Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
21. aug 2009

andrea nie ja som to este nevidela ze by to nasa dr robila ☹ .................teraz mi manzel hovoril ze nemam davat malemu vela octanovej masti lebo od octu maknu kosti!

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

skus povedat doktorke nech to nabuduce urobi. normalne po zaockovani, ked to pretiera votou, tak to s nou tak rychlo premasiruje. vyzera to ako keby mu to serum v nohe rozotierala po stehienku. no a potom to prelepi. ked nam to robili posledne dve ockovania Damian nemal na nohe nic.

miskachrumka
21. aug 2009

tak ja neviem aka je ja snou vychadzam super lebo sme si osudovo podobne ona tiez vyrastala bez mami 😢 co mam robit ked od toho octu meknu kosti!mam cesku klavesnicu tak nemam a s bodkymi 😉

miskachrumka
21. aug 2009

ale tak už nas ockovat budu len ked mali bude mat 11mes tak to mame este daleko ale jej poviem 😠

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

miska ale ty ho v tom octe nekupes. to by sme boli vsetci zmaknuty z toho mnozstva co sa pouziva po ockovani. ono je to ine,ked davas trochu octanovej masti dva alebo tri dni a ine ked si v octe luhujes nohy dve hodiny

miskachrumka
21. aug 2009

no dobreeeeeeeeeeee od teba si necham poradit 😉

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

miska keby bola ta octanova mast taka nebezpecna tak by ju nepredpisovali. o tom octe viem, chalani na ZS si tak lamali prsty, ze si ich dali na pol hodinu do octu, klepli prsty silno o stenu a zlomenina bola na svete. potom nemuseli ist do skoly a pisat pisomky. fakt sa nemusis bat, ved tu octanovu mast pouzivas len dva tri dni a potom zas dlhu dobu nie. 😉

roka96
21. aug 2009

ja som tiež viazala vreckovkou a tam octanovú mast... a sem tam previazala... ale my sme žiadny problém nemali..

miskachrumka
21. aug 2009

no ok mali j azas hore spal az 20min ci vela a to sme od piatej hore ☹

roka96
21. aug 2009

No ja tiež čakám čo a ako! Boli sme už vonku s kočíkom v obchode, potom sme kočík vymenili za trojkolku a pred chvílkou sme prišli Miki sa napal a s plačom zaspal ešte predtým ho prehnalo do šerblíka!! Chudiatko moje.. tak som zvedavá kolko bude buvat!! Poobede chcem íst pozriet mojho bývalého kolegu!

roka96
21. aug 2009

Andrea mojmu tiež nikdy nemasírovali, ale v septembri ideme na očkovanie tak mu to premasírujem ja! I ked sme zatial problém nemali!!
Moj ked ho pichajú tak plače na celé mesto domov ideme ako rodinka úžastných a ako mu to natriem, obviažem zabudne na všetko a už už vystrája!!

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

Roka moj skrikne pri ockovani. 20-30 sekund place a potom uz nic. zacne sa rehlit a opat vymyslat. dokonca mu na nohy nic nedavam, len raz ked mal hrcu po druhom ockovani, tak som mu dala studeny obklad. no a teraz posledne dve ockovania vobec nic.

roka96
21. aug 2009

ale tých 20- 30 sekúnd je poriadný plač však??
Moj pri všetko čo sa mu stane plače nenormálne nenormálne každý pozerá, že čo mu je a tak a po chvilke ho to prejde a svet ide dalej a nič! a ja kolko krát vyklepaná ešte aj pol hodinu, ked vidím ako spadol!

nikollette
21. aug 2009

Miška tvoj malý má inak krásnu vahu, co som čítala 😉
pekne ti priberá 🙂
moj je o 2 týždne starší a nemá ani 7500g ☹

