Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
28. nov 2009

mukky, Ty sa máš, dnes asi odpadnem skôr ako včera a možno sa premôžem, dala som si kávu, samozrejme ak ma mm nezavolá k sebe 😉

žiadne vianočné upratovanie sa nekonalo, len bežné a navyše som umyla jedno okno, nič viac, nič menej 😒

mama.wolfka
28. nov 2009

ahojky 😀
tak moje dieťa zaspalo dnes už o 21., teda ma asi 20 min. ocecávalo už aj v spánku, ale podarilo sa, hurááá
no dúfam, že bude aj dobre spať
v poslednom období má módu po kúpaní, večeri, prípadne už po jednom cicaní ešte zliezť z postele, pokukať hračky a medzitým sa ešte pokakať 😀 tak aj dnes, som sa tešila, že už o 20. zalomí, ale nezaprel sa, našťastie to už potom netrvalo tak dlho, aby ma zničil 😀 síce ešte po tme chcel behať po posteli, ale len krátko a dal sa našťastie spacifikovať 😀
bože, to by človek neveril, z čoho sa bude v živote tešiť 😀 😀 😀

no trošku som tam počítala v tých hrozných, tak asi 3 strany a veru bavia sa riadne 😕 😨 😒
inak súhlas 😉

idem kuk ip 🙂

zuzka1.
28. nov 2009

este sa tam nepohadali???cakam ked ysa niektora mamina nezdrzi 😖

wolfka, tiez som rozmyslala, ze ma tesia veci, co by som si teda nikdy nebola pomylslea 😀

mukky
28. nov 2009

krpi sa snažim mať poriadok každý den 😀 a hračky už večer len hadžem do lavora a ani ich neodkladam,len obmienam 😀
ked už bude mať detsku urobenu,už to bude lepsie...tam sa budeme hrať..

ja som dnes len toaletu a kupelku popratala,navarila,...tak hlbkovo by mi trebalo už len skrinu na chodbe čo som z nej na nervy ze kde ten bordel z nej dať 😝 ,tam ma aj mm sruby a take blbosti,topanky su tam a krabice a podobne...
a nemam miesto na sušiaky...a ja na balkon nedam nic..tam smie byť len stol a stolicky,kvety,ani snuru na pradlo som nechcela 😀
a este bycikle treba spratať na chatu a budem spokojna 😵
no a chcem predat este koženy gauč lebo mi zavadzia 😝

nikollette
28. nov 2009

Mukky kids way - kids com 😉

mukky
28. nov 2009

ten elán riadne falosne spieva 😝 😝
slávik ma kazdý rok riadne nudí a ani teraz ma nesklamal 😝

zuzka1.
28. nov 2009

mukky a na com budete sediet?

nikollette
28. nov 2009

Mukky niečo takéto, len my máme v iných farbách, 😉
inak som to na nete nenašla. 😉 ale som potom lutovala, som nasla v tescu také isté len na CD a este lacnejsie. 😒

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7254741

mama.wolfka
28. nov 2009

no mukky to si sa teda netrhla 😀 😀 😀

myslím, že tento krát sa na ne každá inteligentná zvysoka vykašle 😉

mukky myslíš, že sa bude hrať v detskej ? osobne by som nebola taká naivná 😀
nechceš prísť upratať aj k nám ?

ja som dnes smažila kuracie stehná, mm si vymyslel, ale večer som dostala takú chuť, že som si jedno práskla len tak bez ničoho, juj to bola mňamka, no a potom ešte jedno pekne s ryžou a cviklou 😀

nikollette
28. nov 2009

Este tu som nasal tu znacku akú máme my:

http://www.aukro.cz/item821875111_detsky_magnet...

nikollette
28. nov 2009

Ako vravím niečo také, len my máme v iných farbách. Som to všade hladala aj v Ba, vsade mi povedali ze také už nemávajú na kazety. Tak v Senci v hračkárstve, ktoré tam je už asi 20rokov, som to objavila, tešila sa jak malé decko, a o pár dní na to uvidím v tescu na CDčka, za polovičnú cenu 😒
Ale čo už.. sem sa môžeme aspon nahrávať na kazetu. Na cd by sme sa nemohli nahrávať zase 😉

mukky
28. nov 2009

zuzka my mame gauč supravu 2 pohovky a kreslo a este k tomu kozeny gauc osobitne a ten my vadi..

zuzka1.
28. nov 2009

jaaaj tak, ja ze vy nepotrebujete vylihovat 😀

mukky
28. nov 2009

nik kukla som,to si tu uz davala,pamatam 😉 a to ake kazety tam idu?normalne?

