Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Deti a angličtina

5759
20. feb 2012

Ahojte mamičky.Aké máte skúsenosti s angličtinou pre deti od 2 a pol roka. 😅 Chcem skúsiť s dcérkou a neviem či to nieje skoro 🙂

kyska
20. feb 2012

nasa starsia chodila do skolky ako 2 r kde sa hrali 3 x tyzdenne hodinku po anglicky. ziadne svetoborne vysledky ale naucila sa pozdravit, odpovedat, vedela farby, zvieratka - proste zakladne slovicka
tento rok si k anglictine pridala francuzstinu - vydupala si ju sama - najprv koli kamaratkam co tam chodili a kedze ma este tanecnu tak sme jej chceli s muzom prakticky ukazat ze to bude na na nu vela povinnosti.... a cuduj sa svete nie je. kazdy den ma niejaky kruzok a v pohode to zvlada 😉 dokonca ked ma franina odpadnut tak je smutna
teraz na zapise do skoly mali jednu z uloh pomenovat obrazky ktore patria do skoly a ktore nie a ci to vie aj v anglictine tak som bola prekvapena nad jej celkom slusnou zasobou.
Doma ju nedrilujem ked sa nieco spyta ako sa to povie po fr ci anj tak jej odpoviem. Obcas hrame hry vonku napr akej farby je stvte auto zlava a pod.
podotykam ze ja nie som extra jazykovo zdatna bezna anglictina, franina pokrivkava, muz jej sem tam nieco helsne po rusky....
malu to proste bavi. ked sa sama hra tiez si spieva cudzojazcne riekanky/pesnicky ci pouzije cudzie slovicko pocas hry
takze ja hlasujem jednoznacne za to aby sa dieta s jazykom stretlo hravou formou cim skor.. a vela zalelzi od ucitela to robi svoje...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli