Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
26. feb 2010

aj ja som tu temu celu precitala a mam dost ☹ neviem co si mam o tom mysliet 😅

Vini inak dobre, ze drobcovi uz klesla teplota.

vinifera
26. feb 2010

Andrea ako majú vyzerať tie vyrážky po 6tej chorobe? On má dosť ekzém a je celý vysypaný ale teraz keď som ho prebaľovala tak som si všimla že po celom brušku má také drobné vyrážky. 😲

bejbypd
26. feb 2010

dobryyy vecer sa praje...my uz spinkame 😵 vini moja mala ked mala siestu chorobu tak tri dni 40 tky horucky a na stvrty den male cervene vyrazky na chrbatiku brusku a trosku na tvaricke...baby ja mam normalne stresy zajtra idem na zumbu...som sa rozhodla boze co ak nebudem vladat? 😀 potrebujem uz cvicit lebo moje sadlo sa rozhodlo ze sa mi usadi na pupku a na bokoch a nejak sa mi to prestalo pacit 😠

vinifera
26. feb 2010

A je to nejak nebezpečná choroba alebo čo mám robiť? Lebo malý mal tri dni 40°C. Včera už nie a dnes je vyhádzaný drobučkými červenými vyrážkami. Alebo je to už za nami a už sa nemám stresovať?

bejbypd
26. feb 2010

to uz je za vami 😉 ak uz nema teplotku tak to bolo stopercentne ono.. nie je to nebezpecna choroba neboj druhykrat ju uz mat nebude...pre nas to boli len tri strasne dni lebo teploty pod 39 neklesali ☹ ale na stvrty den uz bez teploty len s vyrazkami a to je vyvrcholenie tej choroby..s tym sa to skoncilo...takze ak to bolo ono uz si mozes vydychnut 😉 nasa miska to mala ked mala rok aj mesiac...

bejbypd
26. feb 2010

docitala som sa ze ju sposobuje virus zo skupiny herpesvirusov a prejavuje sa presne tymi horuckami a potom len vyrazkami ktore signalizuju koniec choroby...netreba na nu ziadne antibiotika nic...ako pride tak odide a ze zvycajne sa objavuje prave u deti,ktorym sa prerezavaju zubky lebo vtedy maju oslabenu imunitu 😉

mukky
26. feb 2010

ahojte
adi ako sa volá ten lyžiar co sa ti páci?

bejbypd
26. feb 2010

mukky Axel Teichmann sa vola ten andrejkin 😀

mukky
26. feb 2010

bajby dik,idem kuk ci je fesak 😀

bejbypd
26. feb 2010

ty nemas co robit 😀

mukky
26. feb 2010

bejby 😀 veru 😀 😝
mm je na pive,savierko uz davno spinká,a ja kukam po chlapoch 😀

no celkom je fesný 😀 ale nevidno poriadne ci ma vzadu dlhe ci kratke vlasy 😀
ale adu skor zaujima asi ako sportuje,či???? 😀

bejbypd
26. feb 2010

podla mna ju zaujima oboje 😀 aj mala spi ja mam pred sebou knihu od evity,hladna som,normalne stresujem kvoli hokeju ma az brucho od strachu ze prehrame boli 😀 tiez som ho teraz kukala len mi nechce otvorit ziadnu fotku jeho tak kukam len tak z dialky...ja mam novy idol Robert Pattinson z Twilightu 😀 ziskal si moje srdce a aj vsetko keby chcel 😀 😀 😀

mukky
26. feb 2010

😀 co?koho?z kade?definuj 😀 ale ved google mi hadam povie co to zac 😀

mna hokej neberie,mne je to prdlajs jedno 😀 ale sa len ukludni bejby..budes pozerat?tak si to uzi 😀 ide o 3.30 rano nie? 😀 to este asi budem hore 😀

bejbypd
26. feb 2010

tento ja som na takych strapatych chudych vyssich no milujem ho 😀

bejbypd
26. feb 2010

nebudem pozerat lebo depko mi zakazal vraj by som uz dostala infarkt 😀 ja to tak prezivam ze mam pocit ze po zapase so svedmi som zostala trochu sediva 😀 neviem co by bolo keby som pozerala aj tento zapas 😎

mukky
26. feb 2010

tej je zlatýý 😀 😀 a kto to? 😀 😀 😀 😀 😀 to on je ako co?herec?

