Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencici
autor
4. aug 2008

veď to aj moja švagrina je taká má 19 a je hrozná...Ja mám 21 nehovorím že som stará ale oproti nej som už asi babička...Ona je hrozne decko.....Včera im švagor bol povedať že budu mať dievčatko tak vykríkla že ona nechce, ona chce chlapca....švagrovu ženu skoro vystrelo...a to podotýkam že má teraz termín...a ešte keď povedali že sa bude volať Laura tak tak prekrútila z očami že až...Tak sa švagrova žena nasrala a povedala jej nech si spraví ona chlapca.....joj

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencici
autor
4. aug 2008

Naštastie že mi lezie hore krkom len ona mám ešte 2 s tie su v poriadku....

nikuska123
4. aug 2008

Ahojky babenky tak womenne, gratulujem aj by som chcela potom ked odtialto odideme prist k nim na navstevu raz za cas a chcela bysom aby to bolo fajn, len ktovie ako to vsetko este dopadne.

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrushka
5. aug 2008

Ahoj baby,
no, my sme mali tie krstiny. Tak, tyzden pred nimi sa svokra povadila s manzelom, ze preco su v evanjelickom kostole a nie v katolickom. Podotykam, ze ona sa stale tvari ako spasitelka sveta a neviniatko stale, ze aka je ona dobra a mila a zlata. Akurat jej sibe, lebo je sfanatizovana a chodi dva-krat do dna do kostola. Ano, dva-krat denne. Potom po krstinach v kostole, sme prisli do restauracie, a ona zacala pred vsetkymi hovorit, preco sme nepozvali este manzelovych bratov a neviem koho este.
No, a este, moja sestra bola krstna a tak sme od nej dostali pre malu nejake peniaze, nasi nam dali tiez nieco, od krstneho otca mala dostala kopu darcekov a svokra nam na krstiny pre malu dala take hrozne nohavice, ale o dva cisla mensie. 😀 . Takze vlastne od svokrovcov nedostala nic. Takze tak. A to sa svokra stale pohorsovala, ako si to predstavujeme, robit krstiny az ked ma mala skoro pol roka. Ze uz nech ich rychlo robime. Svokor sa tam ozral, lebo je ozran, najedol sa akokeby 2 tyzdne nejedol. Proste hruza.

petrushka
5. aug 2008

A este som zabudla, ze v den krstin, rano, bol manzel u rodicov a svokor povedal, ze on nikam neide, lebo jeho nikto oficialne nepozval.

petrushka
5. aug 2008

Ale nakoniec prisiel, nemohol si nechat ujst prilezitost poriadne sa najest a opit, a zadarmo.

nikuska123
5. aug 2008

Womenne, neviemco ti mam povedat, drzime sa lebo nemame na vyber. No sme skalopevne rozhodnuti odtialto odist. Dnes manzelovi volal brat, zeci davame do prazdnej izby plavacku, a on na to ze ci mu preskakuje, ze on tu uz do nicoho vrazat nebude, lebo chce nas zobrat odtial co najskor prec, taraz sa mu ponukla celkom fajn robotka, tak uvidime.

wien
5. aug 2008

ahojte! ja síce nemám úplne strašnú svokru, ale super tiež nie je. náladová a urážlivá - čo je pri mojej úprimnej povahe dosť problém 😀 vadí mi, že keď sa stretneme niekde vonku, tak síce cez zuby odzdraví ( alebo podľa nálady ), ale vôbec ju netankuje, že by mohla kuknúť na vnuka do kočíka, keď napríklad sedíme na kofole - ona pri jednom stole, my pri druhom. ako cudzí ľudia. vtedy ledva odzdraví alebo len hodí škaredý pohľad 😲 a chce po mne, aby som ani nie dvojmesačné dieťa dala voziť 9-ročnému dievčaťu. som divná, keď nechcem??? je to moje prvé dieťatko a bojím sa o neho. čokoľvek sa môže stať, lebo papá často a grcká po papaní niekedy ešte aj po pol hodine alebo po hodine. a 9-ročné dieťa sa mi nezdá dosť zodpovedné, aby vozilo také malé bábo. aj za to je urazená 😖

jahodka11
5. aug 2008

wien, ja nechcem dat vozit dieta niektorym ludom este aj teraz, jednoducho je moje a ja viem, co treba najlepsie a ked som si nie 100% ista, tak nedam...a je jedno kolko maju rokov 😉 ale 9-rocne dieta????? to ani naaaahodou 😀

wien
5. aug 2008

hmmm. som navrhla, že môže ísť voziť, ale len so mnou. a jej reakcia bola: veď ona ho nevykotí! 😲 tak tá možnosť mi ani nenapadla, ešte že to povedala 😀

lencici
autor
5. aug 2008

wien tak nedaj kočikať a basta...

