Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mama.wolfka
16. nov 2009

no dnes to tu mám na dlho, musím kuknúť do tej témy, nech sa pobavím 😀

mama.wolfka
16. nov 2009

tečú mi slinky na tlačenku aj huspeninu, mňaaam 😀

niki - pekný kočík, a aj ľahký, to je fajn, kľudne už môže byť v takom, my sme tuším v podobnom čase prešli na športový

vinifera
16. nov 2009

Bejby mukky ma predbehla ale aj ja som chcela napísať, že malá bude pekná po maminke🙂
Malý zaspal presne 0.17. 😠 😒 ☹
Ja už neviem čo s ním robiť.

mama.wolfka
16. nov 2009

my máme ABC desing Moving Light - Brown nature
- dá sa, veľký košík, ľahký, ľahko sa skladá, píšu, že sa dá manipulovať jednou rukou - to áno, ale prázdny 😀 , s 12 naloženými kilami to nejde až tak ľahko, to predné 2-koliesko akoby niekedy blblo - možno máme len smolu, na blbý kus 😠

mukky pekný hrošík 🙂 tiež ho baví ťahať za sebou?

mama.wolfka
16. nov 2009

vini no to ti naozaj nezávidím, mňa vie najviac nasrať, keď malý nechce spať, nič iné ma tak nevytočí 😠
náš do roka spával krásne, ale potom ...
no žiaľ ti neviem poradiť 😔 akurát asi len pevné nervy 🙂

no som si tu pekne popísala sama so sebou, tak idem kuk do tej témy o príkrmoch 😀

vinifera
17. nov 2009

Tak tam keby som mala napísať svoj názor tak mi admin zoberie aj rodný list 😖

mama.wolfka
17. nov 2009

vini 😀 práve to čítam a zírám 😕

mukky
17. nov 2009

ste tu?

mama.wolfka
17. nov 2009

jasnačka 😀

počítala som tú tému a som z toho KO ... smutné niektoré názory, ale komu nie je rady, tomu nie je pomoci 😔

už si pokukala čo si chcela? kokso dnes to zasa jak uletelo, aký je čas 😕 😕 😕
získala som pár dní k dobru, tak by som ich mala využiť, idem trocha popracovať

ale kľudne píš, budem sledovať 😉

jaaaj a musím sa pochváliť, dnes Sam spapal 2 jogurty, jeden s celou hruškou a troškou mix. vločiek a druhý s polovicou brosk. výživy, druhá polovica išla do kaše ... len sa obávam, aby sa časom neprejedol tých jogurtov,
a strašne dlho mu to trvá zjesť, viem, že ešte chce, lebo keď nechce,tak vôbec neotvorí pusu, ale musí mať toľko zábavy okolo ... uff, niekedy mám dosť

čo zvykneš dávať na večeru? alebo len mliečko papá malý?
minule som tu zachytila meno Savier a neodpovedala si či sa tak volá tvoj malý ...

mama.wolfka
17. nov 2009

instantná kaša čo som minule spomínala je napr. táto:
http://www.slnecnica.sk/produkt/kasa-kukuricno-...

alebo
http://www.poex.cz/shop/produkt.php?id=85940007...

také papáme 🙂

mama.wolfka
17. nov 2009

vini, mukky - čo si tam ničíte zbytočne nervy ?

žiaľ nie všetky deti majú také mamini 😀 , ktorým záleží na ich zdraví nie len teraz, ale aj o 20, 30, 40 rokov 😉

mukky
17. nov 2009

ano,je to meno mojho synačika 😎

dobre kaše 😉
no pomotkala somk sa vselikde,pomotkala....este idem kuknut bez servitky,juj kolko hodin ☹ ,rano asi mam budicek opat o 6 ☹

jake boli este otazky? 😀
aha,maly sa zahraje ale len v prenosnej postielke,musííí 😀 a 2 dni da hraje s lavorom a celkom pekne 😀 sada si do neho,tlaci ho...takze az tak nelieta a este sa hraje v stolicke na papanie,pozera si knizky ale tiez nam to dlho nevydrzi,do 10 minut 😒

mukky
17. nov 2009

ahaaaa,neni som z Blááávy 😀
ale mame tam obaja rodiny no a su tam take iste byty ako mam ja,preto som sa pytala ci neni niekto z petrzalky a nik neodpovedal,asi neni

mukky
17. nov 2009

trosku ostrejsie som to tam musela napisat lebo stale mi v hlave vrtala ta matka 😒 ...nič mi nebolo ale je mi už lepšie 😀 🤐

mama.wolfka
17. nov 2009

pekné 😉

tie budíčky nič moc 😔 mne sa najlepšie spí nad ránom 😵

ešte tá Petržalka?
čo papáte na večere?

môj milovanček sa teraz trošku prebral na cic prvýkrát od 22. čo zaspal, sa teším, myslím, že by stačilo 1-2 za noc, nech si aj bruško oddýchne, no nie?

milujem ho sledovať keď spí, zlatúšik môj 🙂

mukky
17. nov 2009

petrzalku som ti tu uz predsa fukla 😀 ....

