Dala som 6-mesačnej ráno a omylom aj na obed Ibuprofen

elizabeth453
21. okt 2008

ahoj,,,potrebujem rychlu pomoc.......dala som mojej 6mes. dcerke ibuprofen rano o osmej...zabudla som na to a o jednej som jej dala zas...co mam robit,,pomooc prosim

elika
21. okt 2008

ahoj, moja mala cez vikend horucku 39 a v nemocnici jej dali cipok a povedali, ze kazde 4 mozem dat sirup Ibalgin Sus. ale v letaku bolo kazdych 6 a v lekarni ma dokonca presviedcala ze kazdych 8. takze podla mna, 4 su v surnych pripadoch tiez v pohode a ak staci, tak sa moze davat aj kazdych 8, max. 3x za 24 hodin. takze tiez myslim, ze je oslabena z bolesti a hlavne ak mala teplotu tak z teploty. moja mala po prichode z pohotovosti nevladala ani stat na nohach, normalne ju klatilo na zem. ked sa mi zdalo ze teplota ustupuje, intervaly som predlzovala podla toho ako som myslela, ze je to dobre. 😝

elize
21. okt 2008

elizabeth viem, ze mas pocit ze si ta najhorsia matka na svete, ALE NIE JE TO TAK!!! Prikladne sa o svoju dcerku staras, a nadovsetko ju lubis 😉 Kazda sme urobili par neumyselnych preslapov. Mne sa stalo tiez nieco podobne. Volala som v strese na 112 a tam mi po telefone povedali, ze je vsetko OK, mam sa ukludnit pretoze to na dietatko velmi vplyva 😉 Tak hlavu hore 😉 a prajem skore zotavenie 🙂

cica13
22. okt 2008

Ahoj Eliz, my sme v robote detom po operacii davali ked bolo treba aj po 4-5 hodinach Ibalgin a nikdy sa nic nestalo, absolutne sa nemusis stresovat.

dari226
22. okt 2008

no mozno s tych liekou tak musi spinkat preto nechce papat a pit

elizabeth453
autor
22. okt 2008

tak ahoj....dakujem vam vsetkym za upokojovanie,,,mala je v poriadku, ale musela som jej dat rano o pol druhej zas ibuprofen, pretoze sa kazdu hodinu budila s placom a od polnoci do pol druhej v kuse plakala, tak som musela...je v pohode, len furt mravci...ale to uz nieje bolest...teda je to bolest 😒 ale asi bolest zuba...nevie jej vyrazit...aspon dufam, ze je to ten zub a nieje to nejake predavkovanie ☹

denduska
22. okt 2008

nemas zac a urcite to nie je predavkovanie. naozaj!!! ver mi!!! mam na to diplom 😎 😉 musite to vydrzat, kazdym dnom to bude menej a menej boliet. drzim palceky