anyjelyk
6. aug 2008

no tak uz mi konecne praskli nervy... 😠 ale nebolo to na svokra ani svokru ale na svokrovu sestru 😒
a to len preto, ze ONI su neni ani natoľko normalny aby mi povedali do oci co im vadi a radsej ma ohovaraju po rodine a nakoniec na mna poslali tu harpiu!
nabehla k nam do izby a odrazu mi zacala nadavat, ze som na nic matka, ze malemu len skodim, vobec s nim nechodim von a nedovolim aby sa z neho radovali...
najprv som si myslela, ze si robi srandu 😖 Ved s malym chodim von kazdy den!dokonca od cca 13h a vraciame sa az vecer aj s priatelom ked zacnu spravy. a ona na to, ze ktovie kade a s kym sa vlacim a ze preco nechodim do zahrady ku kvetom a pod stromy s malym - s alergikom!!!a ze nedovolim aby ho stale niekto ohmataval podla nej znamena, ze sa z neho nikto nemoze radovat..co sme cvicene opicky?na toto som ho ja urcite nenosila a neporodila...este som jej vykricala, ze je to moj syn, nech sa stara o svoju rit aby som ju nenakopala a radsej zmizla.
so svokrovcami sa pre istotu ani nemienim rozpravat a len cakam, kym sa konecne odstahujeme, lebo dojdem o nervy, alebo oni o vnuka uplne 😠 😠

anyjelyk
6. aug 2008

nastastie ked to moj pocul (lebo bol pritom) vyhlasil, ze jeho rodina sme odteraz len ja a Jakubko a ze sa tesi stadialto prec mozno aj viac ako ja. 😉

bambusko
6. aug 2008

anyjelyk, dobre si jej povedala 😀 fakt nechapem, ked si cela siroka rozvetvena rodina mysli, ze dieta je ich hracka alebo neviem co 🙄 drzim palce 😉

wien
6. aug 2008

anyjelyk, fakt hrúza 😲 ja som dnes bola vonku teda s tou malou ako garde. malá bola spokojná a ja v podstate tiež. snáď aj svokra vrnela blahom 😎

anyjelyk
7. aug 2008

wien: ved co ine jej zostavalo? 😀

nikuska123
7. aug 2008

Ahojte
Wien ja takisto nedavam kocikovat malu a co sa tyka svokrovcov aich rodiny tak vobec nie. Svokra bola raz a aj to so mnou a kazdemu koho stretlahovorila, ze musi ist so mnou, lebo ja nezvladam ist aj na nakup aj s malou a odvtedy si vsade chodim sama. Ziadne trapne garde nepotrebujem, no nie?
A anyjelyk super si jej to povedala, na to mne chyba odvaha, ja som v tom slaboch. Radsej sa vyplacem do vankusa.

rumka
7. aug 2008

wien myslím že je to v poriadku aj ja som asi v jej veku kočíkovala sesternicu s dozorom 😉 ani ja by som nenechala 9 ročnej slečne kočíkovať samej

anyjelyk klobúk dle guráž nabehla 😉

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anyjelyk
7. aug 2008

nikuska123: diky...ale odvtedy som zase ticho aj ked uz ma stihli poohovarat pred dalsimi..dokonca to pocula aj kamaratka co ma cakala za dverami a oni o nej nevedeli.. ☹
takze ziadna vyhra..iba co sa môj zacal za svojich rodicov hanbit 😖

nikuska123
13. aug 2008

Ahojte babiky, tak mi to mame doma teraz perne tak sa musim vyrozpravat. Prisli totiz ich synacikovia jeden z BA a druhy z Anglicka, a vsetci zacali riesit na se rodinnevztrahy, ide nam to nesmierne na nervy a hrozne sme s muzom nervozni. Stary si navymyslal, ze sa s nimi nerozpravame a oni nevediapreco , ze nevidia malu ako rastie , ze Laco k nim vobec nechodi a vsetko je len moja vina.TAk rano vstanem a vypadnem k mame a poobede ked pride tatik tak zas niekam utekame, je to tu na nervy, neviem ako to zvladneme, akoby sme nemali dost blbych reci od starych, teraz aj od jeho bratov a najhorsie je, ze vsetci stoja za starym, lebo pridu domov dvakrat do roka na dva tyzdne a ich ocinko je Boh a chudatko zaroven. Nic to drzte prsty nech to my s muzom zvladneme a bude to dufam o.k. 😝

segricka
13. aug 2008

nikuska123, ako to s vami vyzera? neda sa odstahovat - hoci aj do garsonky v prenajme?

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuska123
14. aug 2008

Vcera som povedal muzovi, ze uz tu dalej nevladzemexistovat a chystala som si zbalit veci a odist prec, alenemam silu ho tam nechat sameho, on je na tom tak ako ja, len pre neho je ponizujuce odist a ukryt sa u nasich. Zaciatkom septembra by mal vymenit zamestnanie tak hadam sa dostaneme aspon do prenajmu 😒.

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuska123
14. aug 2008

Jednu hej, vidis,tvoj tiez rozmyslal takto, tak dufam, ze ked nam nevyjdeprenajom tak to potom pochopi a vezmeme sa k nasim.

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz