Darčeky pre dvojročné deti na Vianoce

veronikaniak
24. okt 2017

Mamičky.co kupujete svojim 2 r.detickam na Vianoce?mám dcérku ale ona není velmy hraci typ dieťaťa.tak sa trocha inšpirujem.dakujem.

dajna8
24. okt 2017

Ja síce nemám dieťatko v tomto veku, ale neterku. Ideme jej kupovať skladačky drevené. Kocky a knižku.
Ešte sestra spomínala, že možno aj nejakú omaľovánku by bolo fajn. 🙂

vroni
24. okt 2017

Moja dcera bola (je) taky nehraci typ. Hit u nej boli gulickove drahy, puzzle, nieco, co hralo (radio, gitara, fuk co, hlavne aby to vydavalo zvuk. Kocky a skladacky mohli byt, ale bolo sa treba hrat s nou, lego/duplo bytostne neznasala, nedotkne sa ich dodnes, knihy ma len na ozdobu 😢

nelinka2009
24. okt 2017

Ja by som ti poradila prve odrazadlo.

jasminet
24. okt 2017

my nasej ideme kuchynku kupovat + nejaka knizka (rada "cita"), navliekacie gulicky a nejake dvd pesnickove. u nas uz takmer vsetko mame po starsich detoch, tak jej uz sa tazsie kupuje. ale napr. ma velmi rada babiky - kocikuje ich, prezlieka, uspava, tak mozno take nieco? pripadne lego duplo, drevene kocky - to su nesmrtelne a vdacne hracky.

veronikaniak
autor
24. okt 2017

Dakuje.tak lego kocky sladacky nezajem.minutova záležitosť odrážadlo kolobežku a bicykel má.z kuchynkou neviem či by sa pohrala zatiaľ máme masu a medveďa Fičí na nich.😁rada kreslí ale maľovanky máj aj ceruziek má dosť od syna ma 8 r.myslela som na bábiku ale tu dostane terás na narodeniny.musim študovať dráčik leták asi

arasidka11
24. okt 2017

@veronikaniak pozri sa dieťa všetko má, aj tak sa nevie hrať, a ty sa trápiš čo jej kupiť. Ved je ešte maličká, tak jej kup oblečenie, nech čosi pod tým stromčekom má, kde je napísané, že musí dosať hračky, ktoré aj tak odloží a nevie čo s tým. Ja ako dieťa sme mali v jednej debničke hračky a vedeli sme sa s tým pohrať celý den, ale dnes deti majú toto a hento nemajú fantáziu sa s ničim pohrať. Poviem ti, môj syn sa dokáže zahrať aj s ramienkom zo skrine, pre niekoho neuveriteľné, ale chodi s tým ramienkom, vymýšľa si rôzne príbehy, a zahrá sa, má svoju fantáziu. Dieťa, vraj ked sa zahrá a vymyslí si aktivitu samé, a nepotrebuje stále niekoho pri sebe je vraj veľmi inteligentné, to mám od psychologa, nevymyslela som to, ale deti, čo len ťahaju rodičov, pod sem, pod tam, neviem, ako sa mam hrať nemaju dosť veľkú predstavivosť. Možno pracujte na tom, nech sa zahrá aj jedným macíkom.

veronikaniak
autor
24. okt 2017

@arasidka11 😢aj šiat máme veľa lebo ma pokom nosiť veľa toho nekupujeme ona hračky nepotrebuje radšej ako píšeš ceruzka popier opasok vešiak šnúrky a krajčírky meter má najradšej.zamnou zatiaľ nechodí že sa mám ísť hrať.rada sa blázni zo Simon sa naháňajú na kolobežkách

veronikaniak
autor
24. okt 2017

V rodine máme veľa detí tak hračky a šatstva máme plno

silvinkakrajcirova
24. okt 2017

Malý to dostal teraz na druhé narodeniny a je to súper da sa to aj rozložiť 🙂 nie je to síce úplne hracka. Inak sa rad hra s autickami. Novému auticku sa vždy poteší a hra sa s nim...alebo má rad aj veľký traktor s vleckou ci tatru na ktorej sa môže voziť. 🙂

zuzanka.zuzu
24. okt 2017

niečo z bazošu, čo veľa nestojí (ak by sa to náhodou zunovalo) a radšej viac vecí kúpiť, skúsiť čo zaberie, niečo na diaľkové ovládanie (aj si pobehá), bicykel, odrážadlo, možno knižky....