mukky
28. nov 2009

zuz ja ani nikdy neležim .nikdy.len sedim 😀 neviem lezat a kukat 😀 lezim len pri spanku a inej cinnosti 😀

krpito
28. nov 2009

mukky, no to si ma na....a, si myslíš že ja nemám poriadok každý deň 😠 aby si vedela, mám 😝

ale nie, ja jednoducho v sobotu musím upratať aj dôslednejšie, nielen bežné, takže mukky, ne.....a si ma 🙂

nikollette
28. nov 2009

Hej, normálne este sme to neskúšali, až na vianoce bude premiéra 😉
ale obyč. kazet yaké boli volakedy tam kupim. Ide mi o to ze sa tam malý moze nahrat alebo my a on to moze pocuvať 🙂 je to také ako keby komunistické rádio pre deti, lebo fakt uz malo kde majú také na kazety, ale nevadí. Mne sa páči 🙂

mukky
28. nov 2009

krpi ty pipi 😀 vieš ze som to tak nemyslela 😀 😀 ☹
my sme pratavali v sobotu ked este mm nerobil na smeny ...teraz uz hociktory den..a ked som v sobotu robievala a mm mal volno tak pratal vtedy len on

mukky
28. nov 2009

krpi a ako sa ma tvoj krasny syncek? a fesak mm? 😀 co vravel na parfemy,ci nevie? 😀

mukky
28. nov 2009

tha kde si wolfina?

nikollette
28. nov 2009

Dnes som vonala tu vonavku DKNY woman...
Bola to ona, ale uz mi tak nevoala ako ked som mala 15rokov 😒 uz som si nie taká istá ci ju chcem.
Mozno, mozno nie... uvidím... lebo priatelovi sa nepáči.Mi zadelil že to voní ako zhnilý grepfruit 😅 😠

A stála tam 95eur !!!
Na nete je za 48 😉 podstatný rozdiel, si myslím..

mukky
28. nov 2009

baby som sa chcela opytat ked ste doma s detmi a nie ste von..co robievate?nepredpokladam ze sa s nimi stale hrate ci ano?a ide vam tv?lebo ja ked som doma tak ani my skoro nejde,zapnem si net a obcas nakuknem....sadnem si k malemu,pohrame sa,daco odbehnem porobit..necham ho aj sameho sa zahrat,aj v postielke,stolicke..i ked on stale len beha...a dnes si stahuje puncosky a chodi tak pomaly s nimi na nohach.. 😀 a ked je mm doma tak stale takmer ide tv a maly tam nakukava...a to sa mi nie velmi paci...

ako je to u vas?

krpito
28. nov 2009

mukky, malý v poriadku, to by ste neverili, on už tak kecia že ma nechtiac vyzdradil tatinovi, napíšem Ti IP 🙂

tatino dobre, o parféme zatiaľ vie len o jednom, druhý priznám neskôr 😀 s malým chodievam do materského centra a do mesta chodíme už len bez kočiara a teda nie je to najbližšie, takých 20 min. mojej chôdze a vládze, vytrvalý po maminke 😀

krpito
28. nov 2009

mukky u nás ide nielen TV, ale aj DVD, sem tam si zatancuje 😀

mukky
28. nov 2009

no a ja chcem ist zajtra s nim a mm uplne bez kociara von,len mam obavy z toho lebo on beha a beha,on nevie cupkat ci za rucky ist...a ani neviem co mu obliect,nejaku starinu monterky ci co?iste bude stale na zemi ked tak pada 😝

mukky
28. nov 2009

krpi hej?aj sedis a pozeras na tv a sam sa hraje?

mama.wolfka
28. nov 2009

sledujem 😀
čítam, relaxujem trošku
tak som sa asi moc tešila, krpi (nie krpito 😀 ) už sa raz stihol mrviť, chcela som ho uhojdať, pohladkať, ale bez cic to nešlo, už teraz sa desím čo bude keď mu to zatrhnem úplne 😕

krpito
28. nov 2009

mukky, kde to žiješ, kde ja pozerám TV ? ja pracujem a on sa hrá, samozrejme aj si prečítame knižočku, alebo sa rozprávame ja v kuchyni a on v izbe, tak si komunikujeme, to je iné už s takýmto väčším dieťatkom a on dosť rozpráva a zrozumiteľne takže mi si pokeciame 😀

nikollette
28. nov 2009

Nám cez den tv nejde, fskt len výnimočne.
ale zase ide od tej 18tej ked dojde mm z práce az kým sa ide hajať. Ale malý to nie moc pozeráva. Iba občas ked ide nejaké bbo v reklame tomu sa velmi teší. Už ho ani reklamy ako také nezaujímajú.

Baby budem volať tu na MK, mojho priatela mm, bo to priateľ je také zdlhavé 😝
veď je to môj chlap, muž, aj ked nie manžel. Tak aby ste neboli prekvapené. Sa mi to nechce furt zdlhavo vypisovať že priateľ.. ok? 😀 😀 😀

vinifera
28. nov 2009

Tak malý sa mi snaží akurát rozmlátiť nabíjačku od notebooku.
Má horúčku 39°C ☹ ☹ No zjavne mu to nevadí lebo vymýšľa. Tak som mu dala aspon sirup od horúčky.
U nás TV nie je pustená - nemáme 🙂 Bola teda viac ako mesiac na reklamačke. Už nám vrátili peniaze a v utorok bude nová 😀