Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
3. feb 2010

Zdravím "netabulky"!
Bola som sa vyvetrať v inej téme. Občas treba zmenu.
Tak som sa včera rozčúlila u tej kožnej. Lebo má vyslovene sestrička pred dverami nástenku a na nej napísané že ludia čo si priplatia 7 euro sú braní prednostne a ešte aj malé deti. No tak nás hodinu nechala čakať v čakárni. Že nie sme objednaní (objednaní platia 7 euro) tak že máme čakať. Tak samozrejme malý chcel silno loziť ale som ho v tej čakárni nemohla s pochopiteľných príčin pustiť. Tak som sa hodinu s ním naťahovala. Budem mať ruky o chvíľu ako Rambo. Lekárka je tam zlatá dostali sme aj nové maste. Ale tá sestrička je tam arogantná kr..a.
Malý vnoci ručal jakpavian. Zjavne ho niečo bolelo. Lebo to nebolol len tak nočné knúranie ked nechce spať. Ale reval. No ale nový zub som nenašla žiadny. Tak neviem z čoho to bolo.

nikollette
3. feb 2010

Ahojte...

Vini, kolko máte zúbkov? V akej téme si sa vetrala, prezraď 😀

My sme boli tiež dnes u dokiny, neočkovala nás, lebo sme mali tie hnačky.
Máme 10 040g, tak som rada že k roku, sme dosiahli aspon tých 10kg 😉
Vravela, že nám idú zúbky, že sú naliate ďasná, že aj s toho mohli byť tie hnačky.
Ja ale nič zatial nevidím...

Bolí ma nejak hlava... Som lemravá, nič sa mi nehce... ani náladu nemám bohvie akú 😝

vinifera
3. feb 2010

Zubov máme 6. A hlava aj mna bolí ako a kona. Ani prechádzka cez celú dedinu s kočíkom nepomohla. Potrebovala by som vypnúť. Som si zvykla že svokra robila 4 dni 12 a potom mala 4 dni voľno. No ale teraz budú robiť 8 čky takže skoro stále. Zvykla som malého šupnúť aj k jeho krstnej ale tá má teraz mesačného doma tak má roboty viac než ja🙂

nikollette
3. feb 2010

Vini, ako prežiť materstvo a nezblázniť sa 😀 😀 😀
som ja špicel 😀 😀 😀

Ja si materskú celkom vychutnávam 😉

nikollette
3. feb 2010

Zase nikoho 😕

Mp, akurát robí zemiakovo - cesnakové placky 😵 som mala strašnú chuť...
malý ešte nespí, tak sme spravili jednu aj jemu. Zemiačik, mrkva, kaleráb nastrúhané, so štipkou muky, upečené na kvapke olivového oleja 🙂 som zvedavá či mu bude chutiť... 😎

Mukky, malý ti pomáha v kuchyni. Máš pomocníka čo 😀
Ti prenesie zemiačiky v kýbliku, od špajzy k sporáku 😀 😀 😀 chutný....

mukky
3. feb 2010

nikki hej pomocníka 😝 😀
som mu potrebovala navarit polievocku a plakal ..ani v stolicke nechcel byt ani v postielke tak co s nim,?sup do kuchyne...ale to je nemozne aby on sedel..tak pekne krasne nasiel zemiaky,cibulu a cesnak a vseeetko mi po jednom povynasal do kuchyne a potom aj do svojho kyblika na chodbu 😀 😀 😝
a aby tohoi nebolo malo asi zjedol aj supku ci co...on neje nic co najde ani ked trha papieriky a tak,stale mi poda lebo je to ba...a zrazu len pocujem ako mu zavrzgalo daco pod zubkami a som nevedela vybrat..som myslela ze skolabujem..ale jak ten maly huncut vedel ze to co povynasal je na jedenie 😕 😕 😀 😀 😀
preto to zjedol..asi suplu z cesnaku mam ten pocit 😀 😀 😝

bordel bol vsade..ale aspon som mohla rychlo varit..inak sa neda..ale nerada som ked je tam pri mne..vsetko vybera i ked vie ze nemoze ale tak pomaly nenapadky 😀 a aj sa tgam vari tak sa bojim urazu..
no a nesom taka dokonala matka ze budem varit ked maly spi..to nie..to si radsej pospím 😀

itsik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
itsik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vinifera
3. feb 2010

haha že aká utajená reklama...

nikollette
4. feb 2010

Ahojte...