sedem
24. okt 2017

No možno by som skúsila niečo, čo ju bude rozvíjať, napr.magicky piesok, prstove farby, kufrík s nástrojmi ako ma pani Dr., môžete sa hrať na doktorku...

loginexistuje
24. okt 2017

@veronikaniak vezmi si letak vianocny z dracika a nech si oznaci sama co by chcela a urobte list Jeziskovi

hettinka
24. okt 2017

@veronikaniak LEGO Duplo, drevená vlačikodraha, knižky, bicyklík/odrážadlo, kvalitné voskovky, alebo tie prstové farby, plastelína
radšej 1-2 hračky a poriadne, značkové, ako veľa "hlúpostí"

veronikaniak
autor
24. okt 2017

No tá plastelína by bola fajn máme obyčajnú a stále do nej posupe.kreli maľuje a najradšej má masu a medveďa myslela som že tabuľu z kriedani

erickatt
24. okt 2017

@veronikaniak ta detska guľôčkova dráha je super. Neterka sa s tym hra dlho a pekne

marika05
24. okt 2017

Ahoj ja mam kupene drevenne vkladacky a druhe tiez vkladacky z ktorych musi zlozit obrazok z dvoch kusov,chceme jej odrazadlo a oblecenie uz mame myslim si ze uplne staci 🙂

veronikaniak
autor
24. okt 2017

@marika05 drevenu vkladacku mám objednanu a Ali jednu máme doma ale NIC.tak uvidíme odrážadlo .veľa hračiek a šiat máme podedenych tak mi je ťažko terás niečo kúpiť.

veronikaniak
autor
24. okt 2017

@erickatt nemám šajnu ako to môže vyzerať máme také niečo platové na vrch sa položí mala loptička a ide dole

marika05
24. okt 2017

@veronikaniak aj my sme vela.podedili.ale neda mi to.nekupit aspon nieco,ja.si.skor lamem hlavu co.mojmu 5 rocnemu 🙂

maris5
25. okt 2017

ja som malemu kupila kuzelne citanie - hrave ucenie. "Cita" si aj sam. Teraz dostane k tomu svet zvierat a anglictinu.

veronikaniak
autor
25. okt 2017

To kúzelné čítanie si syn kúpil na narodeniny čo dostal peniažky

veronikaniak
autor
25. okt 2017

@erickatt tak také nemá ale tota gulička je asi mini to by bolo hneď v puse 😁

veronikaniak
autor
25. okt 2017

@marika05 tak on si us vie vybrať sam us je veľký ja mám 8 r.a on zakruskoval vsetke nerfky 🙄

alexi2211
25. okt 2017

Povedala by som, že odrážadlo je takým vďačným darčekom, dokonca si pamätám, pred pár rokmi, keď moje krsňa malo dva rôčky som mu na vianoce kupovala sánky, ale tak to ešte vtedy bola zima trošku o inom 🙂

erickatt
25. okt 2017

@veronikaniak no ked ľúbi jesť presne to co sa nemá, áno. Zpapa to v sekunde 😀

veronikaniak
autor
25. okt 2017

Asi si zasadneme k dráčik leták.a budeme kruskovat ale zbytočnosti nekupujeme určite veľa blbosti tu máme a stojí to v krabiciach a zaberá miesto asi to dám do nejakého centra.a ostane len to čo je fakt potrebné