Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@bubush no presne my ako mame Emmu tak , mozno to zmeni... no neviem uvidime... a co sa tyka toho mlieka ja ho nevypijem vobec ciste ble 😝 ani studene ani s kozkou to si pamatam zo skolky. ked uz tak s Grankom vypijem. ani spenat a pecienku ze ble... ani nenutim syna do toho... vsak co, teraz ma obdobie ze mu chuti, inokedy ma obdobie nic nejest

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova Aha.....🙂 Ale neboj obcas pozname taketo dni aj ja s muzom.😝 Je to spachtos.😝 😉
A k tomu co by si si dala.😀 Ja chodim kazdu hodku do chladnicky snorit ako keby sa tam za tu dobu ma nieco veeeelke zjavit.😀

nelicefo
8. apr 2012

@stardust ja cokoladu mozem.😀 vymenime sa? 😀 imunita..noo to bude..😀

bubush
8. apr 2012

@stardust no mnaaam ja by som kludne pchala fajne cokoladove vajcaaa, zajace do seba a nehovorim ze u vas su kvalitne ziadne lacne polske shity 😀

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

a ja som tvrdohlava a neustupim a som skorpion.... a uplne ma to znamenie vystihuje

nelicefo
8. apr 2012

@bubush ja som blizenec.😝 12.6.:-p

bubush
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova no ale hadam malu este neobleje, este je mala, este tak nevnima nejake zvyky, mozno o rok, ale zas mozno sa bude chciet predpripravit tak bacha 😀
jooj mlieko bleee 😀

bubush
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova jeej aj ja som skorpion 🙂

bubush
8. apr 2012

@nelicefo blizencov velmi nepoznam, nemam s nimi skusenosti...lebo dnes sme sa akurat rozpravali o tom ze ake je znamenie moja mala, ze kozorozec, lebo uz vidno male priznaky tvrdohlavosti 😀

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@bubush presne maly dostane vzdy dakeho lacneho zajaca alebo mikulasa a ja to potom skladujem niekolko mes. kym to nevyhodim, moj syn zje ale aj ja len orion, kinder a milka cokolady,,, no co sme maskrtní🙂
@nelicefo no zas ale teraz dako na cokoladu nemam chut pali ma zaha, a po cokolade vzdy , to mi ostalo po tehotenstve 🙄 no mám v chladnicke smotanovo - puding. kolac a aj tak nic neviem mám na nieco chut nieco lahke ale nic ma nenapada:( asi si dam zmrzku....ci? to este neviem musim a najprv zdvohnut z postele lebo som na notebooku

nelicefo
8. apr 2012

@bubush moja mala je rak a teda na nu to straaasne sedi.🙂
Kolko ma tvoja mala? 🙂

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@nelicefo dcera je blizenec 1.6m a 12.6 je narodena moja babka co k nej ideme zajtra🙂 blizenci su fajn, ako ktorí, lebo aj nevlastna matka je blizenec no to je ale krava riadna...
@bubush no dufam ze sa nepochytime🙂
a moja mama je kozorozec a my dve ked sa chytime . mame dlhu tichu domacnost. ze ktora skor ustupi- zvycajne ja🙂

bubush
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova mas zmrzku? mnaaam, milujeeem 🙂 aku mas? narob mi este chute 😀
no a mi hovor o tych lacnych cokofigurkach - ja som mala mikulasa a nikto ho nechcel zjest tak ze ho dam aspon do kolaca - ze roztopim cokoladu a to neslo ani roztopit, cele sa to nejako zgucilo a zhrckavelo a bolo to ako z plastu, tak uz co je toto 😕

stardust
8. apr 2012

@nelicefo nooo, aj u mna sa buduje imunita, protilaky na nove makromolekulove latky obsiahnute v najnovsej kolekcii velkonocnych cokoladovych vajec Lindt 😀 😀 😀
@bubush no to fakt, take sajrajty, co sa predavaju v SR tu nastastie nie su...si pamatam pripad z medii, ako jeden chlap poslal na rozbor jedneho otrasneho polskeho mikulasa (zamerne nepisem cokoladoveho, lebo to s cokoladou nemalo nic, akurat tak obal zo staniolu) a potom zistili, ze ho vyrobili z nejakej zmesky pre telce. Kolko ludi to muselo u nas kupit a nikto sa okrem toho chlapa na to nestazoval...

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova ja si tu sedim s vylozenimi nohamy s notebookom na kolenach.😀 Joooj vidis zmrzka...🙂 Joooj 🙂)) uz aj bez pre nu a kusok mi posli tu cez konika..😀

nelicefo
8. apr 2012

@stardust 😀 😀 😀 😀 tak zase som si umyla monitor kofolou.😀

bubush
8. apr 2012

@nelicefo rakov ako tak poznam ale tiez su roznorodi, moja starka bola rak, bola velmi dobra, kamosku som mala racicu, ta tiez v poho ale este poznam nejakeho raka a to je ina tvrdost ale tak neda sa len podla znamenia 🙂
moja mala ma 15 mes. - alebo ak chces 1 rok a 3 mes. 😀

stardust
8. apr 2012

@nelicefo kofolou radsej nie...zvol si ine, lepsie rozpustadlo na flaky na monitore 😀 😀

bubush
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova jeej tak mi ani nevrav ze skorpion a kozorozec je tazka kombinejsn 😅 no co uz, nejako budeme musiet prezit 😉

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@bubush mozno to bol plast cokoladovej farby🙂 eskimo mam a daku ovocnu no zatial ju nejem stale tu lezim🙂 mám dva nanuky. a polku zmrzky broskynovo neviem aka muz kupil - polka zahadne zmizla 😀 😀
@nelicefo
@stardust vy v nemecku mate asi o dost kvalitnejsie potraviny nie? napr vid Billa

nelicefo
8. apr 2012

@bubush tolko si este o takomto case preratam.🙂)) tak to je este taky spunt maly.🙂)) 😀 😅
Moja mala racica je straaasne tvrdohlava,rodinne a spolocensky zalozena.😉

nelicefo
8. apr 2012

@stardust 😀 😀 😀 co tak fanta? schvalujes? 😀

bubush
8. apr 2012

@nelicefo ty zas s kofolou v ruke?!?! 😀

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@nelicefo ja som si takto minule odpalila notebook , prehrial sa mi na kolenach a bum vypol sa . som mu mojimi nohami, ci perinou zapchala otvory na vetranie ups

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova 😀 juuu tak tu ovocnu a broskynovu mi posli.😀

nelicefo
8. apr 2012

@bubush hej to je moja verna spolocnicka po veceroch..😀

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@bubush mnam kofola" ja mám len vineu:(

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@nelicefo ok posielam.....

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@nelicefo " ked ju milujes, nie je co riesiť," ci ako to je🙂

bubush
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova to mi ani nevrav s tym notebookom, moja poloha je vzdy, nohy - deka - ntb...a vzdy citim take prijemne teplo 😀 😀
a to ti fakt odisiel? aj akoze urobil nejaky zvuk a konec alebo uplne bez varovania ze dovi dopo?