Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
17. dec 2009

http://www.nulaplus.cz/product/kocarek-babypoin...
Našla som. V skkutočnosti je tu úplne nádherná farba. No ale kto by to furt čistil☹ a ja chcem 3 kolku.... Ale tento ma fakt berie. Zbožnujem ornametny. Také kvetinkové.

krpito
17. dec 2009

je pekný 🙂 ja som tiež "zaťažená" na trojkolky 😀 idem sa pokúsiť zaspať, ale asi to nepôjde, skúsim niečo čítať, hádam ...

vinifera
17. dec 2009

Tak mi nejakú odporuč. Ale nie za 500 euro. Ako mi odoručili v teéme "maniačky na kočíky" až takký maniak solventný nie som aby som za športák dávala 15 000 skk...
Nespi. Ešte nemám chlapa doma. Ešte tu môžem sedieť🙂

krpito
17. dec 2009

vini, ja mám cam cortinu a s jej športovou časťou som bola spokojná preto, že aj keď bol sneh, má to veľké kolesá a "nezapadala" som 🙂
a mám Magic 3 (ESPIRO), som spokojná a stál asi 110 € a teraz sú mi oba na dve veci 😀 (snáď pre druhé) lebo už cupitáme len pešo, ale využla som 😉

vinifera
17. dec 2009

http://www.perinbaba.sk/kocik-magic-3-espiro.html
No nie je zlý...
Tá cortina sa mi už tak nepáči. A to espiro je aké?Hmm teda ako si vysoká. Aby som to vedela prehodnotiť 😅

krpito
17. dec 2009

krpec som ja, 169 cm, preto som krpito 🙂 😀

sendy10
17. dec 2009

krpi, ved 169 cm, nie je tak malo? Ja mam 171 cm a to som vraj dost vysoka na babu 😀

vinifera
17. dec 2009

To nie je až tak málo🙂 Ako sa hovorí dobrého veľa nebýva 😀
Pije mi krv aj quinny speedy sx.... Bolo mi toto treba sa takto namotať na kočíky. Baby jedny...!! Teraz nerobím nič iné len sedím na nete a kukkám kočíky. A chlap mi tu zapadá prachom☹

lenka_66
17. dec 2009

jeee , krpi pekne foto

lenka_66
17. dec 2009

v utorok sme mali poradno 8490g.aj ockovanie me schytali presne take ako vini

lenka_66
17. dec 2009

poslala nas na gastro tak som obvolala este v stredu vsetky gastra nech mareka objednam .termin maju az februar-marec. prednostne vysetrenie za 10e na 8 .januar.alebo v piatok za 25e.nech zije nase zdravotnictvo 😔

krpito
18. dec 2009

dobré ránko 🙂

lenka_66, téééééda, malý riadny valibuk 🙂 a prečo gastro ? niečo som asi prehliadla 😒 môj malý mal o 500 g viac ako ročný 😀 ale ako napísala vini, dobrého veľa nebýva 😀 tak sa vytešujem že ho je dosť 🙂

využívam, malý ešte spí, tak čakám kým mi vychladne kávička a naberám sily, dnes ma čakajú kachličky v kúpeľni, teda celá kúpeľňa, zasa ten nešťastný kút, juj, tak ho neznášam umývať 😠 poobede by som chcela zájsť do mesta, malého dám k našim (zatiaľ o tom nevedia 😀) asi si kúpim koberec pod stolík do obývačky, ak natrafím na taký ako chcem ...

krpito
18. dec 2009

a zabudla som napísať ako som sa včera nas..la 😠 Dala som si robiť vianočné pohľadnice a keď ich mm doniesol skoro ma šlak trafil, na takom papieri tenkom, že si s ním môžem utrieť zadok ... kebyže ich idem ja zobrať, tak ich dám prerobiť, no ale chlap ☹ 😀 😝

zuzka1.
18. dec 2009

ahojte,

mame sa??
no vini ten kocik je ozaj nizky, pre mna akurat, mm ma 176 a jemu je uz maly, ale mne ok, ja mam 163cm.
lahucky je, ved ma 8 kg, ten co sme mali predtym normlany mal 15, tak to je rozdiel.

Krpi kde chces kupit koberec, mm kupil v Asku, pod stol v obyvke, mal byt za 49 a predali ho za 29, ze maju akciu a nekup to 😀
zase ides upratovat??to stihas aj k nam prsit, nie,??

Nam pohladnice spravila jedna kocka z MMB a velmi pekne. Minuly rok mi robila tiez jedna z mmb, ale ina a tie boli lepsie. tieto su krasne, to je jasne, ale papeir je makksi. NIe je uplne tenky , ale oproti tomu minuly rok hej.
ale ok, uz su odoslane, podelene, tak nerieism uz.

Idem do vane, maly pozera rozpravky a hra sa s autom co ma odrazadlo, vyzehlim vlasy a ked pojde maly spinkat, citnem este ucenei ockom.

