Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
28. nov 2009

wolfka idem si nieco pozriet tak na sklo nakuknem okolo 1 hod,budes este hore?

krpito
28. nov 2009

mukky, no romantikuš film 🙂

mukky
28. nov 2009

aha 😉
ja mam budicek zajtra o 9 tej,potom ideme na prechadzku bez kociara a kupit aj morcacie masko na pesaka 😀 ,potom hami a hajííí a potom asi opat pojdeme von

vinifera
28. nov 2009

Ja mám v pozadí pustenú súdnu sien. Dopozerala som akurát panelák. Hladná som jak pes somálsky. Kurde furt by som len žrala a žrala. Malého som uhojdala vo vajci. Tak búva.
Keď rástol druhý zub tak mal 39,4 to veľa plakal. Robila som aj zábaly. Ale bolo to hrozné to ručal ešte viac. Potom drahý doniesol sirup a ten zabral. Skúšala som aj paralenové čipky do zadku ale to rýchlo vyprdel a vytlači. 😒

nikollette
28. nov 2009

Baby idem aj ja do hajan...
Majte sa

mama.wolfka
28. nov 2009

nikol dobrúúú

mukky budem 😉
tvoj malý sa má, toľko vonku, ja v poslednej dobe vychádzky zanedbávam 😠

vini aj mám zasa chuť na vypr. stehno s chlebom a cviklou, už pol hoďku s tým bojujem 😀

mama.wolfka
28. nov 2009

tak andelík vydal zopár dvojhlások a šup dolu z postele, tak si tu sedím spolu 😀
dúfam, že dlho nevydrží a ja sa bude môcť vrátiť

zábavné je to moje dieťa, zaspí síce už o 21., ale zasa vstane o polnoci, ach jaj

vinifera
28. nov 2009

Wolfka tak som nevydržala a bola som si naložiť francúzske zemiaky s cviklou 😠
Malý ešte stále spí vo vajci. Mala by som ho preložiť do postieľky ale sa bojím, že sa zobudí 😨

mama.wolfka
28. nov 2009

aj ja som sa už chystala na to kura, ale Sam vstal, tak tu ponocujeme spolu a večera počká 😀
ja čítam a on sa mi tu na kolenách hrá so sluchátkami 😀

veď ho tam nechaj chvíľu spať, nič sa mu nestane

mama.wolfka
28. nov 2009

Sam práve tlačí suchý chlieb a vodu a tvári sa ako keby pol roka nejedol 😀 😀 😀 mlaská na pol bytovky

vinifera
29. nov 2009

No nespali sme do rána takmer nič 🙄
Ručal a ručal. Horúčka mu aj vnoci klesla. Ale ráno sa zasa vátila. V postieľke ani nebol. Do postele sa položiť nedal. Na rukách a vo vajci jakž takž vydržal.... Neviem čo mu je. Ak sú to zuby tak kým narastie ďalších 16 sa zastrelím.

zuzka1.
29. nov 2009

dobre ranko,

vini mozu to byt zubky, ak sa to nezlepsi dnes, zajtra radsej zavolaj lekarovi, alebo chod tam. chuda, snad zaspi maly doobeda a ty snim ako nieco pospis 😖

inak peknu nedelu zelame, ideme k nasim zaniest obed, prerababju kuchynu a potom na prechadzku pojdme s drobcom, vyzera, ze bude pekne dnes. a potom ucit, skuska sa blizi 🙄

krpito
29. nov 2009

dobré ránko "netabuľkové" maminy 🙂

Vinifera a nemáte tam pohotovosť že by si tam s ním skočila. Papá Ti, či ho nebolí trebárs hrdielko ☹

zuzka1. u Vás pekne ? Tu zatiahnuté, von asi pôjdeme len poobede, prípadne mm vyšlem s malým k svokre, ale zatiaľ nevyzerá bohvieako ☹

