Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

andreaka11
16. mar 2012

@zabka8423 a deti su bose a ty mas prsia plne mlieka a nosite lanove saty. hahahaha, si to viem predstavit.

bubush
16. mar 2012

😀 😀 😀 ta neviem na co skor reagovat 😀 😀 😀

sweetsuzi
16. mar 2012

@andreaka11 inak ma v mojom nazore nesilit to podporila aj detska psychologicka u ktorej sme boli na vysetrenie (maly sa nechce rozhovorit, tak nas doktorka poslala) - povedala ze ma veeeela deti, ktore su zablokovane lebo ich rodicia nutili na nocnik/wecko a maju z toho taky stres ze sa pocuravaju aj do 6 rokov a ze je velmi tazke to prelomit. Tak dakujem toto mi netreba, aspon sa mi zase raz potvrdilo ze moj pocit bol spravny 😉

bubush
16. mar 2012

@zabka8423 asi ciga 😉

andreaka11
16. mar 2012

@zabka8423 si inak dala svojmu synovi zmerat IQ? urcite ma 140 a viac. nema chybu aky je inteligentny!!!

sweetsuzi
16. mar 2012

@bubush @zabka8423
senovo-lopuchova ciga, pripadne z inej travy 😀 😀 😀

bubush
16. mar 2012

@sweetsuzi jaaaj toto si zatala do ziveho "vegetarianske dieta" - to mame v rodine toto a nas s mamou ide trafit slak, joooj o tom by som vedela narozpravat ale radsej sa zdrzim komentov ... skratka treba papat vsetko v rozumnom mnozstve - u mojej malej je to maso aspon raz za den 😀

andreaka11
16. mar 2012

@sweetsuzi no ked si v tejto teme a niekto odtialto ti napise, tak to nesmies brat vazne. ved my sme netabulkove. mala by si sa tabulkami riadit 😀

andreaka11
16. mar 2012

no mna by thomas poslal dokelu, keby ho pcham len vegetarianskymi jedlami. ako by som mu to nasilu pchala do ust, tak by mi urcite odhryzol prst, aby mal nejake to maso 😀

bubush
16. mar 2012

@andreaka11 no ale tvoje IQ netreba tiez podcenovat - co si tu napisala aku uvahu o orechovych listoch za par sekund...to nebude len tak... 😉

sweetsuzi
16. mar 2012

jaaaaj, baby jak mi je tu dobre - konecne ma nikto neodsudzuje ze som kojila 3 dni, nepouzivam latkove plienky a neperiem v kyseline citronovej ze co som to za mater. Ked pozriem na svoje spokojne dietatko, ako je spolu so psami arasidove chrumky(ORECHY AZ OD 3 ROKOV !!!!), a ako im spravodlivo deli a potom si da sam do pusy, az mi je pri srdci teplo 😀 😀

andreaka11
16. mar 2012

@sweetsuzi
@bubush
alebo mariska

andreaka11
16. mar 2012

@bubush vies, ze neviem, kde sa to bere??? cim viac som unavena, tym mam lepsie teorie.

bubush
16. mar 2012

@sweetsuzi aha aha, tu sa uz fajci kadeco...

ja sa inak cudujem tym dnesnym biorodicom, ludom ze nefajcia travu, vlastne mozno aj hej len nehovoria o tom, ved si to mozu dopestovat, je to prirodne, su nejake konopne maste, konopne oblecko a uz viac krat bolo dokazane ze je to dobre aj na niektore ochorenia - takze mne to vychadza ako celkom pozitivna rastlinka ... 🙂

andreaka11
16. mar 2012

@sweetsuzi to musis prat v kyseline sirovej, to potom znici 100% bakterii 😀

sandrikacsg
16. mar 2012

baby super tema, prebehla som vas len zbezne, ale smejem sa statocne 😀

andreaka11
16. mar 2012

a ti moji zjedia chrumky na posedenie. tak ich do seba hadzu, akoby som ich nekrmila

bubush
16. mar 2012

@andreaka11 😀 😀 😀 ty dnes davas
ale ak unava na teba takto pozitivne posobi tak ani nechod spat - daco sem popises a my si zajtra precitam roman - zasmejeme sa 😉

andreaka11
16. mar 2012

@bubush presne tak, si po nej stastna, spokojna, vysmiata, vsetko ti je jedno. ci si ju tiez nedam do zahradky. a potom s detmi budeme prezivat pokojne detstvo. 😅

andreaka11
16. mar 2012

@bubush no ale niekto musi tu byt so mnou, aby ma hnal. hodite temu a ja sa vam tu vykecam

sweetsuzi
16. mar 2012

@andreaka11 100% bakterii a 100% pradla 😀 😀

andreaka11
16. mar 2012

inak zajtra skoro vstavame... to budem ale zajtra zabavna. posledne dve noci som sa poriadne nevyspala, lebo thomas place a mrvi sa a ani u nas v postelli a ani u seba. idem si asi zapalit tu marisku

bubush
16. mar 2012

no tak uz mam napad tie co byvaju v domoch, zacnu pestovat travu (rozumej marihuanu) a lopuchy a vlastne tie co v bytoch to budu praktizovat na balkone - ziadne muskaty ee to je predsta out to robili nase matky hadam nebudete pestovat muskaty!!! ved co ked su jedovate, co ked ich farba posobi nepriaznivo na detske oci, co ked listy vylucuju neviditelneho zleho ducha a znici celu planetu zem, co zem, saturn, aj mesiac, co mesiac aj slnko .....

inak zajtra si idem kupit muskaty, nevravela som vam? 😀

andreaka11
16. mar 2012

@sweetsuzi a tomu sa hovori cistota

bubush
16. mar 2012

@sandrikacsg kludne sa pridaj ak si taka normalna, nenormalna? 🙂

bubush
16. mar 2012

ked ste pri tych percentach - videli ste ked bolo pred volbami tie furt tocie sa reklamy na 99%...a nasledne dakto urobil reklamu ze na 99% to malo byt tak a na 100% to vyslo opacne 😉
a po volbach dostala tato strana 1,89% ( teraz som si nie ista cislom ale jednotka je ista ) tak ze tuto stranu treba premenovat z 99 na 1,89% 😀

andreaka11
16. mar 2012

inak napadla ma dalsia haluz.... asi by som mala prestat hulit 😅 keby cakate dojicky, dievcata, nebolo by super ich pomenovat mara a hana. a ked ich budete volat, aby prisli domov, tak zakricite marihuana domov!!! 😀

anulienkaf
16. mar 2012

@bubush fiha, neviem, k comu to bolo, ale vycarilo mi to usmev na tvari. muskaty su fajn. ze zleho ducha.... 😀

andreaka11
16. mar 2012

@sandrikacsg ale iba ak nas zvladnes. my tu mame narocne temy

bubush
16. mar 2012

ja by som inak tiez chcela aspon raz ist spat v normalnom case - ale tak to nejde...
no nic, idem teda urobit nieco nehorazne, idem si zapalit cigu 😝