Dcérka niekedy uprednostňuje kamarátku predo mnou

mersedesa
28. nov 2008

maminy mam fakt depku. ☹ na maličku som asi velmi naviazaná.mame susedu ktorá,k nam zvykne prist je to mlade dievča.nieje natom nič zvlaštne a som aj rada ked sa s nou hra,lebo byvame v malej dedinke a sme skoro stale same doma.zvykne si ju zobrat aj k sebe domov,ale Miška sa vždy po polhodinke pyta domov za mnou.ale posledne dva dni-nechce byt somnou,stale ked zabrešu psy,alebo zazvoni zvonec ide sa zblaznit že prišla Edina(tak ju vola).ked pride nemožem sa jej ani dotknut,všetko Edina-odomna nechce pit,nemožem ju prebalit,proste nič.ked ide preč musí ju zobrat so sebou a vydrží tam hodiny(kojím ju a zrazu nechce ani to).dnes som už išla prenu lebo nespala cely den a už bolo pol piatej-nechcela ist za nič domov revala,hadzala sa,všetci po mne pozerali že som blba,že ju beriem domov.neverím ža to je tym že by sa s nou viac hrala,my sa stale hrame,blaznime,nikdy k nej niesom zlá,vživote som ju neudrela.aj teraz ju zobrala k sebe,nechcela som aby išla ale začala tak plakat a zas na druhej strane som rada ked je spokojna len to totalne nechapem.ked som jej chcela naliat čajík pred chvilou,začala,že Edina naleje,ked som jej povedala že ved ja jej dam začala plakat a Edina musela naliat.milujeme ju a verím že to musí citiť,nechcem sa chvalit ale mame štasnu rodinu.preto ma to velmi ale naozaj velmi trapi.nechapem to.dufam že niekto sa mi pokusi to vysvetlit.dakujem

bibula
28. nov 2008

nezufaj, prejde ju to.... 😉

matica2
28. nov 2008

nebooooj to ju prejde. my sme mali niečo podobné. maja staršia dcéra chodila do susedov kazdy den hned ako sa na obed vyspala a chodila som pre nu vecer a na silu som ju tahala domov.

monkula
28. nov 2008

ja to poznám z opačnej strany... keĎ som mala 14 rokov, chodievala som pomáhať kamarátke s dcérkou a ona na mňa nalipla púresne tak, ako Tvoja Miška na Edinu, to tiež bolo len Mo.. (tak ma volala), ta ksom k nim hneDˇpo škole a po naučení išla, a malá veľmi plakávala ,keDˇsom odchádzala..
koľko má Edina rokov? Možno je to tým, že ja som sa napríklad s Dianou hrala úplne inak ,ako je jmama... naháňali sme sa po štyroch, krútial som ju, nechala som sa česať, teda šklbať si vlasy, potom ja jej..
potom ju tu prešlo... Dnes je z nej 13 ročná pubiška, ktorá ma nia nepozdraví...
Viem, že ju ľúbiš, ale užívaj si to, že Ti má s ňou kto pomôcť, moja kamarátka ma vždy medzi dverami vyobjímala a zakaždým.... A dodnes mi ďakuje aj ona ,aj jej mama... 😉

tonicka
28. nov 2008

mercedesa, ona potrebuje dalsieho cloveka, švagrovu frajerku... nastastie ona byva dost daleko, ale ked pride, alebo my k nim, tak nas vobec nepotrebuje, az nam je z toho smutno... u nas je to sposobene aj tym, ze mala sa boji deti a tak je jej kazdy "dospely " clovek vzacny(babky a dedkovia chodia velmi malo) a ona sa s nou inak hra...

ankam
28. nov 2008

nebojkaj to prejde.Presne my sme mali take obdobie s krstnou mojej malej.Stale su spolu a vsetko musi robit iba Ivanka-krstna.Uz to nieje take hrozne-az tak za nou neplace-ale prednedavnom to bolo hrozne s nou.Len tatika a Ivanku.Viem presne ako sa citis.
Ale preslo to-deti su nevyspitatelne
a presne preto ju chce-lebo sa salia ako pisala monkula 😉

ankam
28. nov 2008

no mne bolo velmi luto ked ma nechcela-...........som mala az depky 😀 ale uz ju to preslo -som rada

