Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bejbypd
5. okt 2009

caute baby...vidim ze sa mate celkom dobre podla moznosti...my tiez fajn mala pekne papa je to moj milacik,krasne rozprava a cely den na mna krici:maminkaaaaa pod seeem!!!tak sa na nej fajn nasmejeme 😀 len volakedy zboznovala hovadzinku a teraz by len kuracie papala no co uz...ja som bola za tu hovadzinku rada kvoli zelezu ale zato spenatik a podobne lubi velmi a hlavne rybku pangu 😎 so spanim my problemy nemame len si akosi zvykla kukat so mnou superstar a az potom ist spat....asi bude spevacka lebo nam tu spieva,tancuje...najcastejsie ajajaj kukuku a podobne...a este babikam spieva ze hajajaj buvaj moja babika...no zlata je...no celkom dobre nechapem novy rozpor v tejto teme suem trosku zbytocne rypanie nie?to co utocis na roku ze je doma?ti to vadi?nechapem...takto skompletizovat cloveka ked o nom nic nevies no ale tvoja vec myslim ze ostatne si len pomysleli svoje...ja rypat nebudem ja napr.tiez neviem tieto fakty o kureni...a co za to je niekto zly?ja som s tym tiez neni spokojna ani s platenim a podobne...jednoducho sme prizemny byt a mame tu houby len nie teplo...lebo vsetky ostatne byty sa od seba krasne vykuruju a my si mozme piskat...no ale nasa chyba ze sme na prizemi...dobre babulky ja vas stale citam len malokedy prispejem lebo sa mi moc nechce leniva som ako vos co uz so mnou..teraz mam v robotke tyzden dovolenku tak som sa rozhodla ze idem riadne upratat ale tak sa mi nechce no ale asi sa idem do toho pustit...

sophie1981
5. okt 2009

nikol, co si zvedava..... 😀 ....

andrea....tak to mas super.....korzet to zachrani.....ja si mozem moje sunkate stehna a rit akurat tak elastickym obvazom previazat a stiahnut ked ideme niekde na svadbu a tak.......... 😲 ...ale nie, clovek co ma dane geneticky, tak s tym sa tazko pohne prirodnou cestou...jedine plastika.....je pravda, ze ked sa nieco da v posilke, tak to je ine....ale cecky nezhodis a natiahnute brucho po detoch ide tiez dolu veeelmi tazko......

ja sa natahujem s mojimi kg po porode uz 7 mesiac....sestra rodila pred tyzdnom a uz je zase ako vychrchla palica...... 🙄

vinifera
5. okt 2009

No ja som sa akurát dnes postavila na váhu. ☹(((( 173 a 59 kg. Na bruchuuu to všetko mám 🙄 🙄 . Ja už musím do práce alebo začať so sebou niečo robiť. Som nie zvyklá na také čísla. Len ja som nikdy necvičila sa k tomu neviem prinútiť. Žerem za 4 tak neviem čo sa čudujem. A najhoršie je, že vnoci po druhom kojení čo je tak o 4 tej ráno nezalezem rovno pod perinu ale si zoberiem chipsy coca colu a čitam knihu. No a potom sa čudujem, že sa mi to lepí na brucho....

sophie1981
5. okt 2009

cau baby....tak to mas ukazkove dieta......poslem aj moje......hned po tom ako neuspeje prevychova u niki... 😀

sophie1981
5. okt 2009

vini....ty si aka dlha........by som aj ja ceeela.....nie byt taka nizkokmenna...... 😝

