Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
1. dec 2009

ahojte, ja som podriemala pri malom ako sa hral asi 20 minut, sa citim jak znovuzrodena, som bola zlomena normalne a maly sa rozhodol, ze dnes spikat nebude. tak sme sa hrlai hrali a hrali. ja som si citala ucenei, maly sa hral a tak dokola. teraz sa napapkal, tati uz skoncil, tak ho zobral von.
ja sa idem etse ucit, lebo nestiham.

co vy????
co bojkotujete??
krpi sa snad nic nestalo kriste pane, ved toto je mooooc cudne. 😕 ☹

nikollette
1. dec 2009

Zuzi, snád nie..
ja som si tiež vravela, že už musím ovmedziť koňa 😖
vlastne celkovo ten net... som závislá 😔

zuzka1.
1. dec 2009

no ja obmedzujem istu dobu celkom fajne, mm spokojny.

kocik bude v piatok, zobrlai sme z predajne z tt, cerveny

nikollette
1. dec 2009

za kolko ste ho objednali? myslím eur?

zuzka1.
1. dec 2009

myslim, ze 128. niekde som ho videla aj lacnejsi, ale nie v takej cervenej sytej ako sme chceli. nakoniec sme sa rozhodli pre cerveny, ked sme ho videli.

nikollette
1. dec 2009

aha nasla som na mmb za 128, lokalita trnava, zásielka kuriérom.
videli ste ho aj na živo, či len foto?

zuzka1.
1. dec 2009

len foto, zaruka je tam je, je to normalne predajna. doprava zdarma.
snad bude ako ten co mame, vsetko bez problemu, ten sme tiez vxyberali tak, ze sme ho neskusali

vinifera
1. dec 2009

😕 😕 😕

nikollette
1. dec 2009

😕

vinifera
1. dec 2009

Zuzka tak plachty do postieľky už mám. Dokonca som už aj nafotila farby ale mi beznádejne zdochol foťák. Tak keď to rozdýcha tak ti to pošlem. 🙂

zuzka1.
1. dec 2009

ahoj, Kati, jasne, citala som maila. tesim sa. ta plachta je super, strasne makkucka, oproti inym ako mame. 😉

maly co???teplotka??

baby toto sa mi snad zda??

idem s aja ucit

mukky
1. dec 2009

ahojte,
vini tak ako drobcek?

vinifera
1. dec 2009

Drobčekovi som dala pred pol hodkou Diazepam. No neverili by ste ale on je stále hore....

mukky
1. dec 2009

vini verím 😀 ☹
teplotu uz nemate?

mukky
1. dec 2009

vini iste to budu zubky,ked ma ciste dychanie to je super,zahlieneny je len z tych soplikov a budete coskoro fit 😉

vinifera
1. dec 2009

Ešte stále je hore 😕

mukky
1. dec 2009

☹ a priatel je s tebou?nemozes si ist lahnut a nech ta niekto vystrieda a ty si pospis? ☹ mozno by aj drobec zaspal

vinifera
1. dec 2009

Priateľovi som ho už tri krát odniesla do obývačky nech ho pobaví. Ja som fotila obliečky. A už tri krát mi ho doniesol spať. Tatiko má novú telku!!!!

mukky
1. dec 2009

aha 😝 ,deti su deti,nech sa pohrá 😀 😝

vinifera
1. dec 2009

Zaspali.
Som KO

zuzka1.
2. dec 2009

dobre ranko,

booze vini, ja ta obdivujem, ja by som uz bola vyrevana, vynervacena a vdova 😠 Snad dnes uz bude lepsiea tie zubiska vylezu, nech vas takto netrpaia aj jedneho aj druheho.

a snad sa nam uz dnes ozve aj krpitko, lebo ma porazi. ☹ 😠

idmeme von, je krasne, maly spinkal az do 8 co je u nas vykon, ale to preto, ze vcera nespinkal, dne spojde az na obed, chcem ho naucit na jeden spanok

nikollette
2. dec 2009

Ahojte 🙂

lenka_66
2. dec 2009

rano o 6. - 38,3 po odcitani a ide asi zubcek. no zubok aspon myslim ale je to na ho.no.lebo mu ide dole asi 3.v poradi ale tak z boku dasienka.takze bud je to koren zuba abo tak krivo ide 😠 ☹ .vydim tam biele aj citim tvrde.som sa zlakla ci nie aft ale nechal si to hladkat

vinifera
2. dec 2009

hehe nechal si ho hladkať, aké milé 🙂
Vnoci sme buntošili 😠 Rano som ho o 7 šupla do vaničky s vodou. Aby som mu mohla nalepiť sáčok na čístučkého vtáčika (doktorka nariadila vydrhnúť až potol lepiť) Vyčúral sa šikovník hned do sáčku. Tak sme zaľahli spať. Vstali sme až o pol 11 😕 Takže som šla k doktorke takmer na obed. A zo sáčku som moč prelievala do fľašky - a som vraj nemala. Lebo už sú v mocč mikroby z fľašky. Tak mám zasa chytať a nechať v sačku a pôjde to do CA (nemocnice) na vyšetrenie a o týžden budeme vedieť. Dnešný moč som nechala u nás v meste na mikrobilogii - výsledky budú zajtra.
Už aj sestrička sa čudovala, že po Diazepame šiel spať až o 2 hodiny!!!
Šupla som malého ku svokre. Poupratovala. Idem spať. Teda snád sa mi to podarí. Lebo krízu som prekonala keď som upratovala tak to vidím skôr na váľanie sa v posteli.
Zuzka preto som si toho chlapa ešte nevzala. Som povedala, že až keď začne trocha poslúchať. Čo asi nebude nikdy 😖 Ja stále trvdím, že rozvod je drahý 😀 Tak načo zbytočne plytvať peniazmi.

zuzka1.
2. dec 2009

vini mas recht 😉

my sme boli zase vonku, maly spinkal na obed skoro 3 hodky, tak uz ho nedam, snad sa to naucime, takto spinkavat.
Vonku je krasne, ale uz chladnejsie. idemsa ucit, maly je s babkou a bude aj s dedkom. skocime na nakup vsetci traja. taky pohoda den celkom-

mm prisla vonavka, tak vonackujem o 106, krpi ta sexi, ak nas citas.

bejby snad DEpko ok, smailinka nezvestna

smailinka
2. dec 2009

ahojte, smailinka bola trocha pomrznúť vonku...namiesto krátkej prechádzky sme boli 2hodinky, čo sme boli za kamarátkou Saškou a jej Dominikou....

malý mal ráno zápchu, chúďatko plakal, nemohla som mu pomôcť, tak sme masírovali bruško a teraz mu dávam rascu do všetkého kam sa dá....

vini, tak ako po Diazepame zaspať po 2hod a to dieťa???no tak Tomáško, klobúk dole, to je silná nátura 😉

no a ja zase bláznim na MMA, už neviem čo so sebou 🙂

zuzka1.
2. dec 2009

niki nas tu nakazila asi vsetky, maly papkal hrachovu kasu, my tiez, ale my aj s udenym maskom.

ideme na nakup, vecer nakuknem, ci nieco pisete,

smailinka
2. dec 2009

tak hrachovú kašu by som si dala....musím dakedy navariť...mňam... 🙂

no ozaj asi bude mať Nikol na tom zásluhu 🙂 ale je to aj Vianocami....

nikollette
2. dec 2009

Smaili a o co bojujues na MMA??? 🙂

nikollette
2. dec 2009

😕 😕 😕