Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
25. dec 2009

my sme boli vcera u našich,dnes doma a zajtra sme len dvojka s drobcom ,daddy uz robí,ale večer ked príde este ideme k svokrovcom na hodku,sa mi nechceeeééé

mukky
25. dec 2009

ja už tiež nechcem nič kupovať..my sme so sestrou za cely život nemali tolko hračiek ako má bobačik ani nie za 2 roky 😝 a hlavne uz zacne vnimat a aby si v obchodoch nevyzadoval kazdu hračku...
ja som ten posledny tyzden stale taka unavena vecer ze sa mi ani pisat nechce,ani nič.. 😝 ,nechapem..

zuzka1.
26. dec 2009

ahojte, dobre ranko,

my sme boli vcera cely den u nasich, dosli sestry s deckami, bracho bol doma, nasi, kacice, rezne, kapustnica, udeniny, taka rodinna pohoda.

maleho ani neviem, ze mam, lebo sa hra a ra a hra. podareny je.
kopec darcekov, krasne Vianoce, pohoda a klud.

mm je na polovke, idem dat poprat veci vsetky, zajtra balime a v pondelok vyrazame na dovcu, sa tesime.
mukky nie su tehu???

lenka_66
28. dec 2009

caute,
ani necitam co sa tu dialo dufam ze len dobre 😵 .
poslusne hlasim som obzrata a to doslova.
baby chcem sa pytat je normalne aby bola plienka 3 hodiny sucha? a to pred prebalovanim jedol 😠 .

nikollette
28. dec 2009

Ahojte,...

No a už je po Vianociach... ☹
Malý je zase chorý, sopel, kašel 😖 😝

Lenka neviem... my máme stale mokru ci pokakanú plienku, ale snad to nič este nie je ked len 3 hodky. 😉

Baby ja som sa vás chcela opýtať, od kedy ste umývali zubky deťom?
Vini, smaili, zuzi, umývate???

Ja sa priznám že som este neumývala. Kefku už máme od prvých zubkov je, aj pastu elmex gele od prvých zúbkov. Už sa do toho len pustiť. A ako potom vyplachnuť ústočka? Poradte prosím, dík 🙂

vinifera
28. dec 2009

Podľa toho čo som čítala pastu ešte netreba používať. A zúbky už umývaame. Veľmi sa mu to páči. Snažím sa večer po večeri. No a cez den má jednu kefku po ruke. Bud ju ohrýza z tej hlodacej strany alebo si kefkou chodí po zúbkoch.

nikollette
28. dec 2009

Vini díky 😉
aj my už začneme, hned ako mu prejdu sople, a vyzdravie. Lebo teraz je nervozny aj ked mu sopel utriem 😝

nikollette
28. dec 2009

Akurat som pozerala tv, a že jaké výpredaje sú po Vianociach 😅
Už ma to láka, ísť nakupovať 😀

Inak aké boli vianoce? Co vám doniesol ježiško? 🙂

lenka_66
28. dec 2009

niki 😀 😀 😀 .ty si teraz dostala darcek ,, VYPREDAJ"

nikollette
28. dec 2009

No však že vraj úplné zľavy sú 😅
teraz ma chytila mánia na LEGO Duplo pre malého. Je toho strašne veľa, tak môžem nakupovať.
Aj rodine to nakážem ked sa budú pýtať čo na narodky vo februári 😉

mukky
28. dec 2009

ahojte,drobec mi spinka,daddy tak isto,ale o chvilu vstava a ide cviciť a ja sa nudim..vsetko popratane,jedál kopa 🙄 ,uz len nech prejde aj ten silvester.. 😝

nikollette
28. dec 2009

Ahoj Mukky...
ty si tiež taká nakupovačka, teba nelákajú výpredaje 😀 😀 😀

Aj ty máš svalovca, čo chodí cviciť 🙂 😉

mukky
28. dec 2009

nikol ahoj
lákaju,len som sa hanbila napísať 😀 😀 🤐

nikollette
28. dec 2009

Mukky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zlatá, že hanbila napísať 😀 😅

mukky
28. dec 2009

😀 😀
ideme po Novom roku do Madarska na nakupy..myslíš že by som si nechala vypredaje ujsť? 😀 ja to mám dobre premyslené... 😀
my sme si s mm nič nedavali na Vianoce,len malemu..nič som nechcela,mám vsetko,jedine mi treba kupiť nejaku dobru vetrovku,tak som s tym pockala na vypredaje..budu aj o 70 percent lacnejšie.. a asi by som chcela pressovar nejaký dobrý,kedze som zacala kavičkovať po 2 rokoch..a turecku kávu nemozem ani cítit od tehu,a pred tym len ju som pila..
ani mm nič nechcel ,len asi botasky si chce kupit nové..ale aj tak som mu kupila len maličkost,toaletnu vodu,ked ma v noci segra vytiahla do tesca na nakupy...inak by som nekupila,lebo vsade chodime spolu..
aj u našich sme sa dohodli ze nič si nekupujeme,len detom..ale som to porusila a kupili sme našim elektricky krajač na chlieb,salámky a iné dobroty 😀 ,lebo naši si zaslužia... a babke mojej sme dali masažnu vanu na nohy uz trosku skor,lebo nebola na vianoce doma...a aj ona si zasluži..a svokre som povedala nech nam nekupuju nič,ani ze my nic nekupujeme..
svokra doniesla malemu ovocie prvý krat pred asi 3 tyzdnami...4 banány a asi 1 kg jablk... 😝

mukky
28. dec 2009

no a na druhý rok uz budeme mať normalny stromček,mame lan taky maly ako mam v albume,je ho tam tušim vidieť..takze nakupim vianocne ozdoby a snad aj stromcek tiež za babku 😀

aj malý dostal lego duplo,ale otvorila som mu len jeden sačok z krabice,je ešte malý na to skladanie,tak mu to odložím do skrine k dalším hračkám ktore mu dám až v lete...čo podostaval ešte v lete a este je na nich malý...
nikol ved som čitala ze uz nechces nakupovať hracky 😀 🤐 😅

no mm cvičieval pred porodom a od kedy sa malý narodil je tata na plný uvazok tak mu nezostaval čas 😀 ,ale vyriešil to tak ze chodí ked maly ide večer spať,alebo ked spí cez obed...on má rad sport,na rozdiel odomna 😝 no a je aj pri sebe ...