Malemu mam navarenu karfiolovi polievku som vecer spravila, nam netreba. Vcera sme obedovali o 18, trubky, nebolo kedy.

krpito
18. dec 2009

zuzka, práve to ma štve že som sa s tým "vyhrala" veľa času a potom to vytlačia na taký "hajzlový papier", ale kalendáre sú kvalitné, to som si bola vybrať hrúbku papiera 😒
a bežím, čaká ma perný deň 😖

zuzka1.
18. dec 2009

ja som to dala cele robit tej kocke, poslala mi katalog motivov, vybrala som si a poslala jej fotky Saminkove a bolo hotovo.

kasli na kachlicky, ja som tu 😀

mukky
18. dec 2009

ahojte 😵
čo robkáte?
mne velky chlap spí po nočnej a malý chlap zaspinkal pred pol hodkou...okupala som ho a zaspal v momente 😀 😕 ,vecer by som nestihla,ideme poobede logovať trosku,ked sa daddy vráti z posilovne
varím pre drobca hrachovu polievku,len ju dorobím ju az ked sa zobudí,treba mi ju rozmixovať a nechcem teraz hučať..
krpito ak sa ti bude chcieť,napíš ako bolo,čo ste robili a táááák 😉
mm chce isť do Tatier v januári,kupil si nejaké vraj výborné lyže,tak chce lyžovať a ja budem robiť bernardína 😀 😀 a drobec netuším 😀

vinifera
18. dec 2009

Drobec bude robiť šteniatko bernardína🙂
Akurát sa snažím umývať okna ale mi to kurde všetko zvonku mrzne. Drahý odporučil umývať v pondelok vraj budú plusové teploty. No ale hold malého mám u svokry dnes. Tak treba konať 😀

nikollette
18. dec 2009

Vini jasné každý má iný vkus. 😉
Mne sa nepáči zase tento, také hebedo kolesa zdvojené, taká kocka je to.
A kriklavé, pre mna uz nikdy radsej 😅

Ved ty vyber aký sa tebe najviac páči. 😉
preto je tolko kočíkov na trhu, nech si každý príde na svoje 🙂 🙂 🙂

nikollette
18. dec 2009

Vini ale ty kupuješ šporťák, my so Zuzukou šporťáky máme, my sme kupovali golfáč.
A golfáč nikdy nebude mať konštrukciu ako šporťák 😉

vinifera
18. dec 2009

Nika asi skončím pri Quinny speedy sx.
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Ten sprint od baby point sa mi páči lebo je krikľavý a kvietkovaný. Ale nechcem ho lebo má 4 kolesá a vraj je po mesiaci rozhrkaný.... No a hlavne ten mark 4 je mi nízky. Prídem si ako s detským kočíkom. A to som mala obuté botasky. Keby som bola v podpatkoch tak sa snád krčím🙂

nikollette
18. dec 2009

A ten magic je skro ako náš. Akurát že nemá nanozník na zips, a má 3 kolesá.
Vini preúáč ale ked sa ti ten náš zdal nestabilý a to má normálne 4 kolesa, tak ten istý tip v trojkolesovom prevedený bude ešte nestabilnejší 😅

som zvedavá aký nakoniec vyberieš 🙂

nikollette
18. dec 2009

No tento sa da. 😉
pripomína mi úplne náš športový.
A ak chceš trojkolku, tak potom je tento ok 😉

vinifera
18. dec 2009

No nie je to pravidlo. Lebo mali v tom obchode x lander aj quinny 3 kolky. (ale tam športák nový nejde pod 300 euro) Tak aj napriek tomu, že to boli 3 kolky boli stabilnejšie. Ale zasa je pravda, že je rozdiel medzi golfáčom a športákom. Ja to vidím tak, že bud kupim jazdený quinny speedy sx (vraj sú veľmi kvalitné a vydržia aj tri deti) alebo skočíme do PL a skúsim tam vysnoriť nový quiiny za normálne peniaze. Lebo tu na SR sú nové tak nad 300 euro.

nikollette
18. dec 2009

Vini tu je náš.
Sportak sa ti taký nejaký páči nie?

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=300

nikollette
18. dec 2009

POčkak nový quiny zapp myslíš?
http://murphysprams.ie/_fileupload/image/121147...

nikollette
18. dec 2009

Jaj ja som myslela quinny golfác na ten stýl ako máme my.
Tak jasne ze ked je športák (aj ked je to trojkolka) ze bude stabilnejsí 😉
ved vravím sporták sa nedá porovnávať s golfáčom 🙂

Nas sportak je tazky, cca 11kg, a preto som nechcela uz nic také, mne islo co najlahsie, najpohotovesjie 🙂

vinifera
18. dec 2009

Jéééj. To má aj ornament. Aj madlo (lebo staršie modely quinny madlo nemajú 😠 ) Aj pekné farby. A vyzerá, že to nie sú nafukovacie kolesá. No len teraz nechápem 3 kombinácia stojí 333? Či iba športák? Veľmi pekné. Len si mi sama písala, že bertoni nie. ...že nemáš snimi dobrú skúsenosť.

nikollette
18. dec 2009

To je normal dvojkombinácia bez vajíčka. Takže dobrá cena.
Aj ked vajco sme dokupovali zvlášť, aj také veci ako pláštenku, sietku na hmyz, slnečník..
hej má to aj madlo aj bezpeč. pásy, a ornamenty vyšité, tipovo ako chceš ty vyzerá.
Aj zodolá aký taký terén, nakolko má velke kolesá. A aj nohy sa daju polohovať.

So športovou castou som bola spokojná. len s vanickouvou nie. Krčila sa na strieške látka, nebola tak pekne napnutá. Ale šporťák bol super, k nemu nemám fakt ani jedinú vyhradu 😉