Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

Mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😃
zuzka1.
14. dec 2009
niki mas to tazke 😃 😃 😃

ja cakam a cakam kym zaspi a hor sa do ucenia IS a IT ]-(
vinifera
14. dec 2009
Informačné systémy a informačné technologie?
zuzka1.
14. dec 2009
vini 😉 ides za mna, ci???

inak som zabudla poveadat, ze maly od samej radosti skoro zhodil stromcek, gule nerozbitne, po pripade zdvihnem naspat a kapor je najlepsia hracka dnessss 😃 😃 teda kapre, ale len do vecera, potom ich mm odstani 😃
nikollette
14. dec 2009
Baby vy už máte tak skoro stromček?
nikollette
14. dec 2009
Mne sa chce strašne spať |-|
vinifera
14. dec 2009
Moja mama má stromček už vyše týždna. Ja som ho robila cez víkend lebo malý bol preč a starý bol doma. Nezvyčajný kombinácia tak som ju musela využiť.

Zuzka nieeee. Ja už mám z tohto skúšky vdakabohu za sebou.

Dnes som sa vybláznila doobeda kým malý spal v kúpelke. Teda skôr taká práčovna so skladom. Kúpelku ako kúpelku využívame na poschodí. Tak som to tam dávala na poriadok. Už to bolo fakt urgentné. No ale som doobeda nespala. Ble :-p :-p
Záhadou mi je, že malý spáva doobeda dole tak 90 min. A u maminy hore dnes spal 3 hodiny!!!! Asi ma fakt dole u mna vadí žiarenie z PC a TV.
nikollette
14. dec 2009
A to som si myslela že mi staviame stromček skoro, ked sme ho postavili cca 3-4 dni pred Vianocami.
lebo väčšina ludí čo poznám stavajú v ten den, alebo den pred Vianocami.
nikollette
14. dec 2009
pre boha!!!!!!!
oprava mi - my... to ako som mohla napísať =-) =-) =-) ]-( ]-( :-p
vinifera
14. dec 2009
Podľa mna je to veľa stresu naraz. Aj štedrovečernú večeru chystať. A všetky tie prípravy okolo....Stromček sa dá postaviť aj skôr a nepokazí sa ako napr. rezen. 😃 😃 Tak si také veci robíme vopred a potom je to také kľudnejšie.

Kamoška to všetko robia v jeden den a vlasy si z toho z hlavy trhá. Min. sa nasrala a prežila Vianoce s drahým v Tatrách na predlženom víkende. Povedala, že také pekné vVianoce už dlho neboli. Pohoda a kľud. A všetko jej až na stôl doniesli. S ničím sa nestresovala a dobre si oddýchla.
vinifera
14. dec 2009
=-)
Hmmm nikde nikto. Asi všetky umývajú okná na Vianoce 😃
zuzka1.
14. dec 2009
niki si tu???

potrebuje nieco ohladom mobilneho telefonu
nikollette
14. dec 2009
Teraz som sem zasadala. Kúpala som malého a papal.
Co by si potrebovala vedieť? 🙂
zuzka1.
14. dec 2009
ci ma a za kolko telefon Samsung L310 biely, alebo fialovy
alebo potom Nokia 6600 fold fialovu???
nikollette
14. dec 2009
6600 nemá to viem, nakolko aj ja som ho raz chcela.
Tak ale ja uz mám pol roka nokiu E71 white. a som max spokojná. A to ja som menila telefony ako ponožky :-N
http://mobilepakistan.files.wordpress.com/2008/...

to je moj 😉

a ten druhý opýtam sa ho, ale teraz pred vianocami má dosť vypredané telefony. Každý den predá cca 3kusy.
zuzka1.
14. dec 2009
taky nechcem s tou klavesnicou, som ho nasla na jednej stranke, len osm chela vediet ci ho nema on.

kedy budes vediet o tej 6660
nikollette
14. dec 2009
Nemá ho v žiadnej farbe 😞 ten samsung..

tu nokiu má iba 6600, ale nie fold ale iba slide.
nikollette
14. dec 2009
Ja som ho asi pred pol rokom ten fold zhánala, tiež... si to pamatám.. a nikde som ho nevedela dostať.
tal som skončila pri mojej E71, a som rada 🙂
zuzka1.
14. dec 2009
ja som ho nasla na jednej stranke, zajtra mm zisti ci ho nema kamarat v jednej zalozni a ak nie, objednavam z tade. cena je tam nejakych 160E tusim
nikollette
14. dec 2009
Tak neni až taký drahý, dá sa 😉
inak je pekný 🙂
zuzka1.
14. dec 2009
neni drahy, kamoske som ho videla a chcem hooooo 😃 😃 zajtra to doriesim a aj parfem si objednam, 3 su mi malo, svinucha jedna chamtiva 😃 😃

Dnes mame solo, ci?
krpito
14. dec 2009
zuzka ja mám tri, Ty musíš mať štyri ? 😃 ]-(
nikollette
14. dec 2009
Zuzi, ty si ako ja 😃
krpito
14. dec 2009
A teraz si kde zmizla ? 😃
krpito
14. dec 2009
no, toto mi robíš naschvál ]-( asi budem musieť zasa na týždeň odísť aby som Ti chýbala :-p Sľubujem že ma tu zasa minimálne týždeň neuvidíš 😃
nikollette
14. dec 2009
Idem pozerať 112, potom webmaster a črepiny na jojke.
Dnes sa budem snažiť neponocovať :-N

Tak vám prajem pekný večer
vinifera
14. dec 2009
Malý zaspal. A som sa v duchu vytešovala, že ako skoro. A potom som prišla na to, že je 22.45 :-p
Som KO. Idem aj ja kuknúť webmastra a pôjdem do hajan.
zuzka1.
15. dec 2009
dobre ranko,

co spite???

Krpi cele dni ta neni a vecer prides, teda teda. my sme isli skoro spat, som sa doucila este 4 otazky a bola som ko.

co dnes??ja uvarim malemu, budem sa ucit, pojdmee von aspon na chvilu vymrznut, je -6 u nas teraz.
lenka_66
15. dec 2009
zdravim, ani necitam len vesiam oznam.noc des a hruza. 2-4,30 zachvat revu ako by ho drali ]-( .neviem ci sa nieco prisnilo .od noci len sa priblizim k detskej neskutocny hukot.teraz spi v obyvke.
vinifera
15. dec 2009
Lenka môj malý bol tiež každú hodinu hore. Zaspal pre 23. A pekne o polnoci, o jednej, druhej....Potom som o 3 tej nechala snami v posteli. Tak sa natiahol krížom cez môj vankúš a spal do piatej. To som ho chcela preložiť do postieľky. Sa zobudil a ručal zasa. Tak som ho zaniesla mame na poschodie. A spal zaborený v perinách na veľkom zahlavku do 8.30. Proste na rovnom v postieľke nebude. Ked je na veľkom zahlavku (čo ho naučila moja mama ]-( ) tak bude spať aj 3 hodiny. A teraz neviem, či ho silou mocou dávať do postieľky na rovný tvrdý matrac a nespať alebo mu dovoliť veľký makký matrac a zničiť mu chrbát ale vyspať sa.... 😞
krpito
15. dec 2009
bože baby ja Vám nezávidím 😢 ja keď som občas bola vyspatá do zelena 😃 tak som mala problém fungovať, našťastie to bolo len spočiatku a potom občas 🙂 ja by som už bola nebohá, fakt 😞 moje zlaté dieťa 🙂 🙂 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli