Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

sophie1981
20. aug 2009

dobre ranko vsetkym vospolok a hlavne upadajucej teme...clovek sa jeden vecer venuje manzelovi a nie vam a uz to tu upada..... 😨 ....ale ja som si aspon cecule ponatriasala...no snad na to pridem, ako na to....kupim si tu sietku na telo a bude to vsetko co ma tendenciu nadmerne sa natriasat pri smiesnych pohyboch drzat pokope a ja sa budem citit taaak sexy..... 😀 😀 😀

tak, niki, tu tortu milejem.....ja dokaze zozrat aj tonu tej smotanovej...ale vazne,,,je jedno v akej velkej mise je narobena, kym nieje prazdna, tak od nej neodchadzam..... 😀 😀 ...ono si to potom odserie hajzlik..... 😝 ...ale ten pocit obzratia sa aj tak stoji za to..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vsetko naj k polrociku....obom deckam......nech sa im dari....skore sedenie, lozenie, dobre papanie a tycny ucet v banke.....tod blahozelanie od tety konikovej..... 😉

vinifera
20. aug 2009

Ďakujeme teda koníková 😀 😀 😀 😀 😀 Hmm aké pekné ráno mi to spravilo.
V budúcom živote si nenájdem ako spolupartnera chlapa ale jednoznačne ženu. Takže sa musím buď narodiť ako chlap alebo budem lesbička 😀

sophie1981
20. aug 2009

no dobre ranko....a ty nevies ze Katky sa budia uz rano o 5????.... 😝 😀

no ono to myslim tiez nieje jednoduche byt lesbickou....zalezi od postavenia vo vstahu, co predstavuje tvoja rola.... 😀 .....

moja Katka ma prievan na ocku....mam ocianku a framik. ocnu mast....staci???..alebo mate nejaky cooool netabulkovy recept??? 😕

miskachrumka
20. aug 2009

ahojte tak vcera sme boli v poradni tak nas aj ockovali vsetko je ok aj zubky a ze ta medzera sa napravi ked mu pojdu dalsie zubky mame mieri8540g a 74cm .....................tak sme velikyyyyyyyyyyyy! 😉 noc bola v pohode malemu som natrela nozky octankou a bolo ok v noci mal horucky aj to len 37,6 takze som dala nurofen sirup a bolo ok!som rada velmi som sa bala a konecne mame od ockovania pokooooooj!roka dobre si to napisala ze sa uvidime len na fotkach pasu ...............to som inac napisala narchlo co ma napado! 😀

miskachrumka
20. aug 2009

sophie nam pomohol na ocko bilinkovy caj sa mi zda ze repikovy a tym som mu vyplachovala ocko za 3dni nemal nic a ziadne maste som nepouzila ale mi sme nemali asi presne prievan ale zahnisane ocko este od porodu!a odvtedy nemal nic klop klop klop!

miskachrumka
20. aug 2009

dobre idem ja varit .....................a baby inac kde ste? 😉

miskachrumka
20. aug 2009

inac vini a nikol aj ja prajem vsetko naj k prvemu pol rociku .................nech sa im dari a nech vas pocuvaju 😀

cestovatelkaandrea
20. aug 2009

Miska, v robote a mam toho pred dovolenkou akosi vela. Nestiham 🙂 Ale super ze Davidko super zvladol ockovanie. Fakt je to velky chalan. Nas Damian ma 9kg a to ma 11 a pol mesiaca.

kristinka4m
20. aug 2009

Vsetko naj naj naj a co dobreho ste dnes ukuchtily?Dochadzaju mi napady diky

miskachrumka
20. aug 2009

andrea zober ma zo sebou 😀 😀 ale nie ja njak niesom na dovolenky nejak ma to netaha a taka ista je aj moja mama!nejak si natom nedam zalezat a je to chlapisko mas pravdu ale tak mi vsetci v rodine mame vecsie deti!a anom to ani nevidno lebo je aj dlhy vobec nieje tucny!je taky akurat!ked sa niekto pozrie do kocika tak sa pytaju kolko ma 8,9mes.a ja ze nie 5,5mes ze nevyzera!a ked mal 3mes tak si mysleli ze ma pol rokaale takale ja som dost vysoka mam 178cm a manzel je rovnako vysoky tak to asi bude aj tym!jaj andrea poriadne si oddychni na dovolenke aj zamna! 😉 ..................kristinka ja akurat robim slivkove gule s posipane struhankou a gulas rozkazali si sladke tak maju sladke a na zajtra ostane este gulas tak sparvim nejake cestiviny manzel chcel spagety so syrom alebo halusky tak neviem!

miskachrumka
20. aug 2009

dobre idem si ja sparvit minutku pre seba kym mali buva lebo urcite nebude dlhsie ako pol hodku spat!idem si zapalit ...............ja inac fajcim dufam ze ma nezastrelite! 😖 😝

sophie1981
20. aug 2009

holaaaa kobylky,,,,,uz sme doma...von je fakt horuco...ale ychutnavame s, kedze uz asi posledne horuce dnicky.....

