Cudzojazyčné detské knižky

elementissa
8. júl 2019

Dievčatá, tie, ktoré máte zavedenu multilingvalnu výchovu, máte nejaký obľúbený e-shop, kde zohnať cudzojazyčnú literatúru pre maličkých? Amazon je obvious, ale ešte niečo iné? Najlepšie taky, kde by boli knižky nie iba v jednom cudzom jazyku, ale vo viacerých (kvôli postovnemu, nech viem obejdnat jedným supom co najviac a nepreplacat zbytočne na poštovnom). Potrebujem knižky ESP a AJ. Ďakujem za tipy 🙂

mp20
8. júl 2019

Ja kupujem AJ knihy, dcera je bilngvalna. Dobry vyber ma aj Martinus /online, z kamennych predajni hlavne Obchodna v BA/, neviem ci ma aj spanielske, nieco som kupila aj tu v bazari, a na Kramaroch je tiez jedno velmi dobre knihkupectvo s AJ literaturou pre deti. Velmi dobre vydavatelstvo je Usborne, maju naozaj velmi pekne knizky pre deti, tie maju na Kramaroch. So spanielskou neporadim 🤷‍♀️

elementissa
autor
8. júl 2019

@mp20 ďakujem,aspon anglické popozerám 🙂 ja by som potrebovala také knizocky.. No od narodenia. Pre úplne mini bábätko, rozprávky na dobrú noc a zaroven pre trochu väčšie dieťa knižky s obrázkami, kde budeme dieťaťu ukazovat zvieratká, rastlinky, dopravu, povolania, kuchyňu a ja neviem co všetko ešte 🤣klasika, detské knižky pre najmenších. Tak popozerám tie kníhkupectva, čo si spomínala 🙂 bolo by mi fajn aj nájsť nejaký eshop, lebo podľa mňa na SR chodi dosť limitovany výber cudzijazycnej literatúry, ale na začiatok aj toto bude fajn 🙂

hettinka
9. júl 2019

@elementissa kým dieťa nevie citat a chceš len obrázkové knižky, kde budeš ty ukazovať a hovoriť, je predsa úplne jedno v akom sú jazyku.
A zo slovenských aj Panta-rei má jazykovú literatúru. Aj pár detských som videla.
Pripadne nakupte na dovolenke.

mp20
9. júl 2019

@elementissa To knihkupectvo na kramaroch je aj online pandareading maju stranku. Ja si kuknem online a potom pridem vyzdvihnut a kupim co sa mi paci /potrebujem knihy ochytat 😁/, ale dorucia ti aj domov a Martinus je to iste, tiez online objednam. A ano aj pantarei ma knizocky cudzojazycne, ale o dost mensi vyber, ale pre najmensich som videla leporelka.

babatkoling
9. júl 2019

Pozri u mna v bazariku, pre inspiraciu, ked nic.ine 🙂 Spanielske sa tiez niekedy objavia, ale malicko...

elementissa
autor
9. júl 2019

@hettinka hej, to je pravda, to som si vôbec neuvedomila 🙈

mims
9. júl 2019

Book depository, robia zadarmo delivery

elementissa
autor
9. júl 2019

@babatkoling ahoj, ďakujem, že si ma upozornila na tvoj bazárik 🙂 poslala som ti spravu k inzerátom 🙂 vybrala som si u teba 20 nádherných titulov 🙂 to tie knihy dieťaťu ani nedám, ja sa s nimi budem hrať... Zjancim z toho, aké sú krasne 😻😻😻 keď som bola malá ja, také nádherné knižky sme nemali... vopred ďakujem za spracovanie, podľa popisu som čítala, že máš toho veľa 🤗😇