Dievča škorpión - skúsenosti

kythos21
2. júl 2017

Ahojte čakáme dievča v znamení škorpióna.
Aké sú to znamenia? Poprosím vás o skúsenosti a rady pri výchove .
Ďakujem

azzflo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielak84
2. júl 2017

Ja som škorpión a myslím si ze všetko co sa hovorí o tomto znameni nie je pravda.Bola som poslusne dieta a mama nemala so mnou najmenší problem,okolo puberty som začala vystrkovať rožky ale to asi každý pubertak.Skorpioni su dost samotarsky a vyberajú si s kym budu kamoši tak netreba nútiť dieta hrať sa s niekým s kym nechce.

yollanda
2. júl 2017

Ja som ako decko bola tak trochu sadista, ale na druhu stranu velmi citliva a empaticka. Zevraj pri hadke viem riadne pichnut, no je to len preto ze sa obhajujem alebo ma nieco trapi

zlaticko118
2. júl 2017

@danielak84 uplne suhlasim s tymto opisom aj co sa tyka toho samotarstva.
Osobne ako skorpion si dost nesadnem s vahami (obcas s nimi vychadzam a obcas mam chut ich zabit) ale myslim ze viac ako na znameni zalezi aj na povahe druheho cloveka. Napr. S mamou vychadzam a so sestrou sa idem pozabijat (maju rozdielne povahy a obe su ryby) takze znamebim by som sa koc neriadila pri vychove ale skor povahou ktora sa prejavi

rebellefleur
2. júl 2017

Viac ako znamenie zaváži ascendent/descent človeka,ak na takéto veríš teda 😊

rainee
2. júl 2017

Moja dcera je skorpion. Je tvrdohlava, divoka,niekedy nervacka, sikovna, silna osobnost, trochu samotarka, nepusta si ludi pod kozu,ma umelecke vlohy. Niekedy nam dava dost zabrat a to ma len 7r. Tipy na vychovu nemam,riesime co pride za pochodu. Mame v rodine dalsich 3 skorpikov a kazdy je iny...

denisekkk
2. júl 2017

Moja dcerka a mama su skorpionky. Zhoduju sa veru v tom ze chcu byt v centre pozornosti a mat pravdu za kazdu cenu. Ked im nieco nevychadza urobia z toho divadlo-tragediu (aj ked ide o drobnost) . Citlive su dost ale mavaju svoje vykyvy nalad. Dcerka ma 6 a je umelecky nadana( moze byt aj tym ze ju k tomu obaja s muzom vedieme) a sikovna. A este je naucena na svoje ritualy a ked to nejde tak ako ma byva podrazdena. Taktiez ked daco chce a na daco sa zameria omiela to doookola az kym na nejde prasknut hlava :D

rainee
2. júl 2017

@denisekkk presne ako keby si o mojej pisala 🙂

liz_lemon
2. júl 2017

ja mam dceru skorpiona, ako babatko bola na 1*, spala celu noc, pekne jedla, vzdy s dobrou naladou, usmievava, no dieta ako sen 🙂
teraz ma 2,5 roka, je to horsie, ale je to obdobie vzdoru, naladova, ked sa nahodou nevyspi, tak neznesitelna, strasne tvrdohlava, prokokaterka, nic nerespektuje, ide si len to svoje dokola, ale inak velmi priatelska, stale usmiata, odvazna, komunikativna, sama oslovuje cudzich ludi, pohybovo zdatna...ja som spokojna 🙂

deti95060810
2. júl 2017

praj si hlavne zdravie pre dieťa a ostatné uvidíš...

rondicka
2. júl 2017

Ja som skorpion a cudujem sa veru,ze to manzel aj deti so mnou vydrzia😂
Presne na mna sedi vsetko,co sa o skorpionka

rondicka
2. júl 2017

O skorpionkach pise-malo byt vyssie😨

adalea
2. júl 2017

Moja malá škorpiónka je divoch divoký, besný. Je tvrdohlavá, veľmi citlivá, šikovná a múdra. Niekedy je ako med, inokedy ako čert. Ako bábo bola nespavec, do 3,5 roka sme nespali ani my. Ale je to najúžasnejšie dievčatko pod slnkom a som šťastná, že ju mám

dorottka
2. júl 2017

Ok, dajme tomu, ze na to verim (co nie), ale ak bude skorpionka, tak to ako bude komu vyhovovat, zalezi na jeho znameni, nie? Proste je to o kompatibilite. Inak fakt na horoskopy neverim, ale minimalne daco v podvedomi (mozno predsudky na zaklade dacoho precitaneho, netusim) tam je - mne ked je niekto vrcholne nesympaticky, takmer unisono su to znamenia lev alebo skorpion. Naopak 8 z 10 blizsich kamosov su panny. Haluz :D

janka2501
3. júl 2017

Pozri,ja mam dceru skorpionku bude mat uz 15r. A zatial sa vobec neprejavila. Je pokojna,velmi citliva a sebavedoma (konecne). Je tvrdohlava,no to som aj ja, a ja som vodnar.

unctadorg
3. júl 2017

Dieta nie je ani na svete a toto riesit. Rodic si hlavne Ty. Netreba sa silou mocou upinat na "predpovede a horoskopy". A to skorpion som....

