Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
27. aug 2009

Miška vsak ked sa tak skoro zacne budit rychlo chod k nemu utis ho, ponatriasaj, mozno bude spat dalej...
u nás to zaberá, a tak namiesto 20min, ako by spal spí aj 2hodky 😉

miskachrumka
27. aug 2009

ved si myslis ze to tak nerobim ja som tiez rada ked si pospi ale on už ked otvori oci tak koniec nemam sancu bud sa zacne usmievat alebo plakat

nikollette
27. aug 2009

Hm, tak potom neviem 😒
na môjho to zaberá...

miskachrumka
27. aug 2009

nikol tebes a da dat ta sportova cast uplne dolahu?

roka96
27. aug 2009

ahojte aj moj zaspal. som zvedavá dokedy.. no dnes sme aktívní. stihli sme oprat navliečky, upratat ako tak..Miško sa vykakal do šerblíka.. odkedy idú očné tak kaká každý den tak som rada..
no ešte nás čaká umyt riad už iba trošku a poobedie vonku.. je pod mrakom tak je fajn!

nikollette
27. aug 2009

Uplne do lahu nie... ale skoro je to už v lahu...
uf teraz mi vypil 13OML mliečka.. lebo dnes jedol iba polku banánu...

roka96
27. aug 2009

Nikol na nás tiež niekedy zaberie, ked sa prebudí ešte ho pohojdám a zaspinká ešte.. síce nie často ale stáva sa to.. ale pokial už stojí v postielke a usmieva sa tak snaha skončila ☹ . v poslednej dobe sa mi budí s nenormálnym plačom.. neviem čo to je aj cez den a ráno tiež začína plačom. ale takým bolavým - pripisujem to zúbkom..

roka96
27. aug 2009

gratulujem Nikollette 😉

roka96
27. aug 2009

a aké to máte?? My xlander a mne sa dá dat úplne do lahu.. Síce Miško už v kočíku absolutne nezaspí.. všetko ho zaujma už zaspí iba doma a v aute pokial je unavený!

roka96
27. aug 2009

Mukky u nás tak isto všetko ok aj stoličky a očné to je teda brutal! ale máme už jeden vonku a druhý skoro

miskachrumka
27. aug 2009

mi mame austin coleto 4 a ma tri nastavenia uplny sed taky polosed a trosku este nizsie sa da dat ale od lahu to ma daleko ☹ rozmyslam ze kupim este sportovy co sa dadat aj do lahu atento necham kym nebude veliky ked i nebude vela buvat aj ked ani teraz sa neda povedatze by buval vela ☹

miskachrumka
27. aug 2009

roka si si zmenila zas foto............. 😉 musim aj ja už konecne nevyzeras na to kolko mas rokov vyzeras mladucko 🙂

roka96
27. aug 2009

no ked bude vačší a bude vediet behat tak dostat do kočíka bude velký problém 😉
ako u nás! my teraz miesto kočíka máme trojkolku tam ako tak obsedí!
ale v kočíku pokial ho niečo zaujme tak áno, ale akonáhle sa nudí- koniec..
behat, behat- len škoda, že vždy chce íst opačným smerom ako ja 😅

roka96
27. aug 2009

Miška dakujem! 😉
musím raz za čas zmenit!!

roka96
27. aug 2009

no asi ju zmením ved vyzerám hrozne na nej ☹ len či na inej to bude lepšie?

roka96
27. aug 2009

no tu sa aspon usmievam..
idem rýchlo povešat prádlo.. snád stihnem sem ešte príst, kým Mišulko vstane..

miskachrumka
27. aug 2009

nmzč....................idem ja dopit kafe

miskachrumka
27. aug 2009

roka bolo to ok aj na tej a j natej co robis tres................. 😉

roka96
27. aug 2009

Miška 😉 máš to u mňa! aj ja dopíjam pritom robit 50 veci naraz! nuž ale som matka tak musím a ja som práve typ, že ma to baví. a popritom rozmýšlam nad domčekom!! no čistá krása by to bola. dnes mám náladu kúpit ho hned.. predstavujem si akú velkú izbu bude mat Miško aj so sestričkou, alebo bračekom!

roka96
27. aug 2009

záhradku, Miškovi by sme kúpili havka a mačičky! no zajtra príde manželík a musíme rozhodnút!

nikollette
27. aug 2009

Roka malý je strašne zlatý.. tiež ma modre očka tuším, ci sa mi to len zdá 🙂

miskachrumka
27. aug 2009

mi sme sa vcera v posteli rozpravali s mojim chlapem ze by mohlabyt sestricka sophia,alebo laura ale terz nie ja ani nemozem lebo som po sekcii ale ked pojde mali do skolky ked bude mat nejake 3-4roky tak prečo nie ale chcela by som dievcatko a dost skoncila som 😀 .....................a stromcek aj to sa i tiez hadame on chce zivy ja zas umeli mame taky stredny ale kvoli malemu chceme kupit vecsi a ja nechcem zivy nejak mi to nepasuje ale umele su krajsie a nepada znich az tolko ihlicia nikedy este na velku noc najdem nejake ihlicie pod gumou ale nieze by som zle upratovala ale nejak sa to dostqne kade tade...............tak neviem!

miskachrumka
27. aug 2009

nasemu sa zmenili na hnedo zelene tak ma aj odomna aj od manzela on ma hnede ja zeleno modre tak sa aspon nemozeme hadat 😝 😅

nikollette
27. aug 2009

Moj má oči úplne po priatelovi... modré ako nebo...
Ja mám hnedozelené ako Dávidko 😀

miskachrumka
27. aug 2009

tak nikol ma nieco aj po tebe..................... 😀 😀 😀

nikollette
27. aug 2009

😀 😀 😀

miskachrumka
27. aug 2009

😀 😀 tento zubaty sa mi najviac paci!aj tento je cool 😠 aj tento 🙄 ............. 😀 😝

nikollette
27. aug 2009

Podla mna sú tu oničom smilovia.. napríkald na MMB, sú aký paradny.. umrem 😀

miskachrumka
27. aug 2009

no už je hore a aky je spoteny no koniec!

miskachrumka
27. aug 2009

mne sa pacia na icq tie su neporovnatelne 😉