Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
23. nov 2009

NIki mne je jedno ci chlapecek alebo dievcatko, to nerieism vobec.
Viki som mala v brusku 9 mesiacov a nakoniec sa nam narodil Samko 😀 Nuz ani 2 lekari nemaju taky dobry zrak ako sme si mysleli 😀

Mne sa paci vela mien, Tamara, Tatiana, NIna, NIkolka, Natalka, Jasminka
pre chlapca mam Adamko, Simonko, Matusko

nikollette
23. nov 2009

Jéj aj moje meno 🙂 😎

jasné je jedno čo to bude, hlavne nech je zdravučké. aj ked to znie ako klišé, ale je to tak 😉

nikollette
23. nov 2009

No drobček môj zaspinkal...
chudatko taký bol vylakaný, úplne sa na mna tískal aby som ho pomojkala...
ja som sa robila pred ním že nič, že pohoda, ale keby vedel ako som sa ja zľakla 😕

ikke
23. nov 2009

damy, prosim vas - do buducnosti : nezabudajte na Pravidla fora:
- Nepoužívaj vulgarizmy a hrubé slová.
- Neurážaj ostatných členov fóra a nevyvolávaj hádky. Každý má právo na svoj názor ale nemal by ho vnucovať ostatným. Ak chceš niekoho skritizovať, urob to slušne bez nádychu pohŕdania. Osobné konflikty s ostatnými členmi nerieš na fóre.
- Nevkladaj do fóra obsah internej pošty. Jej obsah je adresovaný Tebe a nie verejnosti.

...
dakujem za pochopenie...

vinifera
23. nov 2009

Ahoj Ikke 🙂
Čaute ženy. Mala som návštevu poobede. Kamoška malého stihla poliať víno. Akurát bol čerstvo okúpaný 🙄
Idem mu dať večeru a ešte musím skočiť ku švagrinej. A vy ako?

zuzka1.
23. nov 2009

ze dobry vecer damy,

ja som sa chystala velice upratovat a nakoniec som sa usadila pred telku, pozerala som bez servitky, vyborne to bude tneto tyzden-medzinarodne, ozaj fajn.

vini tak ta potesila, co? 😖

vecer kukneme superstarku, zajtra idem do kniznice a snad ma mm tento week posluchne a vymaluje mi jednu stenu v spalni, obyvku a kuchynu. ucit sa este nebudem, tak nech sa cini, upracem tak poriadne rovno k Vianociam.

smailinka
23. nov 2009

ikke, vďaka za upozornenie....
miskchrumka, prečítaj si 😀

nikollette
23. nov 2009

Ahojte..
dnes sa nezdržím, idú seriály, a potom sa venujem mojim chlapom...
tak poprajem aspon pekný večer

krpito
23. nov 2009

ahojte 🙂
vinifera, budem sa snažiť rešpektovať ikke, ale som na Teba taká naštvaná 😠 tak dnes som naďabila na Burberry Week end, som ľahšia o 72,69 € 😝 ale vôňa super 🙂 🙂 neboj nebudem Ťa biť 🙂

Lacho vypadol, to som čakala, a kde ste baby ? ste sa zľakli ?

Bejbypd, ako Johny, dúfam že ste v poriadku 😔

zuzka1.
23. nov 2009

ahojte, ja studujem materialy k bakalarke, mam tu 3 knihy, musim to ist studovat.

jj lacho je von, clekom ok, mne je t v podstat eupne jedno.

zatial idem do kniznice ak nasim, tak tu nebudem.
stal sa zazrak , mm ide kupit farby zajtra a malujeme 🙂aj dvere spravi moj stolarik do Vianoc, chcem nove do kupelky, wc a spajze 🙂 ma stastie, tak sa mu musim odvdacit 😀 😀

bejby? 😕
smilinka 😀 😀 😀

krpito
23. nov 2009

a krpitka nepozdravíš ? mňa akosi v poslednej dobe prehliadaš 😒

zuzka1.
23. nov 2009

krpi ved ty si tu 🙂 pri mne, nie?bok po boku cvalame a erdzime... 😀

krpito
23. nov 2009

ááááááále, ja som taká znechutená z tohto koňa, keď povieš svoj názor, je zle, posranduješ, zasa Ťa obdúrajú admini že si mimo témy, kua šak ja neviem kde som (to kua šak nebol preklep ani nevedomosť) 😀

