovci, len nas sem tam niecim nastvu 🙂

sirinka
19. jún 2008

lenocka sak este sme ani mi nepreskocili, ktovie ake budeme svokry 😅

lenocka6
19. jún 2008

no ja budem ta najhorsia na svete, nech sa len tesi nejaka dievcina a chlapec, si uziju 😀 😀. No to keby sme vedeli, tak by sme sa urcite nejakych a vela chyb vyvarovali.

eppik.m
20. jún 2008

Ahojte, čítam že všetci sme na tom podobne. Myslím že nám neostáva nič iné len ich tolerovať a brať aké sú. Určite tiež nechcú od nás aby sme ich poučovali ako my. Tak si myslím že je to začarovaný kruh 😨 Treba nájsť nejaké riešenie aby vyhovalo obom stranám. Určite nikdo nemá rád hádky a naviac v rodine. Nie nadarmo sa hovorí že s manželom si berieme aj jeho rodinu!!!! 😀 Treba sa vykričať niekde v súkromí a keď hnev opadne tak vyraziť za svokrou a v klude s ňou prebrať čo nás trápí. Aj ona je iba človek, a ludia nie sú neomylní a pokial sa učia na vlastných chybách tak je to v poriadku. Já si tiež hovorím že jej neskočím na špek, a čím bude ona hnusnejšia tak ja budem milšia a vysmiata. A verte mi že to určite nečaká, a keď bude vidieť že ma to nerozhodí tak ju to prestane baviť. Ešte teda vám poviem či to zabralo aj v praxi. Teším sa čo sa dozviem o sebe. Hehe PS: Najhoršia zrážka je zrážka s blbcom... Radšej svoju energiu budem venovať pri výchove svojho synčeka. Krááásny den všetkým. PAPA 😵

sirinka
20. jún 2008

eppik.m pekne napisane...drzim palce, ja tiez vyznavam tuto teoriu a vacsinou zaberie a kde neeee....tak tam uz neeee 🙄 😀

alexandra
20. jún 2008

Ja mam asi stastie.. Zrejme je to ale len vynimka potvrdzujuca pravidlo 🙂

pinco
20. jún 2008

no tak ja uz som to s mojou uplne vzdala 😖 V stredu som ju stretla (strasne som sa jej chcela vyhnut, ale nevydalo) a namiesto toho, aby sa mi privravela, ze Jani, preco sa musime tolko hadat? Ved ja vas mam rada vsetkych, tak by sme sa mohli pomerit.... Alebo nieco take by som si predstavovala. Ale ona mi celou cestou vypravala o susedovi (ktory v ten den chudak zomrel), ze o mrtvych sice len v dobrom, ale on bol taky a taky... No mala som z nej dost. Az nakoniec, ked som uz isla zabocit inde sa ma spytala, ze ako sa mam, ci je vsetko v poriadku (akoze moje tehu) a ci uz mame postielku. Lebo ona ze uz ju chcela objednat (urcite len zadrela, lebo vie ze by sme ju aj tak nechceli). Tak som jej povedala, ze este nemame, ale my si kupime. Urazena sa zvrtla a odisla...
Baby, ja som fakt uz rezignovala. Normalna inteligentna zena by to podla mna neriesila takto. Ak sa neznesie so svojim synom, tak by som cakala aspon nejaku uprimnu spoved matky, ze preco je to tak... Ale toho som sa za 8 rokov co ju poznam nedozila. Vzdy je to len o tom, ze "ked nechcu, tak nechcu. Ich problem". Tak ja uz fakt od nej nic nechcem.

cistko
20. jún 2008

Rada tu chodim a citam vas 😀 lebo sa len utvrdzujem v tom, ze moje "problemy" so svokrou nie su problemy 😀 😀 😀 aj ked ma niekedy vytoci, myslim ze patri do tej skupiny fajn svokier 😀 😀

A mna zase vcera mamka trochu....vytocila?....so svokrou som dohodnuta ze bude kazdy stvrtok chodievat k nam, pride na cele poobedie, berie ho von, hraje sa s nim, kupka, krmi az kym ho neulozim spinkat. A vsetci to vedia. Ja si nikdy na stvrtok nic neplanujem, nikam nechodim, lebo viem ze to je "svokrin den" no a vcera prisla mamka, co som sice rada ale nechapem preco ked vedela ze je u nas svokra. A stale si pytala maleho od svokry na ruky, jasila sa s nim "brala"jej ho. A mala som obrovsku dilemu-nevedela som ako jej povedat nech ide domov/mala som z nej pocit ze jej robi radost ze drobny ide za nou a nie za svokrou-take reci typu ku ktorej babke ides?????/slo ma porazit v duchu no mala som zabrany povedat jej nieco aby sa neurazila a zaroven mi bolo tak luto svokry 😨 Az som "nabrala guraz" a snazila sa taktne to naznacit, jasne ze pochopila aj sa urazila a odisla.
Potom som k nim vecer zasla cakala som ze to bude pokracovat, ale mozno to predychala tak uz bolo dobre takze do tejto temy zapajam aj to, ze niekedy nielen svokry su zle ale .... nechcem napisat ze aj mamy ale AJ NASI MUZI MAJU SVOKRY A TIE SA TIEZ MOZU NIEKEDY CHOVAT AKO TRUBKY 😀 😀 😀 😀

pinco
21. jún 2008

cistko, ved to je jasne, za aj nasi muzi ´maju svokry 😀 Ved preco by inak bolo aj tolko vtipov o svokrach 😀

pinco
21. jún 2008

😀 😀 😀

Dobrý deň, máte kockový cukor?
- Nie, nemáme.
- A nejaký iný fajný dezert pre svokru?

Príde muž domov z práce a pýta sa manželky:
- Dnes bola na návšteve tvoja mama?
- Ano, ako to vieš?
- No, lebo som opľutý na svodobnej fotke.

eppik.m
21. jún 2008

ahojte, tá moja je zrovna urazená od posledného kočíkovania ale nebudem to rozoberať, už som písala. 😉 tak sa neozíva. Včera sme ju stretli na chodníku a hneď manželovi vraví " kúp mi chleba a cíga ja si pre to prídem" nič v zlom ale obchod mala skoro pred nosom tak si mohla sama dojsť 😀 ale to je iba zámienka aby mohla prísť (nejedná narovinu) potom zazvoní, vytiahne manžela pred barák von a hustí mu do hlavy bohvie čo.... 😝 Mne to vadí, neviem či som jediná aký máte názor??? V nedelu konečne má manžel volno tak tam zajdeme a už konečne nech máme upratané každý pred svojím prahom. 😅 Ináč moja mamina je stále mojou maminou a tak radííí a radííí, ale viem že v dobrom aj o malého sa postará aj o mňa keď potrebujem, kupuje mu darčeky a potrebné veci tak ju musím krotiť, možno preto že žijem v Čechách tak sa strašne málo vídame a sme si vzácnejší. Svokra tá ho ani nekúpala čo je na svete a darček dostal pri narodení, hračku(povinnosť si splnila)! Ale to je jedno ja nepotrebujem žiadne dary. S ňou som teda denne bola, než sa urazila. PINCO aj moja stále rozpráva o susedovi, sťažuje si na neho a potom keď ho stretneme tak nahodí úsmev od ucha k uchu a tak sused nevie že jej na ňom niečo vadí, ja sa iba smejem, ako malé deti ale tie si to hneď vysvetlia keď niečo chcú alebo sa im niečo nepáči, nie? CISTKO dobrý nápad s tým štvrtkom pre svokru 😉 Možno aj ja to skúsim. Možná by som sa snažila z maminy vytiahnúť prečo prišla keď vedela že tam budeš mať svokru? A vobec by som s toho nemala špatné svedomie a narovinu by som jej povedala že obidve predsa nemožu mať malého naraz aj to dieťa má potom zmatok a presne vznikajú hádky a urážky že ku komu teda malý pojde radšej. Myslím že testovala koho má radšej, možná má tiež nejaké výhrady k tvojej svokre. Neviem je to iba moja úvaha. Ale presne je to hrozné že dospelý ludia riešia svoje problémy cez deti a používajú ich ako nástroj aby ublížili tomu druhému... !!!Deti za nič nemožu!!! Ani mi im nemožeme zakazovať svokry a babičky, majú na ne plné právo a potom keď budú vačšie tak si na ne sami urobia úsudok. Zase som sa rozkecala a tak končím. Musím niečo doma porobiť keďže mám rodinu ďaleko, tak na všetko som sama. AHOJTE a rada si zase prečítam nové názory a príhody so svokrami. PAPA 🙂

eppik.m
21. jún 2008

PINCO: CHAHA, napadla ma tá reklama čo teraz beží v telke na "fernet stock" skoda že v ideálnom svete nemožeme svokru občas vypustit!!!!!???? Tak sa majte fajnovo.

