Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
19. dec 2009

Nobody... 😕 😕
🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

smailinka
19. dec 2009

Im here 😀

vini, tak to som si nevšimla 🙂 ešte chvíľu pokukať a nájdeme ešte lacnejšie...inak, aj mne sa už páči, ale 3kolku eeeee.....sa bojím....

no my máme:
http://kocarky-bambino.topkontakt.idnes.cz/koca...
je na chodbe, po 2reklamačkách, nenávidím ho 😠

http://www.e-kociky.sk/?56,tako-jumper-x
tento je už lepší, ja ho mám nový za 180€...bývame na dedine, tak bolo treba tank 😀

a do tretice:
http://www.e-kociky.sk/?4,slapi
tento máme na cestovanie, nákupy a pod.....

vinifera
19. dec 2009

Ja mám babmi boomerang a tiež ho nenávidím 😝
Odkazy neotvára - ale kamoška má teraz tako jumper. Mne ako tank nepríde. Príde mi ako veľmi ľahký a ľahko manipulovateľný kočík. Trošku jej ho závidím 😎 Zatiaľ ho ale využíva len ked uspáva v nom moju malú piranu lebo kamoška rodí až v januári. 😀
No a to tretie neotvorí a ani nemám predstavu čo sa pod odkazom skrýva 😵
Tiež nemaám predstavu ako to s tou trojkolkou pôjde. Ale zasa ked som bola teraz cez týžden v obchode. Tak drahšie 3 kolky boli oveľa viac stabilnešie ako lacnejšie 4 kolky. Akurát s 3 kolkou sa ľahšie manipuluje. Ved uvidím. Nie je to urgentné. Vpohode aj po novom roku. Vydržala som doteraz chvíľu šte vydržím 😀 No a pri mojom chlapovi aj dlhšiu chvíľu možno.

smailinka
19. dec 2009

už som dala nové, tak pozri....

no ja neviem ako 3kolka, ale na dedine asi ťažko...jamy, výmole, zle upravené cesty...ten tako je vlastne klasický kočík, len je jednoduchý, inak ho mám rada....a má aj polohovanie vaničky....

a celkovo ku šporťákom, ja som chcela taký, čo má spojenú rúčku, lebo vidím mamičky s golfáčmi v obchodoch a je to hrôza...jednou rukou sa to ovládať jednoducho nedá 😠

vinifera
19. dec 2009

Slapi vyzerá fajn.
Tiež sa mi páčia spojené rúčky.
Tiež bývam na dedine. Ale našťastie máme natiahnutý nový asfaltový koberec komplet v celej dedine. A kde nie je nový koberec tam nechodím 😀
Kočíkom do obchodov nechodím. Bud malého nechám mojej mame alebo jeho krsnej (tá je skoro celé tehotenstvo doma na PN) alebo ho šupnem ku kamoške (tá je už rok s členkom na PN) Mám tú možnosť nechať ho u niekoho. Tak ho do obchodov neťahám. A ja rýchlejšie nakúpim 😉

vinifera
19. dec 2009
nikollette
19. dec 2009

😔 ahojte baby...
Teraz sme dosli, este som vas nedocitala, snad vecer. no som zmorena. Nakupili sme co to par veci...
Novu telku plazmu,
pyzamka malemu, bodynka so sradovnymi napismy, teplaciky, ponozticky, velky balik hraciek do vody, hracku na madlo, hracku na postielku, macko pooh velky vankus, hrnca, pohare na sampano, panvice, gumove podbradniky,3dudliky, svetriky, zimne oteplovacky na traky, ten plysovy kvet co som zhanala, odkvapkavav na riad, kooopec kozmetiky, mne tie leskle leginy, tricka, svetre pre mna, rifle, malemu zasobu plienok, vyziv, cajikov, vlhcenych obruskov, knizku detsku,nocnik, pisakciu knizku, a teraz si nespomeniem ale asi este nieco len to nemam pres sebou,kufor sme mali plny.
a potom darceky pre rodinu ako: nerezovy chlebnik, hodiny nastenne, nerezovu kanvicu, kozmeticke kazety, strieborny set, kozmetiky dost, vonavky, penazenku, zehlicku, papuce, kuchynske potreby rozne, mikiny , svetre, tricka,a kazdemu z rodiny v podstate rozne darceky....
Uffff...
a to sme nestihli nakupit vsetko😲
Takze zajtra repete.. Zajtra ale uz len par darcekov a veci, hlavne potraviny a vianocne veci..
Idem to vsetko triedit..
Dufam ze to nebude nikomu pichat oci ze som to napisala, ake boli nakupy

smailinka
19. dec 2009

ja malého tiež nerada ťahám do obchodu, ale keď už nie je iná možnosť....zajtra/ak sa vôbec dostaneme z domu kvôli snehu 😠 /chceme ísť do BB do europy, ale malý bude u svokrovcov....