Poobede dáme vychádzku celým mestom, zbehneme k našim a je po nedeli 😀

krpito
29. nov 2009

vini, nezavoláš predpísať lieky cez telefón ? 😀 😀 😀

krpito
29. nov 2009

zuzka1. tak ako sa ja tu smejem 😀 mm si myslí že mi .... ale proste to Ti zastane rozum stáť 😀 😀

inak to učenie Tí nezávidím a ešte pri malom, ja som mala dosť keď bolo skúšobné a to som bola slobodná, študovať s dieťatkom si fakt neviem ani predstaviť, Vás obdivujem 🙂

vinifera
29. nov 2009

Krpitko papá pekne. Teda správe pre krpito: Malý papá pekne🙂

mukky
29. nov 2009

ahojte kočky,
my sme nedavno dosli z prechadzky a uz hajame,ja pijem kavicku,idem Vas dočítať

mukky
29. nov 2009

čo dnes varíte?
ked sme boli este bez drobca,sme si stale nieco fajne na obed navarili,pozerali k tomu film nejaky a potom hajde spať 😀
dnes to uz velmi nie je možne 😀

mukky
29. nov 2009

tak asi obedujete a venujete sa rodinke,tak si to užívajte 😉

krpito
29. nov 2009

ahoj mukky, malého som akurát uložila, tatino išiel na zápas a keď príde tak pôjdeme von aj keď pravdupovediac počasie je pod psa a nechce sa mi von ☹

ja som robila polievku z kuracích drobkov, mäsko na zeleninke a zemiačiky na masle a urobila som viac, nebudem musieť zajtra variť a ešte idem upiecť bábovku, zoberiem aj našim ku kávičke 🙂

zuzka1.
29. nov 2009

ahojte, aj my uz po obede, mm isiel ulozit drobca.

my sme mali kuracie prsia zapekane so sunkou, ananasom a hermelinom a zemiaky pecene s rascou.

nasim som spravila ryzu a zapekane kuracie prsia so syrovou omackou a klasika nedelna polievka.

ideme pospat, do kupela a pojdeme von s malym, nam svieti slniecko 😉

krpito
29. nov 2009

zuzka1. Vy tam máte protekciu, tu je úplne zatiahnuté, no proste akurát na spánok, tak idem hodiť búvanú a potom do terénu 😀

vinifera
29. nov 2009

Tak malý zaspal o 11 o 13.30 sme sa zobudili. Mal 39,6 😖 ☹
Dali sme sirup. Obkladíky. Dokonca som aj čajík z flašky povolila. Lebo cez den nemám už toľko mlieka. Tak aby nebol dehydrovaný som vytiahla aj fľašku. Obed spapal normálne. Nekašle. Z nosa mu netečie. Len ked leží tak počuť, že je zahlienený☹

nikollette
29. nov 2009

Ahojte,
tak sme uz boli vonku a teraz hajáme.

Vini, to má už dosť vysoké. Nech to máte už za sebou 😉

zuzka1.
29. nov 2009

vini to je moc, nemate tam pohotovost??? 😕

alebo nemas cislo na lekarku sovju, konzultacie by mohli mat stale.

my sme spali, ideme papat 🙂

mukky
29. nov 2009

vini dufam že Tomaškovi je už lepsie...to už bola vysoka horučka... ☹ daj vediet ako je..

ja už mam veget,mm isiel cvičiť,drobec hají ..hračky popratane,kuchyna poprataná,som so sebou spokojná 😀

mukky
29. nov 2009

baby no dobroty ste varili ,dufam ze zajtra mm nebude chciet nieco dobre aby som nemusela jest aj ja 😝 😀

pozeram na stacionarny bicykel a dnes na neho sadnem 😝 ,ale trosku neskor,musim sa psychicky pripraviť ze opat budem dietovať 😝

baby fakt, drzali ste nejake diety a koko ste zhodili?mne sa velmi pačila delena strava...chudla som krasne a nebola som hladna..

nikollette
29. nov 2009

Ja by som nedokázala držať dietu 😔
obdivujem baby čo to vydržia 🙂

krpito
29. nov 2009

mukky, ja som diétu nedržala, len som sa pravidelne stravovala a popri tom cvičila, plávala a schudla som za 1/2 roka 14 kg, kde tie časy súúúúúúúúúúúúúú 😒

žiadna diéta pokiaľ necvičíš nemá efekt 😒

bejbypd
29. nov 2009

cauteeeee kocky 😀 uz zase erdzim 😀 celkom sa z toho tesim ,depka uz mam v robote konecne lebo uz by som ho tam aj sama poslala 😀 a superstarujem 😎 vini dufam ze ste ok...ja som akurat malu ulozila tak dufam bude klud 😉 idem vas precitat este...