pinco
21. jún 2008

no veru, tie dve si urcite chceli dokazat, ktora je lepsia babka. Ale deti si aj tak vyberu sami. Ved aj ja si pamatam, ze ked sme boli mali, tak sme mali jednu babku oblubenejsiu ako druhu...

inak to je sranda - ked nic detom nekupuju, tak ich mame v zuboch, ze nic nekupia a ked zas kupuju ako dive, tak by sme im to najradsej hodili nazad, aby sme im nemuseli byt nic dlzne a za nic vdacne 😀

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinco
22. jún 2008

womenne to je na figu, ked ho takto vydieraju. Lebo tazko je povedat rodicom nie. To su inak typicki chlapi 😒 Skor tebe povie, ze nemas robit paniku ako niekomu iinemu.

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinco
22. jún 2008

no teda... To fakt zboznujem taketo zeny 😠 Este keby to zacala vykrikovat, ze ich k nim ani nedas, tak to by uz bol fakt vrchol... J ana jednej strane chapem, ze asi uz tolko nevladzu tito stari rodicia, ale aspon obcas by mohli pomoct, ked sami vidia, kolko je okolo deti roboty a ze potom nic ine nestihnes... A ked uz ti nepomoze, tak by aspon mohla dat pokoj tvojmu muzovi a sama mu dohovorit, nech ti pomoze. Ale to tak mozno vo sne 😒

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cistko
22. jún 2008

Ano ano, tak tak - oni si chceli dokazovat ktoru ma radsej - trubky a myslim, ze toto zazijem este vela krat ale musim tusim jednym uchom dnu druhym von, mozno im raz poviem ze su trubky 😀 😀 😀 nemam rada taketo otazky, to je presne to iste ako ked sa niekto dietata pyta: A koho mas radsej mamicku alebo otecka? By som ho vtedy nafackala to len totalny idiot sa take nieco moze opytat 😝
No u nas je tento "baibickovsky suboj" od zaciatku a mozno preto ze nasi byvaju poblizku a manzelovi rodicia trosku dalej aj ked nie velmi.
A tie stvrtky su naozaj fajn, aj ked niektori to odsudzuju - lebo to vidia tak ze pridelujem babke den kedy moze vidiet vnuka - beru to ako prikaz ale nieje to tak. My sme to brali z tej dobrej stranky, ze babke vnuka doprajeme. Hned po porode som bola totiz fakt unavena z tolkych navstev. V porodnici chodili za mnou kazducky den a niekedy aj dvakrat denne. Samozrejme ze som bola rada, ale zaroven sme si s manzelom chceli maleho vychutnat. A ked kazdy den prisla svokra, svagrina, svagrovia, svokor, mamka, brat, manzel....s drobcom sme skoro vobec neboli a nemali sme ani zaidne sukromie:/ved aj ked nam ho priniesli, manzel sa ho uz nevedel dockat, mal ho na rukach par minut a vtedy dosla svokra vzala mu ho a nikoho k nemu nepustila, postupne prichadzali dalsi clenovia rodiny a drobny sa striedal pri nich a my s manzelom nic 😠 ale brala som to tak, ze sa tesia rovnako ako my. Ale ked som prisla prvy den domov z porodnice, bola to pre nas zmena, bola som unavena a zase sa vsetci ohlasili na navstevu:/ tak to bolo aj na druhy den az sme im to museli povedat ze potrebujeme cas aj pre seba, ze je toho uz dost. Viem, ze sa tesili z drobca rovnako ako my a tiez to svokrovci tak brali ze nasi su pri nas a chodia kazdy den, no je rozdiel ked mamka prisla doniesla mi zaprazenu polievku, alebo navarene na druhy den, vtacie mlieko alebo nejaky nakup, posedela 10 minut a utekala ako ked dosli oni a sedeli cele poobede trebalo ich pohostit, venovat sa im bola som uz len zufala z toho ze nemozem nakojit drobca v klude, lebo svokra mi cumela poza chrbat a ja som sa tak hanbila ☹ Postazovala som sa manzelovi a tak sme sa dohodli ze jedna babka bude chodit vo stvrtok a druha v piatok. Oni sa budu tesit a nam to pomoze. A tak zo zaciatku chodili a robili vsetko, prechadzka, prezliekanie, prebalovanie, krmenie, kupanie, masirovanie aj uspavanie. Ale ked drobcek rastol tak sa to pomaly menilo. Odkedy papa prikrmy a sprchuje sa tak uz ho krmim len ja, sprchujem aj uspavam tiez len ja a babky su na hranie a kociarovanie🙂A ja si porobim co mi treba - upracem, pozehlim, navarim🙂))alebo si to vsetko urobim den vopred a potom len lenosim 😀 😀 😀
Mamku to uz prestalo bavit 😀 😀 😀 uz nema ten "svoj den" lebo je s Jakubkom skoro kazdy den aj ked len na par minut, ked k nim zabehneme. No a svokra este stale chodi a tiez niekedy rozmyslam ze ktovie dokedy este bude haha a ako a kedy to prestane. Zeby az vtedy ked pojde do skolky???? 😀 😀 😀 Alebo az do skoly? Ci na strednuuuuuuuuu 😀 😀 😀
womenne vies preco to je tak? aspon u nas-pretoze manzel nevie svojej mame povedat nie, skor povie nie mne pretoze - citujem: Viem, ze ty ma pochopis 😅 No co narobime, bojovat sa neoplati. Radsej vyrozpravat, vypisat aby nas slak netrafil take mlade a krasne 😀 😀 😀
No a dost bolo rozkose, hajde do postele. Teraz sa tu aspon mesiac neukazem tolko som toho popisala 😀 😀 To aj tolko pismenok mozem pridat 😕 😀 😕