no som zvedavá....trdielko sa práve zobudilo, tak som zvedavá, kedy zaspí.... 😠 to poznáš asi🙂

nikollette
19. dec 2009

este nejake odkadacie a ulpzne boxy na hracky, knihy svokre, kozmeticku tasku, manikurovy set, a uz ma nenapadne,...
No maly uz vytahuje nove hrnce a trieska nimi. To je pre neho zabava teraz.
A uz sme dnes vyskusali kocik u nasich. Do obeda som bola s malym v novom kociku, uz som nevydrzala, takze to uz nebude pod stromcekom. A je super. Som velmi spokojna, fkat. No a uz idem triedit mozno neskor nakuknem.😉

smailinka
19. dec 2009

http://www.biga.sk/sportove-kociky-trojkolesove...

už idem ozaj preč, len toto vini 😀 a dáme aj na 150, nie??? 😉

zuzka1.
19. dec 2009

niki malinkemu vsetko naj k desiatim mesiacikom 😉

super ste nakupili, my ideme pozerat film na jojke a blait darceky s drahym 😉

niki ja som mala ABC Design 3 TEC trojkolku, je super, neviem vynachvalit, celu komplet sadu, vanicka, sportak, autosedacka, dokupovali sme este aj tasku, nanoznik. to je bomba kocik. bud epre duhe.
teraz mam ten golfac mark 4 a je tiez super, lahko sa ovlada, paradicka ako ten predtym.

vinifera
19. dec 2009

Ahoj Zuzka. Som si ani neuvedomila, že aj tá moja malá pirana už mám 10 mes. ABS desing je krásna zostava. Len je to všade ako 3 komb a ja už potrebujem len ten športák.
Smailinka super 🙂 Dokonca je tam možnosť aj cez cetelem to zobrať, keby nebola hotovosť. No fakt to musím pozrieť niekde v reále.
Pirana je stále hore. Akurát mi tu trieska po notebooku. 😲

mukky
19. dec 2009

čaute,idem Vás dočítať,ja som teraz došla z nákupov...a vonku začala metelica...

nikollette
19. dec 2009

no uz lezim v posteli.
Zuzka dakujeme, a vini aj vam vsetko naj.
My budeme balit asi az stredu,ako aj stromcek stavat.
au,nohy ma bolia ale riadne...
Zuzi ten vas kocik je velmi pekny.
idem spat, nevladzem, a zajtra zase...
Mukky aj vy ste boli nakupovat🙂
Tak dobru baby

mukky
20. dec 2009

ahojte baby,užívate si nedelu s polovičkami? 😉
mne malý chlap spí,velký išiel do posilovne,ja pijem kávicku ale som si neurobila dobru 😝 ,nejak som to prehnala s cukrom,asi som zamilovaná či čo 😕
mala som rano migrénu,ale už je dobre...drobcovi varím cuketovu polievočku s maskom a my budeme mat bolognese omáčku s mletým maskom,a hráškom,špagety a syr,mnam,toto zbožnujem...
a čo vy varíte dnes?

poobede ideme opat na nakupy,nevieme zohnať čižmy pre drobca...este ze mám takeho chlapa ze neobsedí doma ked má volno 😅 ,len skoda ze je zima,inak by sme chodili na chatu,ci do prírody,do mesta na prechadzky,tak len schopingujeme 😝

krpito
20. dec 2009

ahojte 🙂
ja som dnes varila kuracie kung-pao, ryžu a paradajkovú polievku 😉 malý spí, mm drieme a ja som využila chvíľku tak čítam 🙂

inak ja do obchodov chodím väčšinou bez malého, radšej ho dám našim, akosi nepotrebujem aby chodil tam, kde je fúra ľudí 🙂 bojím, bojím 😒

idem žehliť 😠

mukky
20. dec 2009

krpi ahoj 🙂 ,nestihla som Ti odpisat ale vecer stihnem 😀
mne malý spí uz 3 hodky a to sa dnes ponahlam este ku prababke,chcem ju stihnut,o 17 tej odchadza do Tatier.. a velký aj malý sa musia este najesť..

idem do sprchy a ked sa zobudia tak smola ☹ ☹ ,inak nestíhačky...

krpi ja nemám kde nechať maleho..svokrovcom im sameho nenecham na ziaden pád a mama robí casto od rana do večera...inak by som to riešila tiež takto

žehleniu zdar 😀 ,aj mojho manžela to čaká 😀 😀 😀 🤐

mukky
20. dec 2009

krpi a ak sa ti bude chcieť fukni mi recept na kung pao,dík 😉

zuzka1.
20. dec 2009

ahojte, my sme boli na prechadzke na krasnom mieste, kuk na facebooku fotky 😉

krpi ja tak isto, ked netreba, ze ma kto postrazit, tak idem sama alebo s mm.

my sme este doobeda , ked maly spal behli na kafe ku kamoske do baru, dokupit spodne pradlo a pyzama pre nas.

ideme hnit a piect idem linecke a vanilkove rozky a co dalej sa rozhodne, ked pride svokra, isli za st.mamou do nemocky.

vinifera
20. dec 2009

Ahojte ženy🙂
Malého zobrala včera večer moja mama o 23.45 hore čo ešte nespal. Ráno o pol siedmej mi ho doińiesla, že nech mu dám cicky alebo niečo. Že je celú noc každú chvíľu hore a vreští. No a ti mi nikto nechcel veriť, že po nociach buntoší. Ale za to ja som vyspatá do ružovučka 😀
Dali sme si hore u mojej mami obedík. Kafíčko. A teraz uvažujem, že čo s popoludním. Lebo sa doma nejak nudím. Kočík mám jak cigánsku hračku moc sa mi sním nechce do dediny a auto mám na letných gumách 🙄
Snád niečo vymyslím. A ked nič vonku tak zapnem telku a budem zdolávať tie kopy prádla čo mám na povale na sušiakoch.
Alebo prádlo pošlem mukkiynmu manželovi. Zuzka príde čo to napiecť. Niki mi spraví vianočné nákupy. Malého šupknem k smailinke - ona je už na ponocovanie zvyknutá. A ja. hmmmm. Chlapa mám v práci. Ja si pôjdem sadnúť do baru na varené vínko 😀 Hmm utópia jak blázen. Ale snívať je pekné.

zuzka1.
20. dec 2009

vini vsetko najlepsie malemu dodatocne k 10.mesiacikom 😉

dobre si to vymyslela 😀 ide ti 😀 😀 😀

vinifera
20. dec 2009

Tak som malého nakoniec šupla do kočíka. Najskôr jednu jazdu po dedine. Som ho uspala. Na ďalší okruh som zobrala jedného psa vyvenčiť a na tretí okruh druhého psa vyvenčiť. Ale teda kosa je tam riadna. brrr
Ideme si dať večeru a potom ničo nachystať malému. Len inšpiráciu nemám☹

vinifera
20. dec 2009

No joooo joooo. Končí superstar. Jasné, že tu nemôžem nikoho čakať 😒

vinifera
21. dec 2009

Dobré ránko Vinifera. Ako si sa vyspinkala?
Všetky baby z koníka pomáhajú baliť Jéžišovi darčeky. Takže tu nik nie je 😒

zuzka1.
21. dec 2009

dobre ranko vini 😀 😀

ja idem upratovat velice moc silno, obcas nakuknem, tak aby som mala co citat.

nikollette
21. dec 2009

Ahojte baby..
nestíham dočítať, ale snad ked malý zaspí si sem zasadnem. Dnes sme vstali už o 10tej.
Včerjašie nákupy ma zmohli.
MM si kúpil domáce kino, zase sme nakupili oblečko, kozmetiky, balíčky, hračky..uff, ani nejdem rozpisovať dopodrobna 😅 😝 a zase sme nenakupili vsetko.. taže este v stredu... k potrvinám sme sa absolut ani nedostali... talkže streda posledny den...
a vy co ako?? Ako predvianičené prípravy v plnom prúde? 🙂
Malému so lepila vecer tie nalepky na stenu su fakt super krásne, potom dám foto 😉
Som skoro dva dni nebola na MK, normálne zázrak 😀

vinifera
21. dec 2009

To nem zázrak to nočná mora...

nikollette
21. dec 2009

No malý spí v ohrádke a konečne mám po 2 dnoch off... 😝
2 dni nákupov, a večer som este včera robila velké upratovanie, to na mna nejak prislo...
malému som dokončila izbičku.. 🙂
zajtra asi postavíme stromcek, a ak nestihneme tak v stredu... a stredu posledné nákupy,...
a čo vy ako?

tak ktorý kočík bude t voj favorit? 🙂
mukky ci kto písal že tie chipolliná su neni moc dobré...
aj smalinka to už dávnejšie písala..
a takisto jedna baba v teme Výbava tuším sponínala že tá futura je sice pekná ale taká hrkalka, tak neviem...

vinifera
21. dec 2009

No ved práve. Na tú futuru už pár ľudí písalo, že je to hrkálka 😖

Na quiiny speedy sx samé dobré ohlasy. Akurát, že tá kočka čo som jej písala na inzerát sa neohlasuje 😔
No a na Graco trekko, či ako sa to píše (na rôznych miestach to rôzne píšu) má čersto založenú tému vo výbave a tiež nič moc ohlasy. Uvidíme. Musím vidieť naživo. Zajtra by sme údajne už konečne mali ísť na tie nákupy do PL.