CRP 60, 40 teploty,bez iného príznaku.Môžu za to zuby?

nina88
30. mar 2011

Ahojte, prosim stretli ste sa niektora s takym niecim? Risko mal od nedele vysoke teploty pockala som Do vcera vecera,isli sme k doktorke, CRP mal 60, hrdlo ok, usi tiez, dychanie ciste-nechapem. Dnes sme bez teploty, odniesli sme moc na vysetrenie a vecer ideme na opakovane CRP,lebo doktorka mu nechce dat len tak antibiotika (chvalabohu)
Jedine co na nom nasla su opuchnute dasna, vraj sa mu rezu 4 zuby naraz. Vsade sa pise,ye teploty zo zubov su len povera,ale preco? Ved to dasno je zapalene,nie? ☹

kaja73
30. mar 2011

My sme mali v 2 mesiacoch 40 tt,CRP 136 a žiadny iny priznak.Boli sme hospitalizovani,mal urobene vsetky možne aj nemožne vysetrenia-moc,oči,uši,krvny obraz,RTG pluc a nakoniec to bol atypický zapal pluc.Tvoj ma zvysene CRP,takže je tam daky bakterialny infekt.

e37
30. mar 2011

pri mojich oboch detoch bol rast zubkov sprevadzany teplotami, tak neviem, ci je to len povera.... 🙂

latvia
30. mar 2011

CRP 60 zo zubov ani nahodou, skor sa to podoba na mocovy infekt, uvidite posla vysledkov

strapco13
31. mar 2011

pri zubkoch mozu byt vysoke teploty ..ale to vysoke CRP znamena, ze niekde v tele je bakterialny zapal..a to zo zubkov nie je ...takze urcite vysetrit moc, a tiez ten RTG pluc, nakolko atypicke zapaly pluc su prave preto atypicke, ze dychanie je ciste a napriek tomu je nalez na RTG

raa2
31. mar 2011

to CRP vysoke znamena urcite nejaky zapal v tele...zo zubkou je teplota max 37,5 teda co ja viem...

lucka_o
1. apr 2011

Ahojte, tak my sme dnes dosli od lekarky, lebo maly telpotuje od stredy a ma stale okolo 38 + - robila mu CRP a vyslo 8, dychanie ciste , hrdielko tiez. v pondelok mam doniest moc...idu mu horne zubky, tak je to zo zubkov asi, dufam....jeden sa mu prerezal ale dasna ma neskutocne navrete a horuce...

nancy666
23. jún 2015

Ahojte. Trochu s odstupom sem píšem ale nechcem zakladať novú tému. Teraz sme došli od lekárky, mala ma do 39 teploty uz 2 dni, moc v poriadku a crp 40. Nič iné. Este čakáme na výter ale ma stresuje ten Atypicky zápal pľúc. Vraj je to ľahšia forma. Lieči sa to doma? Moze byt to crp "len" 40? Mali ste dakto dačo podobne? Za chvilu mame ist na dovolenku tak som smutná :( Dakujem

ivetkab.
23. jún 2015

Moji všetci traja postupne po sebe mali, teploty do 41 vkuse bez klesnutia takmer 5 dní, CRPdo 100. Žiaden kašeľ, sople, proste nič iné len teplota. Po ATB bolo lepšie a ako prišlo tak odišlo... 😅

luciamajo
5. júl 2015

Ahojte, my sme mali CRP 57, teploty cez 39, a skoncili sme v nemocnici so zapalom mocovych ciest. Pricinou bola E-coli. Vybrali sme antibiotika do zily, boli sme bez teploty, CRP kleslo na 31 a sli sme domov.

ludka28
16. júl 2015

my sme mali CRP 107,tiež nam isli zubky a boli sme hospitalizovaní a na nič nam neprisli 🙂

anoushka33
22. sep 2019

Ahojte,my sme práve po hospitalizácii... Vysoké teploty,plač celý deň noc, rast zúbkov,žiadne ine príznaky,ORL nález negativny.... len Crp 65,dostali sme antibiotiká infúzie,doberame doma... už je dobré 🙂

pianina
2. mar 2021

@nina88 chcem sa spytat ci sa to aj opakovalo...my mame nieco podobne ale opakujuce..uz 3x antibiotika

nina88
autor
5. mar 2021

@pianina Malý má už skoro 11 rokov,ale takto funguje doteraz. Hneď ma vysoke teploty,ale atb brat nemusi,lebo to vzdy ,,vykúri,,😉

pianina
6. mar 2021

mali ste aj antibiotika,ked bol mensi?

anoushka33
7. mar 2021

@pianina syn mal 9 mesiacov

rokycakova
18. mar 2021

@raa2 náš drobček mal 2x 40 teploty,ale mal kopu operácii za sebou ,dávali sme vyšetriť,nakoniec vyšli zuby.Ale CRP bolo nízke 4,5viac nie