mareli
23. jún 2008

fiha tak to ta teda cistko obdivujem, ze si sa snazila to takto spravodlivo vyriesit.za mnou do porodnice tiez prisli kazducky den svokrovci a raz dokonca svokor sam. jasne tesili sa z maej, ale ja som bola hrozne slaba a oni chodili vecer po 7! po 3.dni som povedala manzelovi, aby to vyriesil, ze ja nemam sil na navstevu jeho rodicov, tak im povedal, aby uz nechodili. porodila som v sobotu vnoci a v piatok som uz bola doma. a to bol znovu stres, zabehnut sa,ten 1.den som myslela, ze to nezvladnem byt zrazu sama bez sestriciek. mala plakala, bola hladna aj pokakna, do toho mi manzel este z detskej premiestnoval postielku do spalne, proste pre mna to bola zrazu zataz, ze nie je vsetko na svojom mieste. normalne som sa rozplakala aj ja, nevedela som co skor, ci ju nakojit, ci prebalit, bolo mi treba vybalit tasku z porodnice, dat oprat aj umyt riad!!! teraz sa nad tym pousmejem, no vtedy som bola v koncoch a len som plakala.a v tom, to som bola asi 2hodiny doma z porodnice, zavolal svokor, ci uz mozu prist. manzel mu slusne povedal, ze nie je vhodna chvila, ze my sa ozveme, ked sa zabehneme. ochvilu manzel odisiel na nakup do tesca s papierikom, lebo vedel, ze najblizsie 2ryzdne sa urcite nepohnem z domu a zaroven sa zastavil u svokrovcov, ze im to vysvteli. zastavil sa u nich, povedal, nech este nechodia, ze ich zavolame, ked sa budem na to citit. a vysvetlil, ze ja som teraz este slaba a nejaka precitlivela, ze stale placem. no to sa stretlo so svokrovym nepochopenim, ze co mam co plakat, mam to vsetko brat normalne! a urazil sa. po tyzdni ked ich stretla svagrina v meste, tak sa ich nevedomky spytala, ze co robia v meste, ci idu navstivit vnucku. na to sa hned svokor ozval, ze on si este nemoze vnucku ani navstivit, lebo ja mam vselijake nalady!!! na to si ma manzelov brat pred svokrovcami zastal, co ma potesilo, ze ich syn im to povedal, ze co sa tomu cuduje, ze som naladova, ze to je normalne, ze zena po porode je este nprecitlivela a placliva.😖 baby ked mi to svagrina povedala, tak som sa napalila, a mala som sto chuti ich vobec nezavolat. pretoze moj svokor sa chcel hrat na ukrivdeneho a nepochopil, v akom som ja asi stave. este dva tyzdne po porode som zaspala vzdy o 19tej vecer od unavy a vysilenia a navstevy sme neprijmali. samozrejme moja mamina chodila kzdy den, ale ona mi prisla upratat pomoct s malou, navarit, proste to bolo ine, okolo nej som neskakala ja ale ona okol mna a malej.

