Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
13. nov 2009

Aha...
takže tam to nie je moc reálen asi...

Vini, ty sa sťažuješ? 😅 čo ešte aj popri materskej zarábaš? Predajom všeličoho 😉

zuzka1.
13. nov 2009

vini tazka situacia, moj otec si tiez lubi vypit, ale to on odjakziva, obcas pije, obcas nepije, ako kedy. 😖 ale v pohode to je zatial, nikto to nerieis pokial je to unosne.

maly je hore, svagrina sa s nim hra, pojdeme papkat a von, kezde slniecko este svieti.

my mame dnes ukonceny 17.mesiac a etse je aj piatok 13-teho, kedy sa oj milacikn aj narodil, len v tedy bol jun.

vinifera
13. nov 2009

Nič iné mi neostáva ... Z niečoho účty platiť musím. Vieš drahý robí na autobazáre a moc sa teraz nepredáva. 🙄 Tak sa treba obracať aj na iné strany. Si zasa nemysli, že toho predávam za milióny. Sem tam odídu obliečky, sem tam nejaké tričká atď. Musím hľadať tovar čo sa predáva lebo ľudia nemajú moc penazí a dva krát nad všetkým popremýšľajú.

nikollette
13. nov 2009

Jej, ani som si neuvedomila že je 13teho a piatok 🙂

My sme sa presne na piatok 13teho spoznali s priatelom a aj hned dali dokopy v ten den.
Láska na prvý pohlad 😀 😀 😀

nikollette
13. nov 2009

Dnes som zjedla croasant, kinder mliečny rez, a teraz tlačím orieškovú čokoládu...
to je stravovanie, čo 😕 😅

nikollette
13. nov 2009

Tak hej, inak ťa obdivujem... ja by som bola lenivá denne baliť balíky, lietať na poštu, posielať a tak 😔

krpito
13. nov 2009

zuzka1. Ty ma ignoruješ ? 😉 😝

krpito
13. nov 2009

zuzka1. a gratulka k ukončenému 17. mesiačiku 🙂 🙂 🙂 nech sa Vám darí 😉

vinifera
13. nov 2009

Zuzka asi hrabe lístie🙂

Sa bojím teraz malému dať cicek, že ma zasa pohryzie 🤐 uAAAAA.

No hold Niki nevyberiem si. Ale ja som zasa poškodená. Ja aj keď som ešte robila v autobazare a chodila do školy ( takto rok dozadu) bola prudko tehotná a mala na byte dvoch psov tak som ešte predávala obliečky. Brucho som mala hore nosom a ešte som chodila na poštu s balíkmi. Poštárky sa len pýtali, že kedy už porodím 🙂 Ale tak zasa minulý rok sa dobre predávalo. Len potom zasiahla teta kríza ....

Idem trocha poupratovať kým malý nejačí.

nikollette
13. nov 2009

Fíííha Vini, ty si akčná 🙂

Ja hned ako som otehotnela, som ostala doma, som vyspávala do 14tej, sedela na nete, a spala, a spala 😅
a to som nebola riziková 😅

krpito
13. nov 2009

nikoll, no a že po kom malý stále spinká 🙂

nikollette
13. nov 2009

Krpi, však ja som vravela že to má asi po mne 😅

zuzka1.
13. nov 2009

dadi nie, len som zabudla odpisat.
idem do kosly jasne, mm musim dnes pobalit na cestu, rano ma hodi do skoly, maly bude do so svagrinou, kedze je doma treba vyuzit a potom budeme bacovat sami az do pondelku.

a mala by som ucit zacat, kedze mam buduci tyzden skusku uz. 😝

krpito
13. nov 2009

no a vinifera si myslela aká si usilovná, že hrabeš lístie 😀

nikollette
13. nov 2009

Teraz pozerám ceu okno, a vidím ako mamina tlačí v tekej trojkolke bábo (cca 7-9mesačné) a to bábo si fajnovo papká čokoládový koláč 😕

Asi nie každý tak striktne rieši stravu svojich detí 😒

vinifera
13. nov 2009

Niki mne stačí keď počúvam susedu. Ako od osmich mesiacov malý tlačí párky. Ak mu na ďasná dáva nejaký prípravok ktorý sa dáva pod protézu údajne nič iné nezaberá 😕 Ako sirup od horúčky nedáva každých 6 hodín ale každé tri... Ona to hovorí takým chválenkárskym spôsobom a mne je toho malého tak ľúto.

