Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
6. nov 2009

vini co sa udialo na poste??

vini v podstate kvoli tomu.

mukky diky

uz mlsam

krpito
6. nov 2009

zuzka1. ja viem o viniferinej story na pošte 😀

a inak ako sa Ti páčila IP, aspoň si sa zasmiala dúfam 😀

krpito
6. nov 2009

viedenskú aj ja ľúbim 🙂

mukky
6. nov 2009

aky konflikt 😢 ?ci som zvedava?ak chcete tak ip,dnes tu lietaju o dusu 😀

a aka story? 😀

vini dobru nocku,ja pojdem spinkat okolo 11.30

zuzka1.
6. nov 2009

aka ip???
ziadnu nemam 😅 🙄 😕

krpito
6. nov 2009

zuzka1. veď som Ti včera večer poslala 🙂
pošlem ešte raz teda 😢

zuzka1.
6. nov 2009

uz to mam, no tak na tom som sa smiala aj ja.
alebo veci typu davam jest dietatu vsetko mozne, ale jablko skusam az v 8.mesiacoch pomaly 😠
podobne veci, ktore ma niekdy zdvihnu zo stolicky, ale ja to udrzim v sebe 😀 😀 😀 😀

krpito
6. nov 2009

zuzka1. to už beriem normálne, ale tak takto rozmýšľať že nové 😀

cestovatelkaandrea
6. nov 2009

Vinifera a mukky: precitajte si diskusiu medzi rokou a suem na strane 202 a par nasledujucich a bude vam to jasnejsie... kvoli roke som to stopla aj ja, lebo ako mi pisala, tak sama potom nevedela ci ju tu niekto berie vazne alebo si cez IP z nej robite srandu tak ako z misi.

zuzka1.
6. nov 2009

roka bola zlate ziena a stale je. 😉

mukky
6. nov 2009

a vy ste to citavali?ja az dnes rano 😀
maly mi este spal a ja som sa uz od 4 tej nudila 😒 ale tusim tam zacala chodit jedna inteligentna mamina,je ucitelka ale myslim ze este neprisla na to ze niekto je tam "zvlastny" 😲 😀

baby a akx sa konflikt stal?zuz ved mi napis do ip ak chces lebo ja neviem,som nemala vtedy pc a ani som spatne nestihla precitat,ale len ked chces a pozdravujem roku ale aj suem ak cita

mukky
6. nov 2009

juj 2 maminy su tam inteligentne som zabudla napisat v tej teme a mozno aj viac andrea prepac na tvoje meno som zabudla a to ze inak stravujeme deti nie je na hadky ci nenavist si myslim,no nie?

mukky
6. nov 2009

ale aj smily bola ok len sa jej uz tato tema nepaci ale ved ani mne niektore to sa chape a teraz neviem, to ktora mamina je v holandsku?

mukky
6. nov 2009

tu maminu z holandska uz spominam 2 dni tak ja len ci sa jej necka,lebo som mm vravela ako skoro musela ist do prace ☹ od tak maleho mrnata a ako kratko je tam materska a ake malinke babatka uz chodia do jasli ☹

zuzka1.
6. nov 2009

andrea je v Holandsku 😉

no ono sa to v podstate rozdelilo, teda nekto to rozdelil na maminy normane a maminy nenormlane 😒

mukky
6. nov 2009

a mne neterka nepride ani sestra,mala ma teploty ☹ a tak som sa tesila ze sa pohraju a navarim fajn obedik,dame si kavu a podobne ☹

mukky
6. nov 2009

aha takze ada,no len asi ma inu fotku na pase tak to ma zmiatlo

zuzka1.
6. nov 2009

jaaaj mukky to mi je luto, mohli ste mat pekne popoludnie. kolko ma neterka???