vinifera
26. feb 2010

A neodoslalo mi príspevok. Už som čo to kukla o tej šiestej chorobe aj tu na koni v téme. A potom som sa naivne snažila uspať krpca. No ale tá potvora mi proste pred jedenástou spať nepôjde. Tak som to v zdala - plus ma na stole čakala čerstvá pizza 😉

mukky
26. feb 2010

bejby moj chcel pozerat hokej,ale kedze isiel po cvičení neplanovane na pivo asi bude pozerat velke kulove lebo nevstane 😀 😝

bejbypd
26. feb 2010

moj ma nocnu nadava uz hadam tyzden ze nebude vidiet hokej 😀 no hral v tom sumraku od stephanie meyerovej a aj spieva celkom pekne a este robil modela...mne sa tak paci taky straposko...ale ako upir v tom sumraku je absolutne bozsky 😀 no ale dost o nom lebo keby to depko cita tak chyti depky 😀 vini ze pizza mnam..ja som teraz zozrala celozrnnu zemlicku s morcacou sunkou lebo uz som bola fakt hladna 😝

bejbypd
26. feb 2010

a kde sa flaka nikol? 😀

mukky
26. feb 2010

nikol bud je na nakupe,alebo v mekaci,alebo ju p chce mat len pre seba,alebo maju navstevu... 😀 alebo jej blbne net 😕
dufam ze su ok hlavne...

bejby hadam ti necita mangel ked nieco pises 😕

bejbypd
26. feb 2010

ale nie to si robim srandu 😀 bozechran keby cital 😎 on na to nema cas on ledva behne na facebook raz za tyzden inak sa strani od internetu a pocitaca nakolko v robote sa pred pocitacom nasedi dost...no tiez dufam ze nikol je ok...urcite si teraz pochutnava na niecom dobrom co uvaril priatel 😉

mukky
26. feb 2010

bejby som si myslela 😀 a mm je strasi od teba?ty si este zabka 😀 viem ze si mladucka,len som zabudla vek..
moj nema vobec zaujem o net..ved dobre pre mna 😀

bejbypd
26. feb 2010

no ja budem mat v septembri 22 a moj chlap dva dni predo mnou 29 😀 akurat dnes mu hovorim predtym nez isiel na nocnu ze boze uz 22 zachvilu a on na to ze ty uz budes mat 22?a ja ze noa to neni ako ked som mala osemnast co?sa zacal smiat ze som uz stara krava 😀 no a nemiluj takeho chlapa 😎 no to mas teda dobre ze sa nezaujima o net 😉 sak ty by si ho k tomu ani nepustila ci?inak musim sa pochvalit ze som si poslala prihlasky na pravo do bystrice a trnavy takze vo volnom case ked nekonikujem sa poctivo ucim 😎 mukky a ty mas kolko rokov vlastne?ak to nie je tajomstvo ak to je tajomstvo tak mozes posepkat 😀

mukky
26. feb 2010

boze same strielacky v tej tv a potom ze som tu 🙄 🙄 😠 😀 a ja by som si uz tak pozrela nejaky krasny film o laske napr. 😀

bejbypd
26. feb 2010

ja pozeram tru blood na hbo 2 😀 som uchylna na upirov 😀

bejbypd
26. feb 2010

samozrejme true nie tru 😎

mukky
26. feb 2010

ja sama nekukam horor 😀 bojim,bojim 😀 😔 a ak nahodou tak potom davam retiazku na dvere a mm uz vie ze som kukala daco coho som sa bala 😀 😀 a rehlí sa a ja netuším preco 🙄

bejbypd
26. feb 2010

ani ja sama nekukam horor ale toto je pohodove a hlavne kukam to len jednym ockom 😀 kedze sa viacej venujem internetu a mojmu domacemu zvieratku :modremu konikovi 😀 a este popritom aj citam...takze ani z filmu ani z internetu a ani z knihy v podstate nemam nic 😀