Baby uvažujem nad tetovaním. Len sa bojím bolesti, ale snád to nie je také hrozné ako pôrod 😀
Chcela by som meno mojho krpca na nohu 🙂
A keby to tak nebolelo, tak potom este na chrbát, alebo niekde moje motto 🙂

mukky
5. feb 2010

Pekný den prajem 😵
čo robíte?...

vinifera
5. feb 2010

Tak ja mám dnes full house. Ráno som ledva rozlepila oči a už tu bola kamoška aj s malou Emou. Oni už boli rozbehnuté od 6 tej. Ja som rozlepila ledvo oči o 8.30 a o 45 min už boli u mna. Pred obedom odišli . Malý stihol pospať pol hodku ked sa dorútila suseda s fotkami so svadby kde sme vybavovali tie šaty. Tak sa malý zobudil. Potom došli aj jej decká 10 a 7 rokov. Suseda je už dávno doma decká ostali u mna 😅 Takže tu teraz mám 3 deti a dvoch psov. Ufffff. Ale stihla som viac ako ked som doma len s malým. Tá staršia 10 ročná dozrie na malého a ja sa zatiaľ môže osprchovať a vyložiť práčku a zložiť prádlo atd. Takže v podstate stíham viac ked tu mám 3 deti ako ked tu mám 1. Môjho psa už umordovali na smrt. Tak KO leží v pelechu ani obrvou nepohne 😀

nikollette
5. feb 2010

Ahojte...

Mukky ja som akurát dojedla, s malým sa hrala. Teraz sa hrajká sám v ohrádke.
Ja sliedim na nete akým štýlom chcem to tetko. Musím sa na to pripraviť, lebo sa bojím 😅

nikollette
5. feb 2010

Sa mi dnes snívalo už po viackrát s týmto fešákom 😎 :

http://images.google.sk/images?client=opera&rls...

Ja ho úplne žerem, jak nejaká puberťáčka 😅
na neho čumím každý den v tv, aj ked som tie časti 100x videla. U neho si tak dať spaviť tetko to by bolo 😵
Musím napísať do modrého z neba, nech mi splnia sen 😀 😀 😀 😅 😅

vinifera
6. feb 2010

No mne osobne sa tetovania s menami nepáčia. Ale to je každého osobná vec. 😎

Vyzerá to, že malému predsa len vyrástol ďalší zúbok. 🙂 Tak asopn viem prečo bol taký jedovatý...

Mala by som dnes poupratovať. Teda extra sa mi nechce. Ale samo sa to nespraví 😖 A vy ženy čo a ako?

maatkka
6. feb 2010

nikoll ja som tiez rozmyslala nad kerkou s Juliinym menom - nejak tak zamaskovanym aby to na prvy pohlad nebolo vidiet ze je to JULIA az ked by sa na to lepsie zadivali... aj mm ma taku na predlakti - ze ked sa pozries z jednej strany ma tam "angel" a ked ruku otoci na druhu stranu tak je z toho "devil" 🙂 ale je to tak "zamaskovane" ze to vyzera ako nejaky ornament az ked sa lepsie pozries vidis v tom tie slova... tak take nieco s Lilinkynym menom som si chcela nechat spravit... len ta bolest 😕 sa nejako neviem odhodlat...
a este na leto rozmyslam nad pirsingom nad obocie - len neviem ci uz na to nie som stara 😀

mukky
6. feb 2010

ahojte deturence 😀
nikki mne sa tetovania pácia,ale musia byt krásne..také naozaj eňo nuňo..aspon na žene..

no a tiez som rozmyslala nad menom pri tetovaní/cisto len o uvahe to bolo/ 😀 ..ale potom som tak rozmyslala ze ked napr,by som mala 50 rokov a syn 20,by to bolo take trosku asi zvlástne mat tam jeho meno...a co ked sa mi ešte narodia trojcata??? 😀 kde by som potom dala vsetky tie mená aby som bola spravodliva ked uz tam mam vytetovane prvé dieťa?? 😕 😀 😀 😀

nikollette
6. feb 2010

No ja chcem jedno dieťa, takže viac mien tetovať by nehrozilo.
A nevadilo by mi aj v 50tke mať na nohe jeho meno. 🙂
Ja milujem mená a nápisy z tetovania... Dávajú nejaký zmysel.. nemám rada ornamenty co nic neznamenajú...
takisto sa mi nepáčia čínske písmená, neviem... 😒

Už viem že určite si dám aj to jeho meno aj moje motto... len este musím nájsť nejaký dobrý salón...

Matka, ja som mala piercing v nose iba taký jemnú bodku 4roky 😉
a pri pere na boku úst ako mala Zdena Predná, tak tam som mala kamienok asi rok 🙂
Pred pôrodom som to vybrala...