Povysávané podlaha v spálni umytá. Ešte obývačku a chodbu. Potrebuje si nechty spraviť na večer. Chcem ísť von je tu tá kamoška z Nemecka a ešte má aj narodky🙂 No len neviem kto sa bude o malého starať. Svokra by síce velice rada ale je v práci. A môj drahý zaspí skôr ako malý - a nezobudí sa ani keby si malý plúca vykričal 😖 To je taká zábava o ničom ked trpnem čo doma. V tomto prípade je to kojenie fakt na figu ked zas budem o 1 vnoci letieť domov nakojiť. By som aj mamu ukecala nech si ho navečer nechá hore no ale kto mu dá didi? S tých mojich A čiek pŕs neodstriekam ani keby som chcela. Nehovoriac o tom, že malý fľašu žiadneho druhu nepozná.

vinifera
13. nov 2009

A zabudla som napísať, že som malého prvý krát v živote uspala na rukách. Som síce proti tejto verzii uspávania ale dnes to už fakt bolo neúnosné 😢 Resp. utancovala som ho na Michaela Jacksona až k spánku. 🙂

nikollette
13. nov 2009

Vini párky???????? 😕 😕 😕
to nejem ani ja, nie to ešte 8 mesačné dieťa.
Maximálne si dám raz za mesiac tie tenké viedenské.

Kokos, to už je fakt sila 😠

mukky
13. nov 2009

😕 😕
kde ste?

krpito
13. nov 2009

ja tu, scrapujem 🙂 a čakám kde sa kto objaví 🙂 ideš mať nočnú ? 😀

mukky
13. nov 2009

😀
nedavno sme prisli,maly sa napapal a uz buva

mukky
13. nov 2009

idem Vas docitat

mama.wolfka
13. nov 2009

ahojte, troška počítam a idem makať, už musím ...

mukky no veď tie termíny ☹ ... a prečo si smutná, taká jesenná depka ? daj si nejakú dobrú čokoládu 😉

vini keď ťa kusne tak nahlas zakrič AU alebo zjojkni alebo niečo také, aby sa zľakol, môžeš mu skúsiť aj vysvetliť, ale to asi ešte nepomôže, ale skús ... malému sa tiež zopár krát zadarilo, ale keď som vždy tak zakričala (ani nie schválne), tak si to nejak rozmyslel ... ale nebolo mi vtedy všetko jedno, keď som mu potom dávala znova

mukky
13. nov 2009

uz nie som smutna,hnevala som sa na seba,bola som rano nervozna a dost 😔

mama.wolfka
13. nov 2009

mukky nové foto 😀

vini inak tú situáciu doma ti nezávidím 😒 malý možno aj preto tak zle spáva, lebo vníma ten stres, ktorý prežívaš ty
ale držím palce, nech sa ti večer podarí ísť zabaviť a trochu odreagovať 😀 ... a neboj ešte nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie 😉

mama.wolfka
13. nov 2009

sme len ľudia ... a občas nám ujdú nervy, to je v poho 😀

mukky
13. nov 2009

😀 haluz 😀

mama.wolfka
13. nov 2009

😀 😀 😀 asi nasadím tabletky

mukky
13. nov 2009

a ty na nich nie si?ked mas casto vidiny 😀

mama.wolfka
13. nov 2009

no veru ani nie si tak ďaleko od pravdy 😀 boli doby keď som fakt fičala na slabom Cipralexe, to keď som sa fakt brutálne venovala svojej práci a kariére a nejak som to prepískla 😕 ale potom som sa skľudnila, dala si trochu pohov a neskôr otehotnela a hneď mi bolo na svete ľahšie 😀