Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zoeno.1
21. júl 2009

diky zienky za odpoved🙂

megi93
21. júl 2009

Zoeono, ja som malej dala a mlieko čo bolo otvorene 4 mesiace a je v pohode. Takže toho by som sa nebála.

Misha666 mrkvy je v pohode, aj keď má len tri mesiace. Nemôže ublížiť 🙂

Mizulienka nám doktorka povedala, že keď sa dieťa viac mrví, tak mlieko už nestačí. Možno sa zdá, že stačí, ale musíš ho dávať častejšie a viac. Takže začať s mrkvou v 3 mesiaci je v pohode...Ja som začala v 3,5 mesiaci zemiakmi, mäskom, zeleninou a v pohode. 🙂

miskachrumka
21. júl 2009

prečo baby pisete ze netabulkove mami su zle to tak vobec nieje keby sme sa mali kazdy riadit podla predpisov tak by to na sr vyzeralo uplne inac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ako kazda mama vychovava dieta inac tak aj doktorky kazdej odporucaju nieco ine!ako by to vyzeralo keby sme kazda vychovavali uplne rovnako svoje dieta!!!!!!! 😅

dididi30
21. júl 2009

sophie 😉 😀 ja som napisala, to co som citala 😀 nemusis verit, rob ako uz nas za vhodne 😉
ja som za bio, ale zasadite 😉

miskachrumka
21. júl 2009

megi s tym otvorenym mliekom by som dala pozor!nic nemoze viac abu ublizit ako pokazene mlieko!a stou mrkvou mas pravdu nemoze ublizit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ved je to zeleninka! 🙂

dididi30
21. júl 2009

zabudla som na ,,nie,, 😀 cize som za bio, ale nie zasadite 😀 😉

megi93
21. júl 2009

ale ved prášok sa nepokazí nie? Ja som vtedy volala do nutrilonu a ono tým, že je to dlho otvorené to len stráca na účinku ak je to HA mlieko....ale na výžive nie. A pokaziť sa nemôže..nemá ako nie?

misha666
21. júl 2009

ja som teraz volala s mojou maminou a ona mi hovori ze sme od 3mesiaca jedli hned polievocku so zemiakom a mrkvou a tu sme 🙂

dididi30
21. júl 2009

megi, ja som mala doma umele mlieko pre maleho,raz som ho otvorila a asi pol roka nepouzivala a normalne ostalo ako beton 😅 ale ci sa pokazi tak to neviem 😒

matuskovamamina
21. júl 2009

miskachrumka, nikto tu nepisal, ze netabulkove mamy su zle, alebo co...mala by si viac citat a menej sa rozculovat! a ak si si nevsimla, tak tato tema je uz presne o tom, o com ma byt...tak nevyvolavaj zase hadky....

dididi30
21. júl 2009

misha666 no ja som aj halusky s tvarohom 😕 a to som bola kojena 😎

miskachrumka
21. júl 2009

misha presne tak aj moja kamaratka dava od 5mesiaca vsetko a ten chlapec je zdravy a nic mu nieje!keby sme sa mali vsetkeho bat tak tie deti su ako palicky! 😒

miskachrumka
21. júl 2009

neviem kto je tu rozculeny! 😀

matuskovamamina
21. júl 2009

ja teda ozaj nie....

avanka
21. júl 2009

Miska ale dokedy bude zdravy???

nikollette
21. júl 2009

Ahojte baby.. no super tema konecne 😉
minule sme sa uz s babami bavili, ze ked tu napisem ze malemu zacnem dvat príkrmi tyzden pred 5.mesiacom, alebo ze mu rozmocim detský keksík raz za tyzden v mliecku, tak sa nad tym pohorsovali, atd...
ak tu nepiste ze robite vsetko podla tabuliek, dobre ze vas neukamenuju 😖 😠

Atrami naco si isal do tejto temy vobec????????? 😕

misha666
21. júl 2009

avanka...tak ja som zdrava doteraz 😀

matuskovamamina
21. júl 2009

nikolette, zasekla si sa v case..toto je tu uz myslim dost vyriesene....

misha666
21. júl 2009

tak ideme trosku vonku sa nadychat zdraveho kosickeho smogu.... 😀 tak ahojte zatial...papa

bejbypd
21. júl 2009

boze ja som myslela ze sme si to vcera vysvetlili ale nie furt musi niekto rypat 😉 avanka bude zdravy neboj tak ako som zdrava ja cely svoj zivot a dufam ze budem aj nadalej a tak ako verim ze bude zdrava aj moja dcerka my sme absolutne nealergicka rodina a to ze jej tri roky nebudem davat normalnu stravu a potom jej ju stvorrocnej nasadim myslim ze este len to sposobi alergiu ale tot len moj nazor nejdem sa hadat 😎 no a pre tie co to este celkom nepochopili napisem to kludne a dufam ze gramaticky spravne🙂tak ako su vo volnej diskusii temy alternativne maminy a neviem este ake vselijake a nikto im tam nechodi mudrovat tak bola zalozena aj tato tema...ked sa vam to nepaci nikto vas nenuti to citat alebo nemate co robit len rypat alebo ja neviem naozaj...takze rada bysom tu pokecala so super babami ktore nemaju pripravenych tisic najnovsich vyskumov a podobne a nemyslia si a neodsudia ma za to ze mala papa pribinacik...dufam ze uz to konecne niekto pochopi...a odvolavat sa na to ze je to verejna diskusia je,ale ako som uz vysvetlila na specificke temy tiez nechodia ini rypat...takze poslednykrat som sa k tomu vyjadrila kto chcel pochopil...my uz konecne spinkame sme sa zdrzali v meste kopec vybavovaciek,zeleninkova polievocka uvarena idem varit teraz cestovinky so zeleninkou a kuracinkou mnam uz som aj ja hladna...zajtra ak bude pekne konecne ideme na kupko...a vy baby aky ste mali dnik?

