Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Detské jasle Fairyland v Bratislave

milicca
12. jan 2012

Prosim, ma niektore skusenosti s jaslickami fairyland alebo pocula o nich nieco. Budem rada, za kazdu radu. Hladam jaslicky pre 1,5 rocnu dcerku.

niznanska
18. jan 2012

Ahoj, ja mam synceka ktory ma v piatok rok a mam ho umiestneneho v www.detske-centrum.sk , su to neskutocne harmonicke opatrovatelky, je to novostavba v Prievoze, dobre dostupna a hlavne malinky ani raz nezaplakal, chodi tam rad a ked zavolam pocujem ako si tam rozprava a chichoce sa....to je pre mna najviac. Treba to vidiet, stoji to za pokus urcite... Kontakty su na stranke... Drzim palce pri hladani, ja som preluskala jasle asi vsetky a bol to hnus hnusny az kym som nenasla toto... pa Iva

euroadika
14. feb 2012

Ahoj ja možem odporučiť jasličky Veverička otvárajú novú pobočku v Ružinove a majú detičky od troch mesiacov takže tam nieje problém s vekovou hranicou .Mojej malej sa tam moc páčilo bolo to tam také rodinné a moc sa naučila čo je dobré v novom budú detičky do piatich čo je super možem len odporučiť.

dobramamca
16. apr 2012

ja by som deti do fairylandu nedavala ☹

hrncek201
17. apr 2012

dobramamca preco by si nedavala do fairylandu. mas nejake skusenosti? ja som sa tam bola pozriet a zdalo sa mi to fajn aj niektore mamicky mi to odporucili. ale tiez este neviem..

kwetinka1
18. apr 2012

ahojte, ja som tiez bola pozriet vo fairylande, ale nepozdavali sa mi tieto jaslicky. preco? mozem napisat do IP

hrncek201
18. apr 2012

@kwetinka1 ahoj posli na mail lhrnciarova@gmail.com ak mas cas. vdaka

swifty
19. apr 2012

kwetinka 1 aj ja by som chcela vediet viac, mozes mi to poslat na mcbeal@inmail.sk, velka vdaka 🙂

dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka109
11. sep 2013

@kwetinka1 ahoj, prosim ta napis mi preco by si nedavala do fairyland dieta? zvazujem ze tam dam svoju dcerku 2 rocnu.
dakujem janka109@gmail.com

janka109
11. sep 2013

Otvaram znovu tuto temu, prosim vas napiste mi akekolvek skusenosti, ci pozitivne ci negativne. akurat chcem odhlasit dceru so statnych jasliciek a dat ju do Fairyland, tak sa mi zide akakolvek realna skusenost. Dakujem za odpovede!

beblavajana
1. okt 2013

Ahojte, ja už jasličky nepotrebujem ale moja známa otvorila v Rači nové jasle http://www.jaslickyubabicky.sk. Je to matka a zároveň skúsená pedagogička , že vraj je aj autorka nejakej publikácie používanej v škôlkach ohľadom predškolskej pedagogiky. Však skús ju priamo kontaktovať ak chceš

abbie
5. dec 2013

Ahojte, hladam nejake nove skusenosti so skolkou Fairyland, poznate ju niekto?

uzicka
5. máj 2014

Ahojte, neviete mi prosím poradiť nejaké jasličky pre 11 mesačnú dcérku v okolí Mlynských Nív v BA? Ďakujem

aupairandreaba
29. máj 2014

Skúsená a zodpovedná opatrovateľka
S láskou a zodpovednosťou sa postarám o Vaše dieťatko.Opatrovaním detí sa
zaoberám už 9 rokov a vychovala som mnoho detí .Detičky opatrujem v rodinnom prostredí teda doma .Poskytujem celodennú stravu a všetko to ,čo je potrebné k správnemu vývoju detí .Režim dieťatka je prispôsobený veku, a samozrejme aj Vaším požiadavkám.Ružinov-Trnávka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli