Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
19. nov 2009

ty si dobra, ze skodna 😀 😀 😀 😀 😀

idem to auto umyvat, babka zobrala maleho uz na dovr, idem za nimi a makat, lebo moj muz necha auto vzdy po tyzdni v stave, ze je tam tolko bordelu, ze mozte zemiaky sadit 😀 😠 a etse ked ide na polovakcu nai nehovorim 😠

bejby aby si si niekedy nezmylila depko z debko 😀

bejbypd
19. nov 2009

no sak on aj je taky moj debko 😀 co s nim nic nepomoze,len hundrat vie, tak co uz ja som v minulom zivote asi bola velmi zla ked mi teraz takeho chlapa pridelili 😀 ale nie je to zlaticko len je strasny workoholik a potom je unaveny a doma nespravi nic 😠 teda spravi:naserie ma 😀

vinifera
19. nov 2009

bejbypd - konečne som prišla na to čo môj chlap urobí doma - naserie ma 😀

nikollette
19. nov 2009

No som s5..
Malý zaspal akurát...

Vini s tými názvami máš úplnú pravdu 🙄
neznášam ked píšu "prosím pomoc" alebo ked je názov celej témy s chybami 🙄

bejbypd
19. nov 2009

vini 😀

nikollette
19. nov 2009

Baby, rozmýšlam ze kupim uz to klasicke lego malému. Nie duplo. Nie je na to skoro???
Mna to strasne baví stavať 😀 to bola jediná hračka ktorá mna a brata neomrzela dlhé roky, ked sme boli mensí. 😅

nikollette
19. nov 2009

Môj malý začal škrípať zubami. robili to aj vaši drobci, ked im išli zuby? 😒

lenka_66
19. nov 2009

von sme pospali 3 hodky a sme doma.zaniesla som kozuch do brasnarstva, v lekarni nechala 60e 😠 (marekovi nutrilon a sebe nieco aby casom moja hlava nemala vyzor kolena) a nakupili

vinifera
19. nov 2009

Niki môj malý škrípal otrasne zubami keď sa mu tie horené začali prerazávať.

nikollette
19. nov 2009

Leni o tých mliekach mi niečo hovor.
Ja vždy objednám viac a nehám 70eur na pošte 😠 ale čo už, čo by sme pre naše zlatíčka neurobili 😉

Vini, hej tiež mu vyšli akurát horné. Zatial ich máme 6 a 7mi sa tlačí...

zuzka1.
19. nov 2009

ahojte,

no vsetko porobene, aj nieco naucene, vecer pokracujem, tati prebaluje nasho pokakanca maleho, pojdeme kupat za pol hodku a hajat.

bol tu kamarat na kafco tak sme debatili.

niki nas maly skripe zubami jak besny. este aj na povel, ked chces, ked ma chce vytocit, ze akoze velka sranda, tak zacne, lebo je mu stranse smiesne, ked mu hovorim nech to nerobi 😀 😀

akurat som to minuly tyzden niekde zacula v radiu, ze je to normalne u deti, ked im idu zubky.

nikollette
19. nov 2009

Ale strašne to je nechutné 😅 😝 😅 😝

zuzka1.
19. nov 2009

to je teda, ale to prejde 😀

vinifera
19. nov 2009

Nikto nič? 😕

zuzka1.
19. nov 2009

vsetky abstinuju 😀 😀 😀 😀

nikollette
19. nov 2009

čítať čítam, ale viac som na MMB... a už aj seriály začínaju, takže, tak 😉

bejbypd
19. nov 2009

kukam ordinaciu 😀 akurat odisla kamoska tak mam tu bordel ako v tanku nechela by som mat dve dvojrocne deti...baby moja a kamoskina mi vyhadzali vsetko od dvd po riady cela kuchyna vybrata zo suflikov o obyvacke ani nehovorim a ja som takaaaa unavena 🙄 ale bolo super 😀

zuzka1.
19. nov 2009

bejby depko nesprace??
moj je aj s polovnikmi v zahrade, slopkaju a hucia jak besni.
hore teda nepojdu hucat ku nam 😝

ale mm bol nacpaovat palenku a pytal sa, ci chcem ist zasjtra na nakupy, ze mi chce spravit radost 😀 😀 ta nech pije stale nie??budem mu lievat 😀 😀 😀

mukky este nakupujes??