mukky
23. nov 2009

ahojte 😉

jéj tak mam zmazane prvy krat prispevky 2 ci 3?,ze nenadavaj...fiha,skoda ze si nepamatam co tam bolo lebo keby ze nadavam tak to vyzera inak 😀
ja som uz viac krat tu na konovi citala ze toto je neslobodne forum,a napr som si par krat precitala prispevky a aj admini idu v teme ked prispievaju casto od temy

riadne sa muuu a muuu naoznacovali teda vykricnikov 😀

mukky
23. nov 2009

a co ste dnes robili s deturencami,boli ste von?my sme boli doma...zajtra pojdeme von a dokupit chlebik

vinifera
23. nov 2009

Krpitko fenomenálna vôna však🙂
Už sme doma. Neboj ja som tiež ľahšia o peniaze - bola som u švagrinej zaplatiť tovar.
Foter bol ráno u psychiatra. Dostal lieky. Čo z toho, ked ich nechce brať - lebo šak jemu nič nie je. Takže zasa teraz keď si robil večeru tak pustil plyn ale nezapálil horák - takže keď som s mamou vošla do kuchyne tak smrad jak v koncentráku a on ťažkááá pohoda .
Tatika ešte doma nemáme. Tak som tu zasa tak akurát som psom a mojím malým krpcom. Pripadám si fakt jak osamelá žena. 😠

krpito
23. nov 2009

vini, že fenomenálna, áno, ale však za tie peniaze, to ani "vedúcemu" nepoviem koľko stála, by mi ani vody do pohára nedal nabrať 🙂

fúúúúúúú, tak tata "ide", Ti nezávidím, aj náš si sem tam zvykne 😀 , ale na Tvojho sa veru nechytá ☹

a v téme sa slušne bavte, bo nás zrušia 😝

mukky
23. nov 2009

si neviem predstavit jedinu temu kde ides presne k teme a neodbocis ani do lava ani do prava....to sa neda..
a casto admini nevidia hlbsie do problematiku napr aj tu ktora nastala,ale my sme sa neznizili k tomu aby sme vykricnikmi oznacovali prispevky jednoduchych ludi

krpito
23. nov 2009

mukky a kde máš zmazané tie príspevky ? som nenašla 😖

mukky
23. nov 2009

asi 2 strany dozadu,je mi to uplne ale uplne jedno pretoze na adminov upozornili jednoduchi ludia

mukky
23. nov 2009

drobec opat dnes zacal pit mliecko,som taka rada 😵 😵

mukky
23. nov 2009

aka je ta vona?asi sladka,nie?

lenka_66
23. nov 2009

nikol , tak to by som mala 5r. zo zivota dole keby sa to stalo mne.
sice marek je hlatavo a bezne sa dusi no aj tak ☹

mukky
23. nov 2009

leni ahoj a ahoj
idem kuknut sex v meste,a bez servitky este 3 casti

wolfka tak na skle?po polnoci,pa

mama.wolfka
23. nov 2009

OKi 😉
som späť na chvíľu

bejby - prajem tm skoré uzdravenie, dobre poznám problémy so žalúdkom ... v 17 som mala vred a sondy som si vtedy riadne užila ... tak nech sa mu to čím skôr prelieči 😉

mukky
23. nov 2009

som tu ale len na chvilu 😎

mama.wolfka
23. nov 2009

Sam sa rozhodol ma teraz tuším 15 min. cicať, skoro ma nechcel pustiť 😀
ak už haji, tak dobrúúú
a ak nie, tak ešte budem 🙂

mama.wolfka
24. nov 2009

dnes bolo smutno ☹

Samík mi opäť robí spoločnosť, tak ideme pekne spolu zaľahnúť 😉

vinifera
24. nov 2009

Dobré ráno ženy. Tak večer malý zaspal pekne o 23 do rána bol len 2 x hore. A ja som teraz nejaká nabudená energiou 😉

zuzka1.
24. nov 2009

dobre ranko, vini ty si nejaka cudacka 😀 ty co by si mala mat psnakovy deficit a povies pred 6 rano, ze nabudena energiou? 😅 😀

nikto nic nepise, predpokladam, ze nikto ani chut nema 😝 bohvie preco 😀

idem si opratit moju lasku, a pojdmee k nasim, idem do tej kniznice, sa musim intelektualne upravit 😀