miskachrumka
21. júl 2009

misha nevsimaj si avanka ma zas iny nazor ako vzdy !!!!!!!!!!!!ja som bola od pol roka na kravskom mlieku a som tu a nikdy som nebola chora!a ako 8mesacna som mala 14kg a 72cm! 😀

miskachrumka
21. júl 2009

bejbypd tak toto boli naj rozumnejsie vety!!!!!!!!!!!!!!!budu stebou suhlasit vseetky akrem tych ved viete naco sem chodia oni vyvolavaju hadky ako aj ta matoskova mamina naco sa sem talci ked tu nemusi byt ked vam to oci kole mate molion inyh tem tak chodte tam mudrovat!

miskachrumka
21. júl 2009

nikolete suhlasim stebou fakt super tema!!!!!!!!!!!! 😅

matuskovamamina
21. júl 2009

matuskova...moj syn je Matus, nie Matos....miska, uvedom si, ako si tu nadavala mamickam, ako sa spravas, ako vsetkymi opovrhujes....vsetky sa tu normalne bavia, preco by som sem nemohla pisat...zato ze maleho este kojim??? to neznamena, ze ho nebudem prikrmovat a ktovie co budem robit ja....ty nemas pravo rozhodovat o tom, kto sem ma pisat a kto nie....uz sa tu vyvinula normalna diskusia, keby ste znova nezacali vyryvat....

matuskovamamina
21. júl 2009

mimochodom, kebyze poriadne citas, tak na zaciatku som sa vas viacmenej zastala....ale to tebe asi stale nedochadza....pockaj skopirujem ti to, ak to nevies najst:
matuskovamamina • 1d • 19. júl 2009 o 21:57

baby, citala som to tu vsetko...ja sice nie som netabulkova mamicka/zatial sa plne kojime, takze este mame na vsetko cas/, ale obdivujem vas...hlavne to ako po vas vsetci kricia a oznacuju vas za neschopne a lenive...kazda matka si musi oddychnut, nie je hanba nechat dieta plakat, a zavriet sa v druhej izbe...od toho nezavisi to ako svoje dieta milujete....kazdy clovek je uplne ine individuum, uplne ina osobnost, preto kazdemu je treba nieco ine....poznam na sebe, ako mi suseda na ulici o 8vecer povie:co ho uz nemas v postielke, nase tam uz davno su...oni vstanu o 4 rano a my spime do 9....nebudem na svojom dietati nic menit, nech si robi co ono chce a co ono uzna za vhodne....a vasim detom sa este navarite po zvysok zivota.....

miskachrumka
21. júl 2009

tebe tu vsetko vadi a pardon za chybu boze usiel mi prst!tebe sa to nestava?a ja nikim neopovrhujem asi zle citas 😵 a pistet ze sme zle mami mala by si si pozorne vsetko precitat!!!!!!!!!!!!!

miskachrumka
21. júl 2009

a nemusisi mi nic kopirovat nepotrebujem to ja vzdy ked niekde pripajam odpoved tak si vsetko citam najprv az potom pisem!!!!!!!!al edobre mudrejsi ustupi

suem
21. júl 2009

miskachrumka ty nie si chrumka, ale gumka a riadna. Drza, zakomplexovana,obmedzena, primitivna persona. Utvor si laskavo na inej stranke vlastnu sukromnu diskusiu, a nevyhadzuj a neurazaj pisatelky, nech je ich nazor akykolvek. Este aj do matuskovejmaminy sa pustis. Kto ti na to dal pravo????? KTO???

matuskovamamina
21. júl 2009

nic take tam nie je....ak to tam vidis, tak to ma mrzi....nedovolim si nikoho oznacit za zlu matku len preto, ze da svojmu dietatu cokoladu, slaninu, tvaroh...ja som take nic nenapisala...len ty si tiez musis priznat, ze aj ostatni maju ine nazory....necitaj, zamysli sa....

matuskovamamina
21. júl 2009

suem, dakujem....ale bolo to riadne tvrde....

miska, tieto povedacky su riadne stare a bohuzial, nie vzdy platia....a vadi mi hlavne to, ze ked to tu uz konecne vyzera na normalnu diskusiu, tak zase niekto zacne zabrdat....a nechapem naco...ved je to uz konecne o tom, o com to malo byt!