krpito
19. nov 2009

hlási sa ribana 🙂 zuzka1. len lej 🙂 mám trochen problém s .... ani neviem ako to minule vini nazvala, aháááááááá s bobricou, inak malý zlatý, už spinká, tata vraj tiež ide spať, no neviem neviem takto sa asi malý súrodencia nedočká ☹

bejbypd
19. nov 2009

kde depka som vystrojila na kofolu ja chcem mat pri ordinacii klud 😀 ale cuduj sa svete ja som to uz celkom upratala to uz je cvik 😀 😀 aj moj je zlaty ked si vypije vtedy ma taaaakvelmi miluje a nevie co by bezo mna robil 😀

nikollette
19. nov 2009

Zuzi, a čo sa chystáš nakupovAť??? 🙂

zuzka1.
19. nov 2009

niki to je jedno, uz mi chybaju len 2 darceky, potrebujem zohnat diablo, taku hru a volejbalku a nejake trika kupim deckam etse.
mam vybavene inak.

ale sak bars co, nie??co padne do oka a do ruky 😀 😀 😀

krpi a co s adeje,?

krpito
19. nov 2009

zuz, IP 🙂

mukky
19. nov 2009

to co je toto za nudnu temu? 🙄 zabava negraduje? 😕 😀

dosli sme pred hodkou 😝

cestovatelkaandrea
19. nov 2009

mukky nie si sama, ani ja nespim. varim masko na zajtra. neda sa mi spat ☹

mukky
19. nov 2009

som unavena 😀 tak dnes sa mi ani nechce pisat..vyrazili sme pred 10 hod.a dosli po 22.hodke 😝 ,boli sme aj s mamou a otcom,asi uz nikdy s nami nepojdu 😀
unavena jak svinka,ale stastna 😀 😀 a jasne ze z drobcovych hraciek 😀 ,ale uz musim sa krotit fakt,ale ked ja som taka stastna ked mu ich kupujem a potom s usmevom natiahne rucku a sa smeje 😵 😵
do VIANOC SI UZ DAVAM hrackam stop 😝
a velmi sa tesim ze mama si nakupila oblecenie,nasli sme minule jeden svajciarsky obchod,oblecenie je tam od xs a to iste oblecenie az,do tusim 58.Takze peknucke veci aj pre moletne damy a nie vrecia ako na strašidlá do maku 😝 ,kvalitne....na vietnamske a cinske obchody som alergicka a hnevam sa aj na mamu ked si tam nieco kupi a dá im zarobit 🙄 😝
takze ma krasny kabat,vetrovku,tricka atd 😵 ,strcila som ju do kabinky a nosila jej a nosila a nosila 😀 a chlapi aj s mojim malym sli kukať šrubky a podobné ptákoviny 😀

mukky
19. nov 2009

adi ahoj 😵

cestovatelkaandrea
19. nov 2009

Ahoj, uz som dovarila. Damian place v postielke, tak idem k nemu. Manzel sa sice k nemu zobudi bez problemov ale aj tak... vsak to poznas. Rano vstavam o siestej do prace ☹ to budem rano vyzerat. Ale moje telo si akosi zvyklo. Dufam, ze nebudem ratat ovecky kym zaspim.

mukky
19. nov 2009

teda mas moj obdiv chodiť este aj do prace 😒 a tak skoro si musela odist od drobca ☹ ☹ ,skoda ze si nemohla ostat doma dlhsie...

mukky
19. nov 2009

mna mm teraz posielal dom detskej nech sa vyspim keby nahodou maly opat poplackaval ale ja nemozem...spala som bez neho od porodnice asi 3 dni v noci,ked som bola riadne chora a v kuse v noci kaslala.....ale i tak som mala otvorene dvere a spala na jedno ucho a jedno oko...a aj tak som k nemu odbehla,mm ho nepocul...a mala som zo seba taky zly pocit ze robim nieco zlee,je to riadna blbost ale tak som to citila...asi som na prášky 😀