Detské jasle Žaburiatko a Bublinka. Aké sú?

kotecek
13. feb 2010

Mate niektora skusenosti s tymito detskymi zariadeniami?
Dostala som tip na tieto jasle , kedze zvazujem dat malickeho do sukromnych jasli, preto ak mate niektora skusenost alebo poznate tieto jasle, napiste mi

adriaka
27. aug 2010

Absolutne spokojna, prijemne prostredie, rodinna atmosfera, bazen, skvela strava 🙂
Zijem v zahranici ale s pracovnych dovodov som musela prist na Slovensko na niekolko mesiacov. Ja som mala svojho 8 mesascneho synceka prave tam vnieco vyse 4 mesiace, a moja 5 rocna dcera chodila do inej skolky v ktorej bola uz zapisana ale poobedia sa pytala do Bublinky k bratcekovi. Naozaj, musela som ju tam vozit poobede a vecer plakala ze tach chce zostat. Malicky syn sa tam naucil spievat (babatkovsky 😉 ) a naozaj prospieval skvele po vsetkych strankach. Nie som mama ktora necha deti na 8 hodin niekde len tak a este take male, ale toto bolo este lepsie ako keby boli u babky (a babka samozrejma ziarlila!) ale musela som to urobit s pracovnych dovodov a nelutujem. Boli to skveli ludia, venovali sa detom tak ze nechceli ist domov. Dcerka sa tam skoro naucila plavat a dokonca zacala jest zeleninove omacky! Ked sme odchadzali deti dostali darceky a dokonca mi ich zadarmo zabavili v Sobotu ked som nas balila na cestu do zahranicia. Jedine negativum je pristupova cesta ktora je trochu v dezolatnom stave ale co je to oproti spokojnosti a zdraviu mojich deti? Dcerka hovory plynule anglicky a u syna nie je jasne presne v akom jazyku blaboce ale venovali sa aj anglictine hravou formou s detmi ktore sa s nou len oboznamuju. Bolo tam vacsinou okolo 5 deti, niekedy viac niekedy menej, ale vzdy tam bolo veselo. Taktiez musim napisat, mala som sukromnu opatrovatelku a zadocek synceka nebol v dobrom stave a v Bublinke mal naozaj krasny nezapareny zadocek. Vrele odporucam kazdemu. adrika.

janka76
29. aug 2010

@kotecek moja dcera chodila v auguste do bublinky a mozem iba odporucit, vsetko na 100bodov, fakt nemam co vytknut a to ja som dost narocna, jedine ta pristupova cesta, ale to je detail 😅 , ona je dost mamickovsky typ a ani raz tam neplakala, ani ziadne dietatko som tam nepocula plakat, vzdy sa tam tesila ... najlepsie zajst osobne, ale urcite budes milo prekvapena 🙂 , snad aj teraz v statnej skolke sa jej tak bude pacit

lucinka100408
30. aug 2010

@adriaka Chcela by som poprosiť o nejaký kontakt na jasličky. Koľko sa tam mesačne platí? ďakujem!!

janka76
1. sep 2010

@lucinka100408 tu je kontakt na bublinku 0903 263 684 Mgr.Skrabakova, najlepsie zatelefonovat a dohodnut si osobne stretnutie, cena je od toho na aky cas tam dietatko bude, takze ona ti povie najpresnejsie

lucinka100408
6. apr 2011

@janka76 Ďakujem!