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

to ani nie je plac, to je REV 😀 a potom zrazu nic. nas maly je v poslednej dobe taky jedos, ked mu nieco zakazem alebo mu nedam co chce. ked zacne tak revat, tak sa naschval zacnem smiat a on zrazu prestane a smeje sa tiez. uz asi prisiel na to, ze som ho prekukla. tiez som niekedy doklepana ked padne. teraz cez vikend zletel z postele a oskrel si chrbat o nocny stolik. tak som bola z toho chvilu mimo.

miskachrumka
21. aug 2009

nikol to preto ze on mi strasne priberal do tretieho mes dr bola hotova do tretieho mes. mi kazdy mesiac priberal skro 1kilo a pol a teraz od tretieho mes sa drzi tak ze tych 500-600g za mesiac!

miskachrumka
21. aug 2009

ratamze ked bude mat tych 6mes a 2tyzdne tak bude mat okolo 9kilo 🙂

miskachrumka
21. aug 2009

okolo 7mes by mal mat 9kilo ale je už riadne tazky 😀

miskachrumka
21. aug 2009

a nikol este som chcela ze on je pomne ja tiez priberem aj z cistej vody ☹

miskachrumka
21. aug 2009

baby kde ste??????????????????????????halo 😲

roka96
21. aug 2009

no dnes je MIki taký uplakaný, že až.. konečne na chvilku zaspal!! inak mi stále plače nič nepomáha, vonku je ešte ako tak tak sme skoro stále dnes vonku! teším sa na nočnú!!!

roka96
21. aug 2009

idem sa rýchlo naobedovať!!! 😖 dúfam stihnem!!! 😝

roka96
21. aug 2009

baby a kolko mali porodnú váhu?? Mali by v polroku mať dvojnásobok a v roku trojnásobok!!! To sa nedá porovnat, že sú rovnako starí a ten má tolko a ten tolko... každé bábo sa rodí s inou váhou!! my sme v tomto skoro tabuľkový!!! mali sme aj v polroku aj v roku ako malo byt...
akurát ma hneva, že tento moj nechce skoro nič pit... aspon, že kojím aspon niečo pije!!! Už fakt som zúfala ešte také teplá sú!!!

miskachrumka
21. aug 2009

ahoj roka drzim pelve aby si sa stihla napapat ................nas mal 3300g a 50cm a mame 5,5mes a mali by sme mat 6600g a mame 8500g a 74cm takze sme aj dost narastli az 24cm 😉 a kolko bude mat v roku uvidime!....................mi sme dnes nemali vobec horucku a dufam ze už ani nebudeme mat klop klop klop dufam ze to neporieknem!!!!!!!!!!!!§ale už by nemal mat nie? 😒

miskachrumka
21. aug 2009

ze palve 😀 😀 😀 myslela som palce ale mozno mu narastu aj nejake palve 😀

miskachrumka
21. aug 2009

chcela som napisat ze mozno mi narastu aj palve ja už neviem ci som mesuge co co? 😀 ideme mi kupkat zachvilku a osmej buvat tak potom papa 😉

pajinka23
21. aug 2009

miska jaaaaj 🙂 🙂 moj drobec ma len nec.try mes a uz vazi 6660gramou 🙂 🙂 dnes nas vazili v poradni doktorka nam povedala ze lameme rekordy 🙂 🙂 a este sme sa smiali ze mu vysli na vahe try sestky teda satanove cislo ☹ ☹ ☹ dufam ze to nebude nejake zle znamenie 😉

miskachrumka
21. aug 2009

pajinka nas mal tiez tak .................nas tiez strasne vela priberal do tretieho mes. ateraz sa to ukludnilo deticky už potom tak nepriberaju...............a co kedy vam zistili pajinka reflux?

sophie1981
21. aug 2009

holaaa zeny...ako??...my uz sedime......bez pomoci..... 😵 ...ako velke slecny..... 😀

miskachrumka
21. aug 2009

no mi sme prednedavnom si pametam zas 7770g zas stastne cisla som sa smliala a neboj to nic neznamena 😉