mareli
23. jún 2008

jaj a este dopisem, ked sme ich uz potom zavolali na navstevu, tak zese prisli vecer o osmej, ked uz mala spala. a zacali chodit do tyzdna aj 3krat a vzdy vecer, napr o 7 o 8, a to ma hnevalo, lebo vtedy sme uz chceli mat klud a kupat malu a proste si ju uzivat iba my s manzelom. a oni mohli prist kedykolvek, pretoze nepracuju..no a teraza ma mala skoro 4 mesiace a nechodievaju k nam, proste z ich strany to bola iba taka euforia, ked sa mal narodila. ale vobec ma to netrapi, ja by som malu napriklad svokre alebo svokrovi ani nedala kocikovat samym! a nieto este aby mi ju kupali a masirovali. to nikdy, to je nas ritual a tieto chvilky si chcem vychutnavat iba ja alebo manzel dokym je malicka. a to uz boli od svokry take napady na zaciatku ze ona ju pride okupat. to urcite! to som jej manzel hned povedal, ze my si vystacime 😉

pinco
24. jún 2008

womenne, to ty mas teda mladu svokru. By clovek cakal, ze bude v pohode 😒
mareli - tak to je fakt uzas, ked sa niekto dokaze urazit na cerstvu mamicku, ze je dako na nervy 😠 Ja som uz teraz rozhodnuta, ze ak sa ma niekto spyta, ci ma moze prist pozriet, tak mu nadiktujem presne hodinu o kolkej.

bubatenko1
24. jún 2008

ahojte mamicky.Aj mne niekedy svokra leze na nervy.Sice je doma len 2 týždne a 2 týždne v robi v zahranici.Ale za tie 2 týždne co je doma si uzijem.Malu stale natahuje a nemam väcsie jedy ked ma ist jest a ona mi proste zoberie flasu ze ona jej da.Vtedy by som vedela vrazdit.Kocikovanie tomu sa vyhybame radsej kocik nezoberiem ked ideme k nim a na navstevu nechodi lebo ked aj cchce prist tak sa vzdy vyhovorime ze teraz nie. a tie sproste otazky ze ci su rodicia dobry na malu a ze ona si ju zoberie a nikomu ju neda.A neustale ju zakriva aj ked je vonku 30 stupnov.To ma zerie.A navyse beha s nou okolo sporaku.Ale v tom chvalabohu zasiahol manzel ze nech bleskovo ju da prec ked je pri sporaku.asi som hnusna ale som rada ked neni doma.

kikica
25. jún 2008

Ahojky baby ja mam podobny problem momentálne byvame so svokrovcami bolo mi povedané že max.na dva mesiace ale už konči 3 mesiac a to ešte nieje koniec totiž rekonštruujeme dom a ja som tiež z nervami na konci, 😠 .Tak napr.maly je nervoznejsi ked zaspava oni to dobre vedia lebo sa nevie uložit,svokor príde a vezme ho na ruky hrá sa snim a on chudiatko s poslednych sil otvara očka akonahle sa rozplače už to zrazu asi ich vnuk nieja rychlo za mamou sak ja si ho ukludním 😉 potom ho chudáčika 2 hodinky uspávam s takym revom že už som s toho zufala.svokra mi berie kočik ked sme vonku že "daj ho mne ved ty si s nim stale" a odsunie ma.stale mi vravia "ON BUDE ASI HLADNÝ,ALEBO JE SMEDNÝ,NIEJE POCIKANY? podla nich ho mam krmit asi každu hodinu.ked sme k nim prišli maleho som mala naučeného krmit kkaždych 6hodin lebo na jeho vek vele papal tak ked mi 2mes.babo vypije 240 a viac ml.tak musi aj niečo vydržat aj vydžal ibaže oni do mna pindali vraj ho chudaka hladujem toho dosledok je že sa mi budí 4-5krat v noci predtím sa budil 1krat.on zamrnka a už ho beru na ruky.len čo sa svokra zobudi bez zaklopanie vtrhne do izba a berie mi malého vraj aby zobudili dedka.OTRAS UŽ NECH BYVAME SAMI JE TO NA NERVY. 😢

pinco
25. jún 2008

clovek by sa mal tesit, ze mu rodicia (ci uz jedni alebo druhi) pomozu s detmi a namiesto toho si radsej nevezme kocik na navstevu, aby ho nebodaj nesli kocikovat 😅 Ake je to zvlastne, ze stari rodicia nevedia najst nejaku hranicu sukromia, ktoru by nemali prekrocit.
Inak kikica, tak skuste rano daku "postelnu aktivtu" a potom uz nevtrhne bez zaklopania 😉
Ja by som ani u nasich nevdrzala byvat s muzom, nie to este u svokry. Ale nie kazdy ma moznost byvat sam, ja to chapem, ze niekedy sa proste neda inak 😒