na vecere mliecko,240 ml a aj rano

mama.wolfka
17. nov 2009

idem trošku off, ale trošku ešte mrknem

asi už nebudeš dlho, keď tak ráno vstávaš, keby sme sa nevideli, tak dobrúúú 😉

od budúceho týždňa asi občas kuknem aj cez deň 😉 uvidím

malý ti v noci len mrnkal? je OK? dúfam, že nebude chorý alebo niečo také

mama.wolfka
17. nov 2009

hej videla som, len som písala a nevidela som to 😉

to máte fajn s tým mliekom, aké pije? ja mám teraz Nutrilon, ale možno skúsim iné či by mu nechutilo

mukky
17. nov 2009

kukala som superstar tu pesnicku jak tie decka tam jačia 😀 😀
aaaach a oooooooch 😀 😀 ,ale asi ani ja som nebola inaaaa 😀

tychto som milovalaaaaá,ááááách 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=E9pE_WKWDW8
mukky
17. nov 2009

ja som este take decko 😀 keby si videla jak sa tu natriasam 😀 ja ked ide hudba neviem v klude sedieť,stale so mnou myka 😀
mama vraví mi vždy ze som vypadla cigánom z furika 😀 😀 a tak ma našla a zobrala 😀

mama.wolfka
17. nov 2009

😀 😀 😀

no New kids bola skupina aj mojej mladosti 😀

ja veru už toľko netancujem, zato zamladi a hlavne na diskách 😀 to som bola hviezda
teraz ma to občas chytí, keď je niečo dobré, rytmické
mala by som častejšie, keď už nič iné so sebou nerobím 😉

Sam to asi podedil, lebo tiež má rád hudbu a stále ho trase 😀 😀 😀 stačí aj zvučka v reklame 😀

mukky
17. nov 2009

😀
kukam este ich novu pesnicku booze aký su starí už 😝 🤐 😀
na disco nechodim roky,ale doma,ajajajjjjaaaaj 😀 ,a malý detto 😀 tiež moj,cigančik moj maly 😀

so mnou stale trase 😀 dnes som pocuvala vážnu hudbu ked som pratala 😀 ,akurat nemam rada country a to je asi tak vsetko

mukky
17. nov 2009

mojko idem,o 3 hodky mam budicek 😝
paaaaa

vinifera
17. nov 2009

Ja nemusím akurát dychovku... Inak znesiem asi všetko. Na chvíľu🙂
Zaspal pred pol jednou do rána bol asi tri krát hore. Svokra na mna vyrukovala s teoriou, či nie je hladný. Večeru má tak o 19 - 19.30. Mával kašu. Ale tú sme už vylúčili. Spanie ti síce neupravilo ale snád aspon ten ekzém zmizne. Myslíte, že môže byť hladný? Je to dosť dlho ked papá o 19 a ide spať po polnoci. No ale to čo mu mám dávať večeru o 23? Ved sa večer kojíme....

zuzka1.
17. nov 2009

ahojte jezibaby,

zase ste nemohli spat?
my sme vcera boli ko nejak skoro 😉

co s nacatym dnom???

wolfka ja mam ABC DEsign 3TEC, sme vlemi psokojny, idem kuknut ten tovj golfac co to zac, ja som s ABC znackou veelmi spokojna.

tlacenku lubim, aj maly bude, ked bude mat na to roky 😉 huspeniu nejem, neviem ci ju lubim alebo nie, etse som to nejedla, rosolivite jedla ma nelakaju, ani aspik, ani nic podobne.
Vini a keby mu das na veceru ovocie??nejaku vyzivu s piskotami rozdrvenymi, to je lahsie na stravenie, aj zasyti a skusila ho nakojit a ulozit spat???ono to potrva mozno nejaky tyzden pokial si zvykne, ale mozno zaberie. Ved to je strasne unavne urcite takyto rezim 😕

zuzka1.
17. nov 2009

a ozaj vini, peniaze som odoslaal vcera cez IB 😉

mukky
17. nov 2009

ahojte,
drobcek vstal opat o 6-tej 😒 😀 ,musím potabuľkovať čo to za zmeny 😀 😀
pijem kavičku,idem uložiť maleho spinkať a stavím sa

mukky
17. nov 2009

vini som celkom zabudla odpovedat vcera na otazku 🤐
na veceru mu kludne mozes urobiť zemiakovu kašu,so zeleninkou,ryzovu kašu z ryze so zeleninkou ci ovocim,alebo aj aj
kukuricne kasše,alebo také ako dáva wolfka
toto vsetko co som napísala sa za kaše považuje.Aj lahke cestovinky kukurične bezlepkove by kludne mohol na večeru,potom pripadne trosku neskor dokojíš,nemusi to byť vždy len mliečko,a kaše to je taky len novodoby boom,myslim tie instantne
treba vyskušať
do tychto kaší mozes pridať aj svoje mliečko

mukky
17. nov 2009

už možte začať aj papať červenu šosovicu,tuším este nepapáte,či?sa mi už pletu tie detičky 😀

vinifera
17. nov 2009

Nepapame. To som ešte ani ja nepapala. 🙂
Trafí ma šlak. Tak pekne sme spali a došiel známypreauto. Drahý mi nevolal, tak som nevedela. Tak nás nechtiac zobudil. Teda za všetko môže pes, ktrorý nie je zvyknutý na to, že ku nám niekto klope a štekal jak besný 😠 Gule mu okolo hlavy omotam.
Zuzka som to x krát skúšala dať cicek a dať spať. Alebo uspať na cicku. To je proste nemožné. On sa v postielke postaví. A začne jačať. Vymýšlať tam. Sedieť. ...Ked ho dám na zem plaziť tak je kludný a spokojný.