Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
16. jan 2010

Kukám TV. Chlap mi prišiel domov o 18 alebo bolo19 (neviem na ktoré hodiny som sa dívala ale ak na tie od satelitu tak idu o hodinu dozadu). Som normálne nechápala. Ale čo z toho ked sa akurát najedol a zaliezol do postele. A spí 😕 Zato malý ešte chodí ako demolačná čata. By to malo byť naopak...

nikollette
16. jan 2010

Vini, že demolačná čata. Keby išiel tvoj chlap ako demolačná čata, tak by narobil viac škody ako tvoj drobček 😅
Moj pozerá TV, ja som zasadla na net trocha, popridávala pár fotos a len tak surfujem....

nikollette
16. jan 2010

Mukky, píš píš... 🙂
nech nám tema nemrzne tolko 😒

mukky
16. jan 2010

ahojte 🙂
som tu..sme neboli doma

vini ahoj..asi ho zmohla unava 😀 ,pocuvaj na tej fotke na mimibazare si jaká kočka 😀 😀

niki idem kuk foto

mukky
16. jan 2010

niki moj s neterkou sa minule hodinu nevsimali,teda ona by aj hej,ale ked sme dosli ku nim a zbadal ine hracky,dym a čára k nim 😀 az potom po hodke asi sa hrali a objimali a bozkavali 😀 😀
len nemam fotky,same rozmazane boli..mojho nestiham zachytit do zaberu,stíhačka to je 😀

nikollette
16. jan 2010

Aj ja som už písala Vini, že tá foto na MMB, je super 😉 úplná modelka 🙂 😎
Mukky, kukla som co si pokupila v tvojej téme... ty kozmetikový maniak 😅
No ty máš teda fakt perfis muza, by som ho aj okukla 😀 😀 😀

mukky
16. jan 2010

nikoll malý ti nepodrastol??zlaty je,uz velký chlapcek--nebijí sa toho hada?? 😀 😀 😀

mukky
16. jan 2010

moj ucil maleho zvieratka jeden sen a zacal hadom 😀 ledva ho bolo vidieť taky malz a on ze co to je?had..a hlavne plno inych velkych zvierat tam bolo 😀 😀 ,ale vie kde je had v knizke kreslenej,ale fakt je prtavý tam 😀
mne sa paci co mas to nafukovacie pre maleho..ten stan..aj tie motivy su mile na stene 😵 ,my este nerobime detsku,hadam uz ked sa oteplí

nikollette
16. jan 2010

Díky, no podrástol posledné dni, každý vraví.
No ten nafukovací hrad sa nám min. asi vyderavil ,bo fuci niekde ☹
ten stan je fajn, malý tam zaleze a tam sa schová.

No deti si zapamataju velakrát tie nejmesie, nepodstatné veci... 😉
Nebojí sa hada 🙂
On tiež ukazuje zvieratká, alebo vie ukázať na tvári noštek, ucho, oko 😉
A cim dalej tým viac prejde sám... uz aj celú izbu 🙂

mukky
16. jan 2010

mne maly zacal chodi na rok a dva dni,,odvtedy behááááá 😀

my mame stan len taky nenafukovaci ale zatial ho neberie velmi...ho tahal skor 😝

nikollette
16. jan 2010

Náš stan tiež nie je nafukovací.. stan je iba stan 😀
nafukovacie máme to druhé, ten skákací hrad 😉

Snad aj ten nas sa rozbehne sám okolo roka už bez problémov..

Dobré foto, ty si maniak v zmene fotiek 🙂 😅

mukky
16. jan 2010

no hrad som myslela 😀

niki pod do mojej temy daco ti ukazem 😀 😀

nikollette
16. jan 2010

Co my ukážeš 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
o chvilu budem musieť offíkovať, bo mm bude kričať 😀 😀 😀

nikollette
16. jan 2010

To som už pozerala, ale až tak ma to neoslovilo zatial...
vsak aj to bude 🙂

mukky
16. jan 2010

tak chod ...povenovat sa..moj pozera blby film ma nebavi,ja si potom kuk nejaku romantiku 😀

nikollette
16. jan 2010

Len ide na mna hlad 😕 😝

mukky
16. jan 2010

aj na mna 😀 ale ty si to mozes dovolit...zavidim,zavidim,zavidim,zavidíííííííííííííííííííííííím ti 😀 ,jest a nepriberať 😀

vinička je kde ???asi hajíííí

nikollette
16. jan 2010

Nezávid, nie je čo 😉

Asi spí, neviem... vsak ked bude mať cas, snád nabehne 😉

nikollette
16. jan 2010

Isla som kuk nieco pod zub, som si dala do misky také medové krúžky s mliekom.
A to chalujem... aspon niečo....

mukky
16. jan 2010

ja chlipkam kavu a mm šampanské...
ale dnes si dam asi lentilky,vynimocne 😀 po dlhsej dobe 😀

nikollette
16. jan 2010

Ja lentilky nemusím 😝

Radsej nejakú cokoládku, ale ajtak najoblubenejsia sladkosť je smotanová torta studená!!
mnam..... 😵

nikollette
16. jan 2010

Mukky sa asi prestahujem do receptov, je tam celkom švanda, ty facundo za mládi 😀 😀 😀

mukky
16. jan 2010

.😀 😀

smailinka
17. jan 2010

ahojte, ja som Vás prišla pozdraviť, aj keď tu určite nikto nebude, hlavne nie Nikol, že?? 😀

doma nám rastie riadna skaza, už neobsedí ani chvíľu, stále len na nožky, aj za kočíkom chcel chodiť, len ten mu utekal 🙂 ale dosť sa bojím, lebo máme v obývačke krb a z neho hocčo vystane 😒 už nám zničil dve blikačky na mobil, tak ich ožužlal, že to už ani nezasvieti, nieto ešte zabliká... 😀

akurát sa chystáme ku svokrovcom, moc sa mi nechce, ale ak zostanem doma, tak sa musím učiť, takže ideeeem 😀 vo štvrtok mám skúšku, tak hádam prejdem 🙂

zatiaľ sa majte, a ak bude čas, tak sa zastavím! 🙂

nikollette
17. jan 2010

Ahoj, Smaili, aspon že napíšeš 😉
No teraz to budes mať cim dalje tým veselšie s drobcom, tomu ver 😉

nikollette
17. jan 2010

Ja cakam MM, je u otca na dome, a potom asi smer blava, uvidíme...

Smaili, určite prejdeš 😉

vinifera
17. jan 2010

Smaili držím palce. Booože ja som tak rada, že toto už so školou mám za sebou. A čo vlastne študuješ?

Ja to tu idem trochu uhádzať. Lebo malý stále všetko vyhadzuje zo všetkých šuflíkov a komôd, že to tu vyzerá jak na smetisku.

nikollette
17. jan 2010

Ahojček...
teraz sme dorazili...

Vidím že sa tu to moc nepohlo 😒

smailinka
17. jan 2010

kuki kuk 😕

vinifera
17. jan 2010

Kuk🙂