Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
1. okt 2009

ahojte mamuse,

roka ved v 15.mesiacoch je aj normlane poradna, a ockovanie sa dava od 15.-24. mesiaca, ale vacsinou to pediarti spajaaju, ze aj poradna aj ockovanie dokopy. najskor spravil poradnu a ptom ockovanie.

u nas len velvet mm a ja senzacione 😉 roka vitaj v klube 😉

krpito dobry postreh 😀 😉

krpito
1. okt 2009

zuzka1, len reakcia žiadna 😀 😀 😀 Si pripadám že mám zaostalé dieťa 😀

zuzka1.
1. okt 2009

niki, ked ide o hypoteku je to vzdy vacsia suma, potrebujes myslim aj znalca na ohodnotenie nehnutlenosti, a etse kopu veci. kamoska ma hypoteku, trvalo im to mylsim 1,5 mesiaca, kym to obehala, a to to urgovala riadne.
este aj na katastri bola parkrat alebo na podobnom urade.

chrumka do Antona chodime kazdy rk, na HUbertove slavnosti, moj mm aj svokro su polovnici, takze to musi byt ci chceme alebo nie.

miskachrumka
1. okt 2009

ahojte tak sme doma teraz sme dosli mali buvka!tak nas detailne pomerali a povazili:takze presne na 7mes.........mame 74,5cm a 9270g!super!.............zuzka nehovor ..........a co sa ti tam nepaci ze si to tak napisala?!ja tam už nechodim lebo je to vkuse to iste!a bola si aj teraz ?

nikollette
1. okt 2009

Krpito, Zuzi, s tým postrehom máte pravdu...
ale nereagovalo sa nato 😅

tiež sa mi to nezdalo.... 😒

Zuzi hej to moze byt tak mesiac a pol až dva, ak je to urgované, urýchlované, inak aj ovela viac to môže trvať...

miskachrumka
1. okt 2009

inac krpito ja viem ze poznas Štiavnicu už sme si ototm pisali IP 😉 ved vies nie?! 😝 🙂

miskachrumka
1. okt 2009

inac bolo tam chlapcek bol na ockovanie ma 11mes. a 14kg a 86cm riadny chlap to bol!ale nevedel sediet len lozit a sa ma pytala ze od kedy mi sedi sam aja ze 5mes a tyzden skoro ju porazilo 😠 😀

zuzka1.
1. okt 2009

chrumka co to zas za utocny ton???? 😀
zamok je stale o otm istom, v sobotu program dobry, v nedleu ma omsa nebavi, papanica ako na jarmokoch, to je ok, predavajuci vzdy ti isti, ked chodime na taketo akcie casto, zunuje ta to. jenoduche, tento rok boli chlapi sami, panska jazda.

miskachrumka
1. okt 2009

ale to bol normalny ton!to sa ti zda! 😀 ja som tento rok nebola ale boli mse neviem co si aj otom pocula ale tyzden nato ako byva hubert je v B.Š Salamnder tam je taky sprievod dlhy to bolo ok lebo tento hubert je hned vedla ako byvame ale už ma to nebavi naondiane kopeeeeeeeeec ludi aj neviem z kade 😨 a stanky onicom a ja polovnictvo nemusim

miskachrumka
1. okt 2009

http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath... tu je link na kocik ktory som si asi na 80%vybrala!ak nenajdem este iny!

miskachrumka
1. okt 2009

alebo tento neviem si vybrat http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath... 😒

zuzka1.
1. okt 2009

mne sa viac paci ten zeleny 😉

krpito
1. okt 2009

ja by som si tiež vybrala ten zelený 😔

nikollette
1. okt 2009

Tiež sa mi páči ten zelený viac...
ten modrý nie....

miskachrumka
1. okt 2009

mne zas ten modry! 😀

zuzka1.
1. okt 2009

tak potom vies ktory chces 😉

nikollette
1. okt 2009

Vidím že máme všetky rovnaký názor 😉

krpito
1. okt 2009

zuzka1. 😀

nikollette
1. okt 2009

Mne blne MK 😕
nešlo mi pridať príspevok...

miskachrumka
1. okt 2009

uvidim co povie mnazel manzelovi sa tiez paci ten zeleny no mn ten modry je taky deckejsi kedze to on plati tak neviem coi bude pomojom! 😀 idemme mi von na kofolku papa

lenka_66
1. okt 2009

baby tak : narodeny 52cm , 3790g. preusteny ako 3500g.v 5 tyzdni mal 4990g.teraz som ho len doma vazila na mojej vahe takze cca 6,5 kg. obaja sme normalnej postavy ziadne gulky.

nikollette
1. okt 2009

Lenka, no ja to neviem posúdiť, možno je to trocha viac ako je norma, lebo náš je skôr slabý papkáč,a v mesiaci a pol mal okolo 4500-4800g, tuším...

nikollette
1. okt 2009

Baby, inak mám otázočku...

Šetríte vašim drobcom peniažky, myslím v banke na nejakom, účte ktorý bude ich?
Ja uvažujem o nejakom, len neviem aký.. nejaký v SLSP by som chcela, lebo tam mám účet aj ja...
Neviete mi poradiť...

Akože malému šporíme od narodenia doma, v takom domácom trezore, ale viete to nie je ono...
chcela by som radšej nejaký účet, aby tam išli aj nejaké úroky...

lenka_66
1. okt 2009

no podla dr. 250g tyzdene.
ale co mam robit ak mu dam menej tak este pri flaske place ze je hladny a toto pocuvat 3 hodiny do dalsieho jedenia.niekedy po hodinovom placi zaspi tak na hodku od unavy a potom zas hodina placu

zuzka1.
1. okt 2009

niki nas maly ma ucet v CSOB, tam mu sporia stari rodicia, vsetci dokopy a my sme mu dali spravit poistku, vyplatia mu ju v 25-tke.

nikollette
1. okt 2009

lenka no verím ti, že to nie je nič moc, ked vidíš ako plačká od hladu ☹ 😖

Neviem čo by som robila, mne sa sa lahko píše, že treba mu trošku odoprieť, aby nebol obézny,aby nemal neskôr problémy, atd, atd, ale neviem či by som to dokázala, keby že vidím ako ostal hladný, a plačká 😢

nikollette
1. okt 2009

Hm, ja fakt neviem...
Ja chcem niečo také, kde budeme mesačne dávať peniaze, a plus aj hocikedy inokedy ked on dostane a tak...

Aj ja som mala niečo také, ale vyplatili mi to v 18tke, tak to asi nebolo to čo vy platíte malému že?

vinifera
1. okt 2009

250 g týždenne nie je podľa mna vela za prvý mesiac. Ved prvé tri mesiace to ide rýchlo. Tiež sme prvý mesiac pribrali 1350 g a potom postupne menej. Boli sme plne kojený.

Niki náš krpec má tzv. venové poistenie. Vyplatí sa bude pri svadbe alebo v 25 ke.

Uťaháa som ako pes. Boli sme s tatikom zaviezť tovar do PL. Takže 8 hod v aute. Ryje sa nám druhý zub tak sme nervný. Tak som malého zaviezla k babe (jeho) a idem pobúvať ak sa zadarí🙂)

sophie1981
1. okt 2009

cafte....

lenka, podla mna to nieje vela.......nasa sa narodila 2500g, schudla na 2300g a teraz ma 7200g...

miska.......ja ten modry 😉

sophie1981
1. okt 2009

miska, mne sa paci aj tento...ked chces trojkolku...celkom fajn cena..
http://www.babytrend.sk/hauck-Sportovy-kocik-ro...