Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

jevel
29. júl 2009

katy - uhorky, slaná voda, kôpôr, a chleba - po vykvasení to precedím a dám do chladničky . čisto prírodný produkt 😀 . 😀

katy1979
29. júl 2009

uz som to nasla 😀 netusim teoreticky by to mohli jest teda ak nie je problem s tým ze to je kvasene.

jevel
29. júl 2009

katy 😀

megi93
29. júl 2009

no koment, táto téma nie je o tom, o čom bola založená. Píšu sem nejaké nesvojprávne, ktoré nepochopili, že na ich názor v tejto téme nie je nikto zvedavý a len urážajú a osočujú. Akože sorry, ale toto je fakt primitívne. Človek to už začne aj ignorovať aj si to nevšíma a čo z toho? Nič, stále je ich tu viac a pritom sa ich toto netýka... Fakt že neviem či nevedia čítať, alebo rozmýšlať 😖

katy1979
29. júl 2009

megi myslis tie nase kvasaky? 😕

jevel
29. júl 2009

megi - a čo máš presne na mysli? o čom sa máme baviť aby sme vyhoveli? 😕

womenne
29. júl 2009

teda ja som šla smalymi upiect kolačik a nestiham dočitavat 😀 inaksom cela od muky maly sa par krat netrafili do pekača 😀 ja mam muku aj na vlasoch 😝

čo je to kvašak?med som nedavala do 2rokoch kvoli tomu že je to velky alergen a my sme potencionalny alergici a ja velky.Ale cez vianoce sme im dali kvalitny včely med,zbaštili to a nič.Takže i med možme 😉

megi neuražaj nieste na uzavretej teme takže prispievat nam nezakažeš 😉

jevel
29. júl 2009

dúfam, že som svojim kvašákom nikoho neosočila , alebo neurazila 😀

suem
29. júl 2009

Katy, jevel vy neviete? Musite podat kolkovanu ziadost "sefkam netabulkovych" tie zistia ci ste dostatocne netabulkove a potom mooooozno dostanete povolenie na vyjadrenie nazoruuuuu 😉 😎 😀 😀 😀
(a hlavne nezabudnite v ziadosti pouzivat opakujuce sa pisemnka. Cim viac tym lepsie 😀 😀 😝 )

jevel
29. júl 2009

a dúfam, že som sa nestala kvôli debate o kvašáku nesvojprávna primitívka 😀

womenne
29. júl 2009

suem 😀 😀 😀

katy1979
29. júl 2009

suem aha a komu to mam akoze poslat. kde je komisia a urci mi hranicu do ktorej skupiny patrim.

womenne to su kvasene uhorky co predavaju aj na trhu ci si ich robia babky na dedinách.

womenne
29. júl 2009

ako normlane zavarene uhorky?či su aj nejake ine? 😕

katy1979
29. júl 2009

nie tieto sa nechavaju kvasit , vygoogluj si to.

jevel
29. júl 2009

katy - asi nemôžeš presiahnuť určitú hranicu IQ, potom ťa prijmú za člena 😀

vinifera
29. júl 2009

Megi93 choď si založiť tému:Megi93 a jej kamošky inak ti na verejnom fóre bude stále niekto prekážať...

suem
29. júl 2009

Neviem 😝 Mne nevadi, ze moj nazor niekomu vadi 😅 Len sa nestacim divit, vy sa normalne bavite a megi napise uplne od veci.Asi som primitivna, ked si radsej precitam vasu debetu, ako ich "neprimitivne hlboke" uvahy. Hlavne ze si megi rypla a hybaj dalej.

miskachrumka
29. júl 2009

vinifera a katy a womenne baby maju pravdu vi vzdy som pridete len vyryvat nic ine!!!!!ale co už no skoda ze nam to zas pokazili doteraz bolo ok!!!!a womenne prave preto som to napisala aby si mala mat zas naco pripomienku aaaaaaa?je to tuuuuuuuuu megi ......nech si pisu a mi ostatne mozeme zvlast ved mudrejsi ustupi ......nekomentujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!! 😀

suem
29. júl 2009

Dakujemmmmmmmmm ze neeeeekooooommmmmeeentujessssss 😠

jevel
29. júl 2009

miskachrumka - nehnevaj sa, ale bola tu normálna debata o strave atď. a zrazu sa tu zjavila so svojim duchaplným príspevkom megi. takže neviem, kto provokuje 😉

vinifera
29. júl 2009

Keď sa niečo nekomentuje. Tak sa napíše: No coment. A nič viac...
Miskachrumka, keby si si dala tú námahu a prečítala si predchádzajúce príspevky, tak by si pochopila (možno), že jediný kto tu zarýpal do normálnej debaty bola Megi93.

womenne
29. júl 2009

Miška čakala som kedy sa zase ozveš že vyryvam 🙂 maly sme normalnu debatu ktoru ukončil niekto iny a nie my.Tak ak maš oči v poriadku čitaj 😉

miskachrumka
29. júl 2009

ved ja nic ja len womenne ma vzdy nejaky problem fakt toto je už neskutocne co dokazuje s prepacenim..........to ze som maleho nebalila nasiroko a co HLAVNA VEC ZE ICH MA V PORIADKU!a v poriadku ich mal už 3tyudni chvalabohu 🙂

miskachrumka
29. júl 2009

ved dobre ale tak naco vyryva womwnne??????ze zas som ju prekvapila nech si necha svoj nazor boze

suem
29. júl 2009

Vinifera ja viem, ale mne sa z tych opakujucich sa pisemnok robia kruhy pred ocami. Cita sa mi to velmi neprijemne, preto som tak reagovala. A mozno tak pise miska zamerne, aby som necitala jej prispevky 😖

miskachrumka
29. júl 2009

pardon za chyby ale robim dve veci naraz 🙂

womenne
29. júl 2009

bože Miška nerob z komara velbouda 😉

miskachrumka
29. júl 2009

womenne a nie je to tak!a suem kazdy ma pravo pisat ako chce!viesco predtym ma to hnevalo ale teraz je mi to už fakt fuk necham si poradit od inych mamiciek a nebudem to riesit!

miskachrumka
29. júl 2009

a suem vidis ide to aj tebe 🙂

vinifera
29. júl 2009

Suem. Ale ja som nereagovala tým No coment na teba. Ale práveže na miskuchrumku. Ktorá mala príspevok typu
aaaaaaaaa iiiiiiiii eeeeeeeeeee a na záver napíše - nekomentujemmmmmmmmmmmmm. Je to protichodné. Najskôr niečo okomentovať a nakoniec napísať: Nekomentujem 😀
Kým som ja písala príspevok na Misku ty si stihla poďakovať miske za to, že nekomentuje. 🙂 Takže to nebolo mierené na teba.
Písomný prejav Miskychrumky som tu už okomentovala aj ja. Zviacnásobnovaním písmenok v písomnom prejave sa autor snaží niečo v texte zvýrazniť poprípade vyjadriť nejaké silné emócie. Ale pokiaľ to robí stále tak je to už prejav afektu alebo určitej nevyspelosti v komunikácii.
Len tak mimochodom už x ľudí sa tu vyjadrilo, že im to vadí. ... Ale ostali nevypočutý.