mukky
6. nov 2009

neterka je o 12 dni mladsia od saviera 😀 mama z nas mala radost 😀 a vola sa tamara serafina

cestovatelkaandrea
6. nov 2009

mukky necka sa mi neboj asi myslis dost malo 😉
ja som vam len chcela napisat ze sme s rokou prestali prispievat kvoli tomu, ze ked sme tu v snahe niekomu pisali a snazili sa poradit, tak ci ste si z nas potom nerobili dobry den cez IP. mukky ja som v podstate taka tabulkova ako aj ty. 😉

zuzka nerozdelilo sa to na normalne a nenormalne, mozno je to Chrumkin nazor ale nik iny to tu tak neprezentoval. vies o tom, ze ty si take ripadlo ripadlovite 😉 inak tiez som s rokou v kontakte dost casto a ked pridem na SR planujem ju navstivit

mukky
6. nov 2009

nemyslim ze bol v ip niekto iny ako jedna dama preberany ci preberani ,to je moj nazor ale ja som tu vtedy casto nechodila
tak o tebe som uz 2 dni ropravala 😀 ma zaujalo co si pislala ako skoro si isla do prace a ako skoro deti idu do jasli uz kolko ked maju?a mm tomu nechcel verit ani svokor 😝

zuzka1.
6. nov 2009

ja som rypadlo??? 😀 😀 len mi neda citat bludy asi tak 😉

a ty si nikdy v reci ani nebola, takze nehcapem preco medzi nas nechodis 😒

fiiha mukky tak to musi byt vesele, nas maly sa s rovesnikmi nechce a nevie hrat, on len so strasimi, ale to assi vacsina deti

mukky
6. nov 2009

baby idem sa pohrat s krpcekom,dat mu papat a dat ho spinkat,za hodku nakuknem,mozno tu niekto bude

zuzka1.
6. nov 2009

mukky povedz rovno, ze pojdes spat 😀 😀 dobru

mukky
6. nov 2009

nejdem co si az potom 😀

cestovatelkaandrea
6. nov 2009

mukky materska je tu len 16 tyzdnov z toho si bud 6 alebo 4 tyzdne pred porodom doma. Takze do prace ides ked ma drobec bud 10 alebo 12 tyzdnov. Samozrejme ze potom nerobis 5 dni v tyzdni ale len napr. 2-3. Ja teraz robit opat 5 dni, lebo drobec ma uz rok a v praci to v podstate ocakavali. inak aj v inych krajinach je vraj takato kratka materska.
budte rady baby ze mozete byt doma tri roky. teraz ked je drobec sem tam chory tak to nie je bohvieco hovorit sefovi musim byt doma, lebo syn je chory....

zuzka OK, budem ti verit 😀

zuzka1.
6. nov 2009

andrea 😉

kamaratka zije vo Svajciarsku a tiez mala matersku 4 mesiace a sup do prace. Pre mna by bolo najtazsie odputat sa i dietatka, co riesia asi vsetky maminy. ako sa to da zvladnut??nemam predstavu.
pocit, ze je o dieta postarane a podbne by mi nestacil. ja budem mat problem asi do jeho 20-tky 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
6. nov 2009

zuzka neviem ako to zvladnes ty. mozno budes prve dni chodit plakat na toaletu kazdych 20minut, budes sa pred druhymi v praci tvarit ze je to OK a budes odratavat minuty do konca. no a po par mesiacoch si zvyknes asi ako kazda mamina.

zuzka1.
6. nov 2009

no u mna to bude asi tak, ze prerevem na toalete kazdych 5 minut 😀 😀 😀

jaaaj to bude rodeo, uz teraz mi je to luto.

Chdim externe do ksoly a zo zaciatku to teda bolo. Pol prednasky pretelefonovanej, co robi maly, ci jedol, pil, spal a podobne. Nejak sme si zvykli, maly to ani neregistruje, ze som het, kedze je s ludmi , ktorych pozna, su jeho rodinaa avedia sa o nho postarat tak ako ja.

Len mamy to tak neberu, ze jo?myslim, tak psychicky v pohode

cestovatelkaandrea
6. nov 2009

no to je jasne, ze my maminy sme v tomto asi o moc citlivejsie