andrea...si uzi dovcu.....ja by som sla hned.......aj na Siravu bystacilo do stanu, ale to by mi Katku ta haved lietajuca este obzrala......tak na nase cundracke dovolenky si pockme..... 😝 .....nam staci is v sobotu na maltu.....rano tam, vecer s5.... 😀

sophie1981
20. aug 2009

kristinka, dedo nam navaril plnenu papriku co ja nemam rada...... 😝

miskachrumka
20. aug 2009

no teraz som merala horucku malemu ma 38,2 dala som mu panadol cipok kedze pred 3,5hod śom mu dala nurofen sirup prečo mu teraz vyskocila ??????ja to nechapem ☹ mozem ist snum vobec von ked je tak horuce?a baby mam este stale ntierat tie nozky octankou?

cestovatelkaandrea
20. aug 2009

Miska ta teplota na druhy den po ockovani je normalna. Dodrzuj hodinovy interval medzi davkami cipkov. Sa mi zda ze kazdych osem hodin mozes dat jeden. Davaj mu dost pit. Von by som s nim nesla, ked ma teplotu. Nozku mozes natret ak ma miesto vpichu opuchnute a scervenale. 😉
Zajtra po ockovani by uz malo byt dobre.

miskachrumka
20. aug 2009

andrea striedam u kazde tri hodiny tak mi poradila dr .panadol cipky s nurofen sirupom teraz zabuval som u dala studene servitky na nozicky!a pred hod mal 38,2 a teraz ma 38,6C a to som mudavala o pol desiatej sirup a o druhej cipok polku!a neustupuje chcela som u dat papat a kao som mu dala lyzicku tak mi vygrcol aj to co spapal na ranajky ja už neveiem co robit aby mu klesla nechcem aby mal take ako po prvom ockovani skoro 40C 😢

cestovatelkaandrea
20. aug 2009

miska nurofen mozes striedat s panadolom. len panadol nesmies davat tak rychlo za sebou. s tou teplotou nic nenarobis. jednoducho ma taku reakciu ale keby bola moc vysoka tak zavolaj radsej na pohotovost alebo tvojej doktorke co robit v takych pripadoch.

miskachrumka
20. aug 2009

a ako casto mu to mam teda striedat?

cestovatelkaandrea
20. aug 2009

moj svagor je lekar a on nam povedal ze panadol mu mozes striedat s detskym ibubrofenom po styroch hodinach. ale ja neviem ci sa da kupit ibubrofen pre babatka na SR. tu v NL ho nedostat. tak vzdy cakame osem hodin na dalsiu cipku.

miskachrumka
20. aug 2009

osem ?????????,to nieje nejak neskoro?už je hore a place ako divy 😢

cestovatelkaandrea
20. aug 2009

miska vsak ty mozes striedat nurofen s panadolom kazde styri hodiny. ja nasmu malemu nurofen nedavam. iba panadol cipky

miskachrumka
20. aug 2009

takze kazde 4hod mozem hej?tak ok tak mu dam nie o stvrt na sest ale na sedem!som bola vesat pradlo a ke strasne horuce snazim sa aj nie velmi vetrat aby zbytocne neslo teplo dnu! ☹

cestovatelkaandrea
20. aug 2009

len nezabudni striedat, lebo inak ho mozes predavkovat ako sa raz podarilo mojej mame. skoro ma priotravila nechtiac. chcela mi zrazit vysoku teplotu 😀

miskachrumka
20. aug 2009

no to si ma teraz potesila som sa zlakla ☹

cestovatelkaandrea
20. aug 2009

lenze mne mama davala paralen kazde tri hodiny a pila som aj ten caj v ktorom je paralen, neviem si spomenut ako sa vola. no a potom som bola cela mimo, tak ma brali rychlo k lekarovi. a tam mama dostala sprda...

vinifera
20. aug 2009

Miška. Pri teplote nad 39 stupnov sa odporúčajú zábaly. Voda by mala byť odstáta na izbovú teplotu 22 stupnov. Namoč do nej plienku. Malého vyzleč donaha. Zabaľ ho do tej plienky popod pazušky až po členky. Navrch ho prikry osuškou. Nechaj pôsobiť tak 10 min. Potom znova plienku namoč a zopakuj tak 4 x krát.
Vonku ho isto neber. Veď ani ty bi sa nehrabala do takého tepla keby si mala horúčku.

cestovatelkaandrea
20. aug 2009

Miska inak teraz ma napadlo, ze Davidko ti mohol cipku zo zadku vytlacit von a preto mu neklesla teplota. Nam to raz urobil Damian a teplota mu isla hore. Prisli sme na to az pri prebalovani, ked mal cely zadok lepkavy od cipky. Teraz mu necham prst v zadku az kym sa cipka nerozpusti. Potom som si ista ze je vsetko ok.

cestovatelkaandrea
20. aug 2009

Alebo skus to co pise vinifera 😉

miskachrumka
20. aug 2009

andrea davala som pozor 5min a aj som mu ritku stlacila spolu!urcite mu nevisiel von!nema nad 39 teraz mal 37,8 ale určite pojde este hore ☹

miskachrumka
20. aug 2009

on ma inac dost studene ruky a inac je tepli no taky teplejsiiiiiii ☹