tonicka
28. nov 2008

malo byt my mame svagrovu frajerku... 😅

ankam
28. nov 2008

ale zase ked potrebujem nieco vybavit a nechcem tahat malu zo sebou-tak viem ze pri Ivanke plakat nikdy nebude-mozem spokojne ist-takze na nieco je to aj dobre 😉

miholka
28. nov 2008

ahojte kocky 🙂 ja si tiez myslim, ze to tie deti prejde, myslim, ze robila taky cirkus len kvoli tomu, ze este nemala chut ist domov...nie preto ze by Mersedesa nechcela ist konkretne ku Tebe...ja ked som pol dna mimo domu, ze mam vybavovacky v meste a Drobec zostane napr. s mojou maminou a ked sa vratim a Maly nechce ist nejako extra ku mne, lebo ma hracky alebo zrovna nejaku cinnost, ktora ho zaujme, tiez som troska z toho smutna, ale po chvili sa zaradi a pribehne...tie deti to nerobia naschval, hlavne v tomto veku...

ivankaalenka
28. nov 2008

Ja chodievam obcas strazievat jedneho chlapceka a teraz je to tak, ze ked spievali OLI OLI JAnko, tak na otazku koho najviac milujes povedal, ze Vavu a Angelinku. No a potom aj mama a tata. A jej manzel povedal tej mojej kamoske, no vidis, to mas z toho ze si chodila do prace (on s tym nesuhlasil). No, ale ono to tie deti casom prejde. Moja mala vzdy na tu otazku odpovedala TATA a mama ani nahodou. Ked som ju chcela vziat, tak len a len tata...neboj sa ono sa to upravi.A bud rada, ze mas niekoho, komu mozes nechat dieta, niekto taku moznost ani nema. Pa a netrap sa.

miholka
28. nov 2008

presne ivankaalenka, suhlasim s tebou, clovek moze byt rad, ze ma niekoho u koho moze dieta nechat ked mas nejake veci na vybavenie alebo lekarov...a vies ze je dieta spokojne!

mersedesa
autor
29. nov 2008

dakujem za reakcie z každeho prispevku som si zobrala niečo,včera mi ju o osmej doniesol manžel s tym chcela ist domov aj vyzuta ale tan je vždy vzacny 🙂

simona55
29. nov 2008

ahojte . ja som si myslela ze to sa stalo iba mne bolo to uz davno ked som mala desat jedenast rokov tak ja som bola akko ucitelka v mat.skole tolko som mala malich okolo seba uz mi nasi vravievali ze ked sa vydam ze budem mat hrbu deticiek 😀 😀 😀 😀 ale to som mala rada ze ma tak lubia oni som nou aj spat chceli ale som mala aj take ze chlapcek bol hlucho nemi a chodil do skolki alebo skoli neviem presne ale bol mali a ked sa piatok vracal s mamou domov z blavi tak rov no kumne isiel nie domov a jeho mama bola stoho smutna ze viac ma lubi ako vlastnu mamu to nieje pravda iba to dieta vnma inak apotom ked bol vetsi mi hovorieval ze skor ukazoval ze ked bude velki tak budem jeho zena on som nov spaval vobec nechcelit domov bol to sused ns proti ale teras je uz 22rocni aja 33 amam svoje 4deticki jeto dobri pocit byt sdetmi tak Mercedesa neboj bude to ok

dobromila
29. nov 2008

mersedesa - my byvame v jednom dome so svokrovcami a syncek sa kazdy den pyta k babke a ak sa tam nehra minimalne 2-3 hodiny a chcem ho vziat k sebe, tak nervaci, posiela ma na schody a zatvori za mnou este aj dvere 😀
Ked idem obcas doobedu nieco povybavovat, som prec napriklad od 8:30 do 12:00, tak si ani nevsimne, ze tam nie som, a ked sa vratim, tak niekedy ide so mnou dobrovolne, inokedy nie. Len asi raz sa stalo, ze za mnou plakal, ked sa pozerali z okna,ako startujem auto...
Niekedy ma to trosku skrie, ale len na chvilu, lebo je to v podstate obrovskou vyhodou pre mna, ze nie je naviazany vylucne na mna a ze je rad aj s niekym inym.
Podobne je to aj pocas dni, ked je doma ocko. Je na nom cely cas nalepeny a mna - mamu vobec nepotrebuje.

ankam
29. nov 2008

no baby mne raz mala zapotila ze ja niesom jej mamka,ale Ivanka je jej mamka.Som myslela ze ma urve 😒