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

sophie brucho nemam vytahane, len je dost makke. to ma stve lebo sa tazko spevnuje. cicky pojdu pod noz po detoch, to viem urcite 😀

bejbypd
5. okt 2009

sophie ona je taka od narodenia my sme len s papanim mali problemy ale inak je strasne dobrucka moje zlate dievcatko pri nej islo vsetko tak same len ju trebalo spravne naviest...a si pomyslite co som ja za matku ale ked mala spinka s nami a rano o siedmej sa rozhodne vstavat tak sa nu kuknem poviem ze je tma nech si da dudu a spi dalej lebo nebudeme vstavat tak si da dudku a spi 😀 ja som takato macocha ale co uz...aj na spanie v postielke som bola macocha dala som ju do postielky precitala rozpravku dala pusku zavrela dvere a odisla prvy tyzden bol plac ktory som s tazkym srdcom ignorovala a odvtedy mi uz len zakyva povie cau a do piatich minut spi...

suem
5. okt 2009

bejbypd ja som slusne napisala ako funguje platenie za teplo v panelaku. Precitaj si prvy prispevok a reakciu roky nan. A ci je niekto doma alebo nie je mne absolutne jedno, to bol len priklad ze som v praci, v inom prostredi tak vacsinou k inym temem nemam co povedat.
A tym ze ste na prizemi bohuzial nikdy tak teplo ako na 3.poschodi mat nebudete. V jednom byte si robili zateplenie podlah (obdobne ako sa zatepluju domy, trochu ina technologia), vraj to pomohlo, tak mozno skuste ak je to vas byt. Len v prizemnych bytoch je este obcas problem s vlhkostou vzduchu a to znasobuje pocit chladu.

bejbypd
5. okt 2009

no a k vyske a vahe ja mam 167cm a 54kg...ja som spokojna vlastne ja papam za desiatich ale mam metabolizmus po mojej mamine takze nepriberam ale zase sa aj hybem,s malou vonku do roboty to mam dost daleko a chodim peso a vecer si trochu zacvicim lebo prsia a brusko uz nie su take ako byvali 😀

bejbypd
5. okt 2009

suem mi hovor...a my mame este v kuchyni dlazbu studenu ako svina a byt otoceny tak ze do kuchyne a obyvacky nam cely den nesvieti slnko a do spalne tiez nie lebo tam mame velke ihlicnany rovno pred oknom..takze prosim pekne mi teraz v byte v teplakoch a mikinach mala to iste...no je nam tu zima...aj teraz mam ladove ruky...som minuly rok nadavala a teraz budem este viac sakris...no je to nas byt len peniazky na dalsie prerabky akosi nie su kedze mame dost vysoku hypoteku snad casom...len ma hneva ze mala ma doslova studeny odchov 😅

sophie1981
5. okt 2009

andrea, si kupis nove ceciky???? 😀 😀 😀 ...joj, obdivujem, ja by som odvahu nenasla..... 😕 ...ja sa operacii bojim.... 😝

bejby...som si etarz vsimla, ze inak sa pises, ako som ta oslovila ja.......demence......materska.....uff.... 😀 ...tak to mas dobre...nasa tiez take male sidielko je ale dobrucka...akurat tu vedl mna tlaci do nocnika...tak padam utrit dupusu a zatlieskat dalsiemu hovienku....a vy tak vitate hovienka ako my??..potlesk, ovacie, tanceky.....bozteky.... 😀 😀 😀

nikollette
5. okt 2009

Baby a ja tu sedím v kraťaskoch a tričku a je mi teplo ajtak 😅
ale v tých bytoch je fakt zima, kým sa nezačne kúriť..
poznám to 😒

miskachrumka
5. okt 2009

sophie ja ti darujem z vysky ja som dost vysoka ale mala by som nechcela byt! 😉 ja mam tiez 10kg na bruchu a 10na prsiach 😉 ale chlap sa mi nestazuje 😝 🙂

bejbypd
5. okt 2009

nocnik je kapitola sama o sebe u nas ona sa vypyta aj sa vycika aj sa vykaka ale ked jej dam iba nohavicky vtedy bude zapierat a nepyta sa,vypyta sa len ked ma plienku taky paradox ale snad nebude mat plienky do maturity 😀

suem
5. okt 2009

Bejbypd od Ceresitu je odstranovac vlhkosti (myslim ze to ma aj Baumax) ak to bude pre vas financne vhodne skuste to dat do bytu, ci to nezmensi neprijemny pocit chladu, tym ze znizi vlhkost tym by aj teplo lepsie prudilo bytom, len aby ste potom nemali prilis suchy vzduch. Pripadne ak mate znamych v stavebnictve ci by vam to nepozicali na skusku.

miskachrumka
5. okt 2009

sophie nie ja netancujem okolo hovienka ale hned leti do vreca na balkone!ale vyskusam mozno bude mat krajsiu castu! 😀

bejbypd
5. okt 2009

dakujem za radu budeme s tym musiet nieco urobit... 😉

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

miska tak si v mojom klube, hahaha

megi93
5. okt 2009

Ahojte, dnes nám prišla sedacia súprava pre Babu - nafukovacia, dve kresielka a stolík. A straaašne sa jej to páči 🙂 Tak sa tešíme.

Chcem sa spýtať, ako robievate pangasia. Ja ho iba zapekám so zemiakmi a maslom a cibulkou, ale chcela by som niečo nové pre drobca. Ďakujem

nikollette
5. okt 2009

Megi nie na MMb si to kúpila??? 🙂

sophie1981
5. okt 2009

miska.....ja to tancovanie a tlieskanie myslim ze malu motivujem k tomu, ze robi tu spravnu vec a ona sa tesi ze a sa tesim,.....takze ked ju davam na nocnik, uz sa usmieva, lebo vie ze mama bude zase robitopicky.....niezeby som si tie hovienka odkladala do vrecuska pre spomienku.... 😉 ...tiez to nedrzim doma

miskachrumka
5. okt 2009

veru a co ide robit s tym bruchom netusim prsia necham tak lebo mojmu chlapovy sa to paci!tak aby mal vankusik! 😀

vinifera
5. okt 2009

Sa nás tu dnes nazliezalo ako hadov🙂)) A ja len čítam a zasa figu robím. Otrasný závislák som ja. 😨

Ženy odkedy sa môžu dávať piškóty. Moja máti ma má za najhoršiu matku pod slnkom lebo nedávam malému kravské mlieko a krupičnú kašu..... Tak som chcela vedieť, že odkedy sa môžu tie bláznivé piškoty.

nikollette
5. okt 2009

No malý mi už zase zaspinkal..
sám od seba...

sophie1981
5. okt 2009

ini...myslim ze tych zavislakov je tu viac ako vidis......inac by si nemala co citat.......a snad ma nezozeriete, ale ja som malej uz piskotku dala.......do jablcka..... 😕

sophie1981
5. okt 2009

mlieko len moje a kase len od nutrilonu ryzovu....

bejbypd
5. okt 2009

vini piskotky uz podla mna mozes dat kup tie slatinske ci ake su to tie su celkom v pohode alebo nejake od sunarky...ved pokukaj v obchode urcite nejake vhodne najdes...

miskachrumka
5. okt 2009

vidis vinifera to aj mna zaujima!ale ste hovorili ze tam su cele vajcia a skor ako v 9-10mes. nie tak som zvedava teraz co napisu mamicky 😉 a inac moj manzel bol v metre a kupoval zeleninku malemu vsetko kupil o.k ale kupil jedno balenie Hami :brokolica s morcacimi prsiami ale jeden hacik je tood ukonceneho 10mes lebo obsahuje lepok kedy mu to mozem dat?dakujem za rady!

nikollette
5. okt 2009

Vini, aj mne mama už radila krupičnú kašu, no ešte som nedala...
kravské mlieko tak isto nie, a piškotu som už dala priznám sa.. jednu nastrúhala do jablčnej výživy 😉
myslím že to nie je nič strašné 🙂

Ja som sa zase chcela opýtať, od kedy sa môže napríkald taká zemiaková polievočka? Myslím takú mliečnu bielu?

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

Niki priznaj sa, ze davas Chrisovi pit makovy caj 😀

Vini u nas (v NL) davaju piskoty po roku.

Megi ja takto zapekam morsku stuku a aj lososa.