Detské centrum Šašo Jašo na Galvániho v Bratislave

brinkley
2. okt 2010

Mate niekto skusenost s týmto centrom?Chcela by som tam dat moje dieta tak 3-4x do týždna,celkom sa mi pozdavaju,ale rada si precitam Vas nazor mamicky.dik

lenka05
19. okt 2010

Mala som tam dieťa tiež tak 3 dni do týždňa keď bolo treba a úplná spokojnosť. Nechcelo sa mu ani ísť domov 🙂

glorita
17. mar 2011

ja mozem len odporucit.
individuaalny pristup a navyse naozaj rodine prostredie.Je to tak pre deticky ale do 3 rokov momentalne,vraj chystaju aj predskolksu pripravu,no nemam priamy zdroj o tom. 🙂 😉

tysontara
17. mar 2011

Ahoj, ja som tam bola pozriet, lebo som tam chcela nastupit ako ucitelka a stravila som tam jeden den, no majitelka je uzasna, ta tam zial vtedy neposobila ako ucitelka lebo ma male miminko doma a mala tam v tom case brigadnicky, ktore za vela teda nestali, vobec sa nevenovali detom a mali to na "haku", ale inak prostredie je fajn, mozno je trosku mala ta hlavna miestnost ale utulne 🙂 snad uz vymenili ucitelky a su tam take ktore to naozaj bavi 😀

glorita
17. mar 2011

@tysontara a kedy si tam presne bola?

tysontara
18. mar 2011

@glorita ja som tam bola v decembri 2010 takze nedavno...

glorita
18. mar 2011

@tysontara nooo. pokial ale viem,v decembri uz neboli brigadnicky.Je pravda,ze mohlo tam byt prechodne obdobie v tom,ze tusim tam prave prebiehali kiahne a aj ucitelky ich poniektore dostali a prave si mala stastie na nejaku tyzdnovu brigadnicku.Ale baby kt.boli v decembri su tam aj teraz myslim,a rodicia su s nimi spokojni podla ich vyjadrenia 😵 aj deti 🙂

tysontara
19. mar 2011

@glorita ved hovorim, ze pokial tam uz nie su tie brigadnicky tak je to fajn a prostredie je fajn 🙂 urcite ucitelka, ktora tam je na stalo to berie zodpovednejsie ako baba ktora tam je len na zaskok 😖

sartira
2. jún 2013

@brinkley
@glorita
Neviete ci skolka este funguje?

brinkley
autor
2. jún 2013

Netusim.

glorita
2. jún 2013

@sartira funguje pod novym vdenim a novym menom-dc chobotnicka 😵