Keby som už nikdy v život nemusela ísť do práce, by som si spravili koooopec keriek 😅
Len SR je moc konzervatívna... napríkald v takom Miami, chodia ludia potetovaný od halvy až po päty, a majú aj 40-50 rokov... tam to tak neberú...
mne sa to velmi páči....
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nikollette
6. feb 2010

Zase nikoho...
baby upadáme ☹ 😅

Mukky išla do NC, my dnes doma kvasíme...
Malý sa teraz zobudil pred chvílkou....
Mp sa išiel strihať dole ja idem asi jesť...

A vy čo kde ste?

Vini v druhej téme asi...

Som tu ostala na ocot sama😝

nikollette
6. feb 2010

Mp ide rušiť za mesiac digiTV ☹
Lebo chce radšej UPC direct, nakolko to on robí...

Už nebude môj kanál na discovery (Miami Ink a LAink) 😢 😢 😢
čo budem pozerávať 😠

nikollette
6. feb 2010

A už mi ide môj seriál 😵
Mp už neznáša ked to pozerám, asi žiarli 😀

http://www.myfreewallpapers.net/movies/pages/mi...

nikollette
6. feb 2010

POzerám, pozerám, zapozeraná som na moju reality show z tetovacieho salóna, a otočím sa a mám prázdny tanier 😕
A kuknem na zem, a naša Lillka si uchmatla jedno celé prso 😅
aspon nepriberem 😀

mukky
6. feb 2010

ahojky..nikki 😀 sa tu rehlím z teba riadne 😀

mukky
6. feb 2010

najprv ma rozosmialo ako si skonstaovala kto kde je a čo robíí 😀 😀
potom ze ten tvoj serial 😀 .a kukam kukam len tak nalavo ze to co je za serial 😕 😕 a koho tam nevidím,toho tvojho fešáka 😀 😀 😀 tak som hned mm ukazala ze ako jedna holka je hotova do tohoto ako asi ja do facundu aranu 😀 😀 😀
no keby to moj mi ukazoval nejaku herecku a ze je hotovy do nej tak ten pohar co mam vedla seba je asi na jeho hlave 😀 😀 😀 😀 😀 sme my ale 😀
lenze zeny to vnímaju inak a chlapi inak... 😀 😝 ,či??
no a potom tá tvoja havica 😀

juj sa vytesujem lebo sme teraz malemu kupili to čo máš ty nikki na dverach v detskej 😀 len iný motív a drobec ani spat nechcel len hladel na macka pooh a jeho kamarátov 😀 ,už v aute ten obal sa mu strasne pácil celou cestou 😀 no zlatunký bol..

hračky som obmadzila ako som slubila 😀 ,len synovcom a neterke som naposledy pokupila..

vinifera
7. feb 2010

Čaute Ženy!

Tak som sa snažila včera večer vyraziť drahého. Ale sa tváril, že ma nepočuje a ustlal si na zemi...

Dnes som už stihla aj volať 155. Dedkovi bolo hodne zle. Tak som zvedavá ako to dopadne. Predsa len už má 88 rokov a táto zima starým ľudom teda isto neprospieva.

Malému vyšiel ďalší zub. Tak aspon viem prečo bol tak protivný.

Idem pobaliť balíčky zajtra na poštu. No nakoľko mi bude malý asistovať tak to zas bude na hodinu 😖

mukky
7. feb 2010

vini tak dufam ze dedkovi sa polepší.. ☹ 😔
mojmu svokrovi pred týždnom zistili rakovinu ☹ ☹ za zubom v ustach a uz bol behom mesiaca na dvoch operáciach..nemoze jesť a až dnes som mu mala odvahu zavolať no ale bolo mi do plaču ked som položila,vždy som ho len dala pozdraviť nevedela som ako a co povedať..este je v nemocnici a zajtra sa uvidí co a ako bude dalej..ale povedala som mu že na neho myslím každý den .. 😔
mm to doma ani nerozoberá a ani ja..ale viem že mu je ťazko

vini ako to dopadlo s asistenciou? 😀 takže aj malého zaučaš do tajov predaja a balenia balíčkov 😀

ja čakám balíček cez týžden,som si pred tyzdnom kupila parfém versace versense co mi odporučila adal a je božská ...velmi mi sadla no a dnes som objednala aj manželovi versace pour homme a mne ešte salvatore ferragamo incanto shine ..mali ste ju niektorá?na pokozke mi ostala krásna voňa a aj na papieriku tak dufam že som urobila dobre..rozhodovala som sa aj medzi dolce gabana light blue ale tá na pokožke potom nevonala dobre ani na papieriku 😝 ako mydlo..

