Čo z Baba kozmetiky je vhodné pre 10 mesačné bábo?

zuzkaremiaska
8. jún 2011

Maminky, stretli ste sa už s detskou kozmetikou BABA?Myslím, že je maďarskej značky a dostať ju kúpiť len na južnom Slovensku. Ak ju poznáte, vedeli by ste mi poradiť, čo je z nej najvhodnejšie pre 10 mesačné bábo?

evickapooh
8. jún 2011

ahoj!no ja som z Juzneho Slovenska a casto chodim nakupovat do Madarska a tam mi vysvetlila lekarnicka ze nie je to kozmetika pre babatka-len menom,!zlozenie spr. gelu ma rovnaky ako hociktory[kvalitnejsi] sprchovy gel pre dospelych,minule si kupila svokra spr. gel malej[ menovanej znacky,]tak ozaj je dost az moc parfemovany ,aj vysusuje hoci ma kremovu konzistenciu ale asi neobsahuje ziadne hydratacne zlozky.este z rady baba existuje mydlo -je to klasicke tuhe toaletne mydlo,a telove mlieko[rozne]ak by to bola kozmetika pre babatka tak by vyrabala aj ine vyslovne babatkovske produkty-ako krem na ritku,pletovy krem na tvar ci telo,krem do chladneho pocasia,detsky olej atd.baba kozmetiku rozhodne neodporucam!ak tak pre teba ..ja osobne odporucam kozmetiku babylove z dm -existuje aj rada sensitive pre citl. pokozku,alebo aj johnsons a Bübchen je dobry-pre nas moc vonavy-mam tiez dievcatka a som nazoru ze skor nejaky sensitiv gel je pre nich vhodny,naco drazdit parfumom jemnu detsku pokozku a hlavne sliznicu dievc. genitalii.,bupi je tiez ok,batole moc nie,seba med pre deti je tiez kvalitny ale trosku drahsi....chod do lekarni ....alebo do drogrie a popozeraj sa ...ale 10 mesacne dievcatko je babo takze ziadne sprchovaci gel pre deti ako napr. tom and jerry ,rozne rozpravkove barbie,shrek flase s pen. do kupela este nie su vhodne pre nu.a ine . .este radsej babatkovsku kozmetiku az cca 2-3 rokov.