mukky
28. dec 2009

zajtra ide mm lyžovať na celý den s kamaratom do Tatier,tak dufam ze nebude pršat 😝 ,nech si to užiju...

ja umývam zubky savierkovi gelikom,už som tu davala na neho link,tak este raz 😀 ,je super,može sa aj prehltnut a nič sa nestane,vacsinou pasta do 3 rokov nie je vhodná..a nemala by sa prehltnuť..
nikol moj si este nevie vyplachnut pusu,preto aj ten gelik...umyjeme zubky a hotovo..nič nevyplachujeme,zatial..

http://www.biokosik.sk/e-shop/p/154/detsky-zubn...

vinifera
28. dec 2009

Mukky vy chcete darčeky ako sme si my dali. Drahému som objednala v UK botasky a ja som si na posledných nákupoch v PL kúpila HI TEC budnu. Len som nie až tam veľmi spokojná ako som si myslela. Chcelo by to plnší hrudník a kratšie ruky. Ako vyslovene zlá mi nie je. Skúšala som ju dlho. Ale už som aj lepší pocit z bundy mala. Ale to je tým, že toto je teplá zimná bunda a ja sa v poslednej dobe vláčim v takej adidaske len do pása s extra dlhými rukávmi. Takú ľahučkú ale teplu - no ale bielu. Takže je furt v práčke. Tú som tiež objednávala z UK. Tú prvú mi šlohli z toho sušiaka tak som si objednala ešte jednu - no a iná farba nebola tak mam bielu. No a táto nová to je taká do extra mrazov tak si v tom prídem jak v spacáku 😅
Boli sme dnes na tej psychiatrii. Nič sme sa nedozvedeli. Lebo cez Vianoce mali kadejako služby pohádzané a boli tak pozbierané doktorky asi odvšadial. Takže lekár čo tam bol dnes vôbec nebol v obraze. No ale fotra ešte isto nepustia. Tak môžeme ísť s drahým na Silvestra na chatu a nemusíme sa báť nechať mamu doma samu len s dedom. To že bude sama jej nevadí. Hovorí, že si aspon oddýchne. Len nemám predstavu ako to s malým na chate budeme riešiť. Tam moc nie je priestor na plazenie 😝

mukky
28. dec 2009

už mm vstal po nočnej a už aj odišiel cvičiť,mne by sa nechcelo, 😝 tak asi pojdem zalahnut k malemu o chvilu..take je počasie na spanie..a budem spať az do vecera 😀 😀

mukky
28. dec 2009

vini 😀 a aj ja mám adidasku do pása 😀 ,kupila som si ju pred 2 rokmi v rakusku,je super len som pribrala a uz to tak super nevyzerá,sa mi zbehla 😀 😀 😀 a musím nosit dlhy sveter pod nu,lebo mi je potom chladno na kríže.. a ja svetre neznasam 😝 ,to je moja smrť...a teraz sa stale presuvame len autom,tak nosím tričko a tenku koženku 🤐 a tu vetrovku len s malým von..
no a ja stale chodím aj s mokrými vlasmi von 😝 ,aj v zime..mama zo mna šalie 😀 🤐

som už cakala kedy napíseš ze co otec..

mukky
28. dec 2009

idem hajííí ked ste zdrhli 🙄 😀

nikollette
28. dec 2009

nezdrhli len som sťahovala a pridávala nejaké fotky malého 😉

nikollette
28. dec 2009

Malý zaspal už druhý krát dnes. A o sme vstali okolo pol 11tej.
Ale je choručký, tak je umrnčaný a ospalý ☹

už tu asi nik nie je...

Mukky, už všelijaké hračky veru nechcem kupovať. Jedine to lego chcem. Do toho budem investovať. Snád ho to bude baviť. Mna to ako malú velmi bavilo, aj vsetkych mojich známych. Je to podla man super hracka. Nas tiez dostal dve balenie dupla. A je s toho vela tipov, cirkus, zoo, obchod, dom, dinosaury, zralok a veeela, veeela iného. Mu postupne pokupim snad vsetky casti, nech má velkú zbierku 😀

Vini, mamina si aspon oddýchne to je pravda, a otec snád dostane rozum 😉

nikollette
28. dec 2009

No vianoce skončili a ja už zase pokukávam veci pre malého už na narodky vo februári 😀
Už zase sedím na MMB 😝 mi to nedá pokoja tá stránka 😅 😔

vinifera
28. dec 2009

Poprípade adminuješ na koníku 🙂) No jasné môžme spokojne mať aj 8 tém bábatka a Silvester 😝
Ja byť adminom na tejto stránke tak poniektoré baby asi postrieľam... 🙄

vinifera
28. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

A toto mi príde v stredu. Za 160 s fusakom, pršipláštom, madlom, slnečníkom.... A doprava zdarma 🙂

mukky
28. dec 2009

ahojte 😎
vini kto adminuje?? 😕 nikol?nechapem... 😀

smailinka
28. dec 2009

Niki, neumývam, smútim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vinifera
28. dec 2009

a prečo?

mukky
28. dec 2009

vini aktualizujem otazku..
pekný kočik 😉