vini ale ty si vraj mala užasnu vonu..len som jej nazov zabudla ked som bola v parfumerke 😀 😀 😝 tak som ju nestihla ovoňať 🙄 🙄 a za svet som si nevedela spomenuť no a už viem a je neskoro 😝 tak nabuduce iste vyskusam ako vonia..

drobec siel na velke prosby mojej maminy ku nej teraz pred pol hodkou,mm ho odniesol je tam sestra aj s neterkou,nechodí bezo mna ale mne sa pečie kurča,máme neskorý obed alebo skoru večeru 😀 a je doma také ticho a ja neviem co mám robiť ani 😀 ale nebudem pratať budem vegetiť a kludne sa najem pomalicky,pomaly a vychutnám si fajné jedlo..aj tv si pozriem k jedielku 😀 😀 😀 😀 a vyložím nohy 😀

no ale som uz dala rozne zakazy a príkazy mame 😝 😝 🤐 a som nesvoja ze je preč 😀 ale inak som zdravá 😀
len príkazy tipu teraz jedol,nic mu nedavajte jest 😀 a ak tak uz len ovocie a nie jablko v kuse lebo sa z neho dusí..no a prebalit ho a nennechat sameho behať a davat pozor na nasu psicu nech po nom neskočí a tak dalej 😀 jasne ze mama ma zo mna vzdy nervy 😀 😀 😝 🤐

no už dosiel mm a sme sami doma,čo s tým??? 😀 😀 😀 😀

vinifera
7. feb 2010

Mukky tá Light Blue je podľa mna smrad.... Ale Nike sa páči. Asi má lepšiu pokožku - lebo veľa závisí od pokožky - na niekom to smrdí a na niekom vonia. To čo sa mne páči ej Burberry - Weekend for women. Aj Adal si ho už kúpila a bola spokojná🙂

mukky
7. feb 2010

vini ved áno,tu Burberry som si nevedela spomenuť 😀 😀 😝 aj adalík mu ju odporučila ze ty si ju mala a aj adalík sa velmi páči..len som zabudla jej názov 🙄

nikollette
7. feb 2010

Ahojte...

Rano sme vstali, ja som upratala, mp navaril obed... Najedli sme sa a okolo 14tej sme išli do Ba... trošku von na prechádzku, do NC a tak.. Nejaké potraviny nakúpiť a krpcovi jedlo...
Prvý krát sedel v nákupnom vozíku, v tom autíčku myslím... sa mu tam veľmi páčilo..
Točil volantom ako pravý malý šofér 🙂
Malý bol dosť živý.. v detskom centre sa úplne hral, liezol hore dole, šmýkal sa (samozrejme s mojou pomocou)... až ja som sa unavila ako som s ním behala hore dole...
A ked sme odtial išli preč takú hystériu spustil ako 3ročný chlapec.. že on nie a nie odísť on sa chcel ešte hrať.. Len sme vyvalovali s mp oči...
Potom sa stále ťahal k obchodom s hračakmi.. od výkaldu All toys či Dráčika, ho nie a nie dostať... stále sa tam vracal, a pišťal, až bol červený, jak odtail nechcel odísť...
a ked sme ho zobrali na ruky, úplne sa zvíjal, mrvil, vrešťal, aj za vlasy ma vytrhal...
Fakt ako nejaké 3ročné dieťa čo si niečo vezme do hlavy... Mp povedal, že už ho nemôžeme tak rozmaznávať, že keď už je teraz taký, čo bude neskôr...

Pridala som aj nejaké fotky do albumov 🙂

A vy čo baby, ako ste trávili víkend???

.....idem dočítať čo ste popísali............

nikollette
7. feb 2010

No Mukky, sa smeješ na mne čo...
ja ho zbožnujem proste toho chlapa... to je pre mna ideál 😵 😵 😵 😵 😵
som z neho hotová, čo už... už dávno som zo žiadneho chlapa nebola taká hotová ako puberťáčka...

No naša Lillka je prípad... ked nepozeráme raz dva skočí do taniera pre masko 😅
minule dokonca zistila že sa zmestí do malého postielky cez tie mreže, resp dreva.. sa cez to prepchá a už tam občas skočí si pospať... malý tam ajtak nespáva nikdy 😅

Vini, draháho si chcela vyhodiť.. ťa už nahneval moc??? 😖
že ustalal si na na zemi.. no dobrý je ... flegmoš 😀 🤐
dedko nech je v poriadku čím skôr 😉
Vini, tak už máte viac zubov ako my 🙂

Hej mne D&G light blue voní... je taká citrusová svieža 😉