Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dcéra sa bojí cikať do nočníka. Ako jej pomôcť?

ryka2
25. jún 2013

do 13 mesiacov pekne cikala aj kakala do nocnika,potom sme mali neaky blok a zhruba ked mala 1,5 roka sme skusili znovu ,vysledok je taky ze si tam posedi a ked sa jej chce uz cikat tak ze to nedokaze zadrzat tak zacne jacat a plakat a len na ruky zvacsa sa aj pocika na rukach,pritom sa pyta ci uz kakat alebo cikat ,nechce ani do nocnika ani do zachodu s redukciouani ked ju chytim vonku nechce cikat a v poslednej dobe ani do plienky,moze to byt nejaka choroba ?
Ale ked spinka tak sa do plienky vycika bez prebudenia sa a tiez ked je velmi zaujata hrou nema problem sa pocikat .

kris557
25. jún 2013

@ryka2 naša mala skoro dva roky a tiež začala mať traumu zo šerblíka...asi o týždeň dostala vysoké horúčky a zistli jej z moču a CRP zápal obličiek. Či tomu predchádzal zápal močových ciest, to nikto nevie. Možno zdŕžala chúďa preto lebo už mala bolesti a keď už to nemohla vydržať tak to pustila. Skončili sme v nemocnici a zostali nám zlé spomienky, ale nakoniec všetko dobre dopadlo. Nechcem ťa týmto strašiť... možno má iba nejaký predčasný blok, deti vie všeličo napadnúť a trucujú....

euka210
25. jún 2013

aj nas cural do nocnika a od marca utalo a nechcel sadnut ani za svet. Teraz som zacala s odplienkovanim, ale ani wc, ani nocnik, travicka este sem-tam. Tiez mam pocit, ze ma nejaky blok na nocnik, lebo dokaze revat 15 min. ze chce slipy a pritom mu treba kakat a az na poslednu chvilu sa mi ho podari dat na nocnik a sa aj vykaka. Akoby tych par uspechov nemalo u neho vyznam. Alebo povie "kaka", dam na nocnik, o sekundu je prec a o minutu scurany do slipov. Ale do vane sa vcera vycural a dnes ked sa siel sprchovat, tak "kaka" a sa vycural. Neviem tiez co mam robit...ci pockat na neskor, alebo este vydrzat.

jumama
25. jún 2013

Knizka o nocniku od Svetlany Kapalkovej 🙂 Je to taka jednoducha knizocka ako Ninke kupili serblik a nechcela don cikat....

milluska
27. júl 2013

Ahoj, my mame to iste. Mala sa mi pyta, do plienky mi odmieta cikat a ani do nocnika. Nervozne slape z nohy na nohu, zacne pistat a nakoniec sa vycika na mne, alebo v stoji na dlazku, tiez to je nejaky blok a neviem co s tym. Kazdy vravi, ze jej mam nechat plienky a dat jej cas, ale ona mi uz plienku odmieta a ked ju aj ma, vypyta sa cikat a ked poviem cikaj do plienky, este vyse zacne jacat ☹

brita7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli