Detské jasle v Nových Zámkoch. Poznáte nejaké?

durkakika
6. jan 2011

Ahojte babenky,
prosim vas, ktora ma nejake skusenosti (pripadne z pocuria), napiste mi, ci poznate nejake detske jasle (statne, alebo sukromne) v Novych Zamkoch. Velmi pekne dakujem!!!!

alka333
26. apr 2015

vrele odporúčam ROZPRÁVKOVO n.o., na Riečnej 36 (kúsok od Čerešňovej)!!! berú deti už od 6 mesiacov až do 5 rokov, sú webe aj na FB, žienky pozrite

denissa14
12. máj 2015

Rozprávkovo môžem tiež len doporučovať- skvelý personál, príjemné prostredie až by som povedala také domácke, detičky chodia pravidelne von, majú tam aj dvor, a kooopec hračiek. Náš malý odtiaľ nechce ani odísť, tak tam rád chodí 🙂

ingeh0
23. okt 2018

No tak ja mám najhoršiu skúsenosť s Kvietkom (Katka Slniečko). Malý tam chodil cca mesiac, keďže som musela uhradiť celý mesiac a to bol stále chorľavý a mával často zapareniny. Neskôr som zistila, že sú tam zamestnané nekvalifikované sily z úradu práce, tak asi zato. No a vyvrcholilo to tým, že už mi tam absolútne nechcel chodiť, plakával aj pri vyzdvihnutí, nielen ráno a povedal mi, že "teta kričí". Preložila som ho inam a odvtedy nemáme problém.