Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
14. jan 2010

dnes chcem po 1000 rokoch kuknuť na MMB
ani neviem co si dostala od drahého na vianoce...si mala aj nejake prekvapko?a co si mu nakoniec ty kupila?

mukky
14. jan 2010

a ako ich mám tráviť?? 😀 😀 ,mm už dávno spí,drobec detto,milenca nemám,na disco nechodím,ani sa flákať..noci trávené sexom od malého narodenia uz nie su možnééé 😀

mukky
14. jan 2010

ja si idem akurát urobiť kávičku..mám aj slahačku,aj čokoládový toping,zmrzlinu...no mozem len bez toho 😀 😝

mukky
14. jan 2010

nikki dnes spal drobec doobedu 4 hodky a ja s nim 2,5 takze v pohode..sa zobudil,bola tma a ja som sa nevedela zorientovať som myslela ze je nový den,ráno 😀

nikollette
14. jan 2010

No pokúpila som oblečko co chcel, penazenku, kozmetiku, prádlo...
klasika...
on mne tiež asi tak, co som si povyberala, z oblečka, kozmetiky pre seba. Tiež penazenku, náusnice, prsten...
ale prekvapko nebolo.....

nikollette
14. jan 2010

Co ides pozerať na MMB?
V akej kategorii ideš hladať?
Hádam len nie hračky 😅

mukky
14. jan 2010

cez den som s malým,nepozerám tv..ani neviem co sa deje vo svete,,aj predvcerom som vecer potom pozrela asi 6 častí televiznych novín..vzdy som uz od malicka co viem nevedela skoro spať..deti v tábore pionierskom uz vsetky davno spali a ja stale som kukala do blba 😀

no ale jasne ze keby som musela rano vstavať do prace si to nemozem dovoliť..ked som vstavala 4.30 do práce som chodievala spať o 22-23 hod.

nikollette
14. jan 2010

Mukky ide zalahnut nejak ma chytila unava...
idem dat kupel a do postele k mojim...
dobrú

mukky
14. jan 2010

vieš čo,nič konkrétne...hračky nie,ale nakuknem..striebro nejaké,parfemy.,čo ma zaujme.....len ja som este z netu nič nekupovala...sa obávam 😀

ty este predávaš niečo?sa ti podarilo predať dačo?si mala tusim tam prstene,riflle,ti ti sekli,preco sa ich zbavuješ?

mukky
14. jan 2010

tak sa maj a dobru noc..

mukky
14. jan 2010

ja idem ešte dať do poriadku kuchynu ,popratať hračky a urobiť bryndzovu pomazánku na zajtra
vini už asi spinká s drobcom 😔

nikollette
15. jan 2010

Dobré ránko....

No vsatli sme okolo 11tej, prebalila, nakrmila som drobca, dala ho do ohrádky a začala upratovať. Až teraz som si sadla. On vydrží aj dve hodky sa potichučko hrať v ohrádke 🙂 som velmi rada že vie byť taký samostatný, a ja som mohla popratať vsetky izby. Ani nepípne, tak sa vie zahrať.
Dosli mi balíky, postárka doniesla, tak sa vytešujem... Uz mám zasoby darčekov na narodky malému 😉

Mukky hej zyvknem predávať. Co sa mi uz nepáči ,alebo co uz nepotrebujem,. Aj po drobcovi zvyknem robiť balíčky cca kazdé 3m, urobím velky balík s kopec vecami a predám vzdy. Aj ked nie za vela, ale predsa 😉
Vzdy vsetko predám 😀
Aké rifle mi sekli??? 😅
Su mi velké. Je to č 27, ale su mi obrovské 😝
detské balíčky sa predajú vždy hned, aj kočík som predala, spolocenské šaty, prstene...
príčesok clip in, a všelico v podstate...
aj ked niekedy niektoré veci za smiesne ceny, ale zas ked ich uz nepotrebujem, zíde sa kazdá korunka, pri materskej 😉
a daslie bábo neplánujem, takže sa kmi to ani neoplatí odkladať...

nikollette
15. jan 2010

papám palacinky s pudingom, k tomu mám kávu so šlahackou...
mňamiky 🙂

A vy ste kde baby?

Cez víkend sa chystám do Ba, kuknut nejaký nabytok, alebo nieco..
som pocula, vlastne mi jedna mamina tu na MK, písala že v tescu sú 50%zlavy na lego 😕

nikollette
15. jan 2010

Malému som tam dala variť vajicko (žltko) a zeleniovú zmes (brokolica, kaleráb, mrkva, zemiaky, karfiol)
Dám do misky, na tom dám trosku cottage chesse, a pomixujem. 🙂

nikollette
15. jan 2010

Baby nejak to tu zanedbávate ☹

Malý si už lahol ohrádke, asi sa chystá spať... Moj malý krpček samostatný. Taký chutný je 🙂 🙂 🙂

mukky
15. jan 2010

ahojte,len som nakukla a nikde nikoho 😀 ,len nikuška 😀

mukky
15. jan 2010

tie ti sekli,take co si predavala,sa mi zdalo ze som ta v nich videla na foto,asi tristvrtove boli,ci??

nikollette
15. jan 2010

To co predávam, nemám na žaidnej foto na sebe 😉
tie som vyhrabal zo skrine, uz asi 2roky som ich nemala, bo sa nejak roztiahli 😝

nikollette
15. jan 2010

Mukky, IP 🙂

nikollette
15. jan 2010

Zuzi kašleš na nás? ☹

Vídavam ta denne na pokeci, aj tu na MK, ale v inej téme, a knám ani nezavítaš 😎

Mne malý ešte furt spí 😕

nikollette
15. jan 2010

Mukky, jáj také tie široké rifle si myslela? Tzv. "aladinky" ???
No hej... bo minuel mi foter hovoril že sa mi nehodia, že to malé deti nosia.
že v obtiahnutých vyzerám krajšie... on je ako módny guru...

vinifera
15. jan 2010

Tak som sa tešila na voňavú poobednajšiu kávu. Pred malou chvíľkou ju malý vylial do autosedačky. Nemôžem sa knemu priblížiť lebo by som ho v tej káve asi utopila. Ale zato si on šťastne štrngá lyžičkou o pohár......

nikollette
15. jan 2010

Vini, aspon že nebola horúca 😕 😕

vinifera
15. jan 2010

Nebola. Robím si pol napol s mliekom. Tiež ma to prvé napadlo. Ale aj tak celý skončila v sedačke a na podlahe. 😠

nikollette
15. jan 2010

Tak ako ja... polka musí byť mlieko 🙂
vsak si spravíš novú 😉

nikollette
15. jan 2010

Mukky, kde si? 😎

mukky
15. jan 2010

ahoj tu som,este som upratovala a treba mi povešat 2 pračky vypratého.. 😝

nikollette
15. jan 2010

este som nakukla🙂

nikollette
16. jan 2010

Ahojte...

No malý tu mal dnes kamošku, sa ani nevšímali, každý sa hral otočený chrbtom.
Brali si hračky z ruky, čo mal jeden, chcel aj druhý, ale zlaté to bolo 🙂

Mukky kde si??

Vini, si ešte tu???