evittam
3. júl 2017

@unctadorg Vyborne si to vystihla. Neviem k comu je to dobre.....Ale to sa asi musi niekto veľmi nudit.😉😎

jeltica
3. júl 2017

Ja si myslim, ze znamenia mozu trochu ovplyvnovat povahu cloveka ale zase poznam vela ludi, ktori sa uplne vymykaju tomu ako by sa mali podla svojho znamenia spravat. Poznam babu, ktora je ryba a mala by byt teda ticha a utiahnuta a pritom je to najukecanejsi clovek akeho poznam. Jednoducho vasa dcerka sa bude formovat viac tym ako ju budete vychovat a nie tym v akom znameni bude narodena 🙂

rainee
3. júl 2017

Ja si naopak myslim,ze nieco na tom bude aj ked odchylky urcite su. Napr. su znamenia s kt.si permanentne nevychadzam😉 A pamatam si ze jedna kamoska bola totalne nestastna ze sa jej mal narodit maly skorpionik,normalne mala z toho depky. Podla nej su to otrasne povahy. Nakoniec sa jej narodilo dieta posledny den vo vahach tak si vydychla 😀 to mi uz pride trosku moc...

rebellefleur
3. júl 2017

A btw ja mám dvoch synčekov, oboch narodených presne v ten istý deň dokonca, len s trojročným vekovým rozdielom a vieš čo? Obaja sú od mala diametralne odlišní, úplne ale úplne vo všetkom 😂

kythos21
autor
3. júl 2017

Milá @evittam ak nemáte čo napísať k teme tak sa prosím nevyjadrujete, ja Vás tiež neriesim ani to nemám v pláne...
Ak mám čo k teme povedať, poviem, ak nemám tak s prepáčením držím ústa a neriesim kto sa ako nudí a či sa nudí... vy mi môj čas neplatíte ani neplánujete tak vás nemusí trápiť či sa nudim alebo ako ho trávim..
Ostatným ďakujem krásne za názory a skúsenosti 🙂

misinka0611
3. júl 2017

Som škorpión a dovolím si tvrdiť ze to dost sedí :D

evittam
3. júl 2017

@kythos21 Ked chces citat len to co si zelas a nepacia sa ti nazory inych nezakladaj verejnu diskusiu na verejnom fore a nemusis "vyskakovat"😀😉.
Vyjadrila som svoj nazor. A k teme-vychova,povaha nezalezi na znamení.

kythos21
autor
3. júl 2017

@evittam
Po prvé, nepoznáme sa, nepíšeme si dlhodobo ani sme si nepotykali, tak sa podľa toho zariaďte..
Po druhé, nechcem čítať len to, čo si ja želám, keby som chcela, otvorím si Vogue a citam si...
Chcela som názor iných ľudí, rodičov, ktorí maku doma dieťa v znamení škorpión..
To, či vy veríte alebo neveríte na povahu ktorú ovplyvňuje znamenie je vaša vec....
Ak nemáte názor k veci, prosím neriešte to, čo sa pýtajú alebo robia ini.....

evittam
3. júl 2017

@kythos21 Tak si po prve precitaj podmienky tohto fora. A po druhé - este raz-je to verejne forum a zalozila si verejnu diskusiu a ja som vyjadrila verejne svoj nazor,ktory sa ti pacit nemusi. To je vsetko.

rosemari
14. sep 2018

@janka2501 ja mám syna škorpiona 12 r. kludas, nema kamaratov strašne tažko si vie nadviazat kontakt ako porezprava sa ale je to uplne ine ako ja blizenec a ked bol maly kludas, žiaden problem, maličko v tomto veku cca 2 roky su padla dole sebadôvera a miluje futbal, napriek všetkym uskaliam ktorými prechadza sa športu nevzdava

janka2501
15. sep 2018

@rosemari moja uz o par dni 16r dcera, tiez mala sebadoveru na nule, pomohla jej psychologicka ( moj rozvod s jej otcom) a teraz nestupila na strednu skolu. Tu sa hned zoznamila so spoluziakmi,a uz aj chodia von 😉. Ale to je pre nu velmi dobre, je spokojna. No ked je niekto sklame, tak u nej skoncil. Ale zatial ,,nestipe,, 😁

rosemari
15. sep 2018

@janka2501 jani mne zas Nicolas hrava od 7 rokov futbal ale dost trenerov ho sklamalo tak mu sebadôvera klesla na nulu a keď bol malý bol rivalny a teraz je uplne ako flegmos neviem ci sa zmeni ale počka do puberty ale nesedi mi jeho povaha na škorpiona

ciernysokol
14. apr 2020

@rebellefleur s tymto si dovolim nesuhlasit. Ascendent ani descendent urcite nie su dolezitejsie ako slnko. Ale treba brat do uvahy rovnako dolezity mesiac. A ine osobne planety a aspekty cekovo, aj domy.
A k teme-dvaja skorpioni si vobec nemusia byt podobni, ale dvaja skorpioni s mesiacom v rovnakom znameni si uz podobni rozhodne su

domculik
14. apr 2020

@kythos21 Ahoj, necitam predosle prispevky, ale ked uz chces ist do astrologie, tak povahu cloveka tvori suhrn faktorov, zavisiacich od presnej hodiny a miesta narodenia. Jeden skorpion moze byt taky, druhy totalne iny. Poznam skorpionov protivnych, poznam skorpionov uzasnych. Cize uz na tomto to pekne vidno, ze musi byt v tom "nieco viac" nez len slnecne znamenie. Astrolog by ti tiez povedal, ze vela zavisi aj od toho, co si priniesla dusa z minulosti atd. atd. 🙂. Cize v skratke, vraciame sa na zaciatok, kazdy sme original a urcite si k svojmu babatku najdes cestu, pretoze bude presne take, ake ho potrebujes 🙂.
UPDATE: az teraz vidim, ze toto je uz stary prispevok, takze pardon, ale aj tak vela stastia ! 😂