Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

adal
2. sep 2010

@zuzka1. no neviem či sa mám tešiť alebo nie, ale Lukáško nechcel ísť domov 🙂

leelo
2. sep 2010

ahojte kocky 🙂

lenka, mne sa paci 3. tie tunely na mna posobi atrosku klaustrofobicky, hlavne v tmavom prevedeni.

adal, srdecna gratulacia - k vymesaciu aj krasnym mieram 😵 😵 ved to, ze este ti luky aj bude chybat doma a ty jemu vobec nie 😀 skvele, nech mu to vydrzi

vieraj, uz si spominam, ze SocPo, si nam aj radila. ale ved to je super flek. a ta problematika sa dotyka kazdeho, mozes vela ludom pomoct 🙂

vini, takze burberry na ceste? vidis, za dobrotu musi prist odmena. tesim sa s tebou!

tweetinkapp
2. sep 2010

@lenka_66 mne sa paci 1 a 2. medzi tymi sa neviem rozhodnut 😅

janac1974
2. sep 2010

@vieraj vsak to nemas az tak daleko 😉 balonom??to by bola ina sranda,keby tu pristal balon a vnom Vierka 😀

leelo
2. sep 2010

lenka, tak dufam, ze sme ti ulahcili rohodovanie 😀 😀

vierka, dojdi aj k nam, tu bude teraz oktoberfest - najvacsi 'jarmok" na svete 😉

janac1974
2. sep 2010

@adal to poznam,mne Nika v prvy den v skolke oznamila,ked som prisla po nu,ze maminka,prid po mna zajtra 😀

janac1974
2. sep 2010

@leelo aj ja pridem...Vierka zastavis sa po mna?

leelo
2. sep 2010

@janac1974 dojdite! mm bude s malym, my 3 nahodime bavorsky kroj a hor sa tam 😀
baby, pozrite na ten nadherny dirndl v modernom prevedeni:
http://www.bogner.com/#!/de/SHOP/DAMEN/Specials...

vieraj
2. sep 2010

ach baby isla by som, ale teraz idem dopozerat ordinaciuna nete, tak idem. pa

vieraj
2. sep 2010

@leelo joooj, ze super flek za 500€ v hrubom, ledva ledva 400€ v cistom. a jedujes a s ludmi, ktori nechapu a hlavna vec, ze y si ta zla a nechces im dat davky...to ich nenapade, ze za tym je vlada.......

leelo
2. sep 2010

@vieraj ja som myslela, ze v statnej sprave je to lepsie 😒 a blbci budu vsade...
ty si taka mila zena a dobra dusa, ty praveze na pracu s ludmi mas vlohy. to je ta najtazsia praca...

vieraj
2. sep 2010

@leelo no tak dik 🙂 snazim sa kazdemu pomoct ako to najviac ide, ale niekedy ani usmev a ochota nestaci ludom. veru tazka praca, ale tak raz sa mi vyplatilo byt mila. bol to odhadca bytov. zavolala som ho, ked sme kupovali byt, a aspon som mala očko u neho 🙂 predstav, pamatal si ma. tam kde sa premelie vela ludi musi byt clovek mily, lebo co ak ho stretnem niekde alebo budem potrebovat sluzbu??? 😎

lenka_66
3. sep 2010

@vieraj prene tak . ja tiez len zdravim ludi na ulici a kecam zo slusnosti aj ked mnohokrat netusim kto to je .teda z roboty urcite.a potom ich stretam hoc kde dr. zdrav.sestry , urady a sami sa ozvu a snazia byt ustretovy 😉

lenka_66
3. sep 2010

@leelo nie je statna sprava ako statna sprava

@adal no riadny chlapik T

aj ja chceeeeeeeeeeeeeem jarmok

vini , vidis presne ako pise vierka .super

stylly
3. sep 2010

Ahojky ráda bych se přidala pokud můžu 🙂 😉 😉 😉

vieraj
3. sep 2010

@stylly pridaj sa, kludne. napis cosi o sebe,aby sem ta spoznali... 🙂

stylly
3. sep 2010

Mám 9m syna Andrease,my jsme z Olomouce,narodil se v 34tt s váhou 1850g a 40cm,ale už jsme to dávno dohnali,plazíme se,lezeme,stojíme a obcházíme postýlku.

Podle čeho si myslím,že nejsem tabulková?
-myslím,že dělám věci přorozeně,..když příjde a chce buchtu dám mu kousnout,když chce do ruky krém na hraní...dostane,ho 😀 ¨
Krmím ho tak jak potřebuje a né po 3h jak je napsáno, 😀 ...atd

leelo
3. sep 2010

@stylly ahoj a vitaj 🙂
mas zlate dietko s krasnym menom. pozeerala som fotky trosku... byvate v domceku?
a aby si nebola ako na vysluchu, tak ja mam podobne stareho syna, ale sa nestavia este, co ale vobec neriesim - ved netabulka 😀
snazim sa ho stravovat zdravo, tak ako aj seba a manzela. ochutnal samozrejme aj kupovane, lebo na cesty na slovensko a na vylety sa to hodi. podla mna z toho nezomrie.
byvame v nemecku uz rok kvoli muzovej praci a paci sa nam tu velmi 🙂

stylly
3. sep 2010

@leelo nene máme byt 4kk s velkou teraskou 😉

zuziiiicek17
3. sep 2010

Ahojte babiky 🙂

@stylly vitaj 🙂 mas krasne dietatko 😵
inak ,ja nejak v poslednej dobe neviem ci som tabulkova ci nie ,pretoze ako sa blizi prvy rocik ,tak povolujem 😅
dnes mi po pol roku chcel zjest masko 😵 sice iba 5lyziciek ,ale pokrok 😵

leelo
3. sep 2010

@stylly no jo, terasa mi tu chyba 😉

@zuziiiicek17 gratulujem k masku! a co take povolujes, co by sa nemalo?

zuziiiicek17
3. sep 2010

@leelo tak napr dnes som jedla sabi jogurt marhulovy a maly pistal kym som mu nedala .a tak mu chutil ,ze mi cely zjedol 😅 ale vies,on nechce velmi papat ,tak sa idem pototo od stastia ,ked zje aspon nieco

leelo
3. sep 2010

@zuziiiicek17 myslim, ze nemusis mat vycitky, ked o 10 dni ma rok...
a nedavas mu to kazdy den!
jajeho piskotu vzdy neodolam, ked sa chce hrat s kremom ako pise stylly alebo s krabickou od hocijakeho lieku. ale davam mu len bezpecne balenia a len na chvilku. som nevedela, ze to niekto zaznava... 😅

leelo
3. sep 2010

😀 piskot nie ako keks, ale ako pistavy zvuk co vydava, ked nieco velmi chce

stylly
3. sep 2010

@leelo terasa je super,zvlášt v létě,..to jsme tam měli s prckem bazének a cachtali se 😀 😵
@zuziiiicek17 😉 díky

tak já dávám malému brumíka 😀

zuziiiicek17
3. sep 2010

@leelo no jasne ze nie kazdy den ,ani s nemyslim ,ze je to az take strasne ,lebo v podstate nebol ani rozmiesany,ale pred mesiacom by som mu ani liznut nedala .iba ak z cisto bieleho 🙂

@stylly tak nam este brumik nehrozi 😅

lussy23
3. sep 2010

@stylly - Vitajte. Synček je zlatý a má krásne meno. Som rada, že ste prekonali tie začiatočné problémy. prajem andreasovi veľ azdravíčka a úspechov.

tweetinkapp
3. sep 2010

@stylly aj my ficime na brumiku. sice sa uz snazim pomenej, ale ficime 😅
@zuziiiicek17 aj ja som bola taka striktna do roka, ani oliznut nemohol. ani taky brumik. vtedy mu ani nechutil, lebo bol na neho prilis sladky. niekedy ma mrzi, ze som nevydrzala dlhsie, ale ten krik, ked nieco chce neviem vydrzat 😀

leelo
3. sep 2010

ja som zatial s cukrom opatrna. teda okrem ovocia 😉
a na brumiku som ficala ja na zaciatku tehotenstva. vzdy mi bolo ale luto, ze kusem do maleho macinka nevinneho 😀

vinifera
3. sep 2010

@leelo keď si mu hlavu kusala? 😀 😀 😀