Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
11. mar 2010

zdravim,
tak odber mame uspesne za sebou .bez placu bo mamka cely cas spievala a varila kasicku s mysickou . 😀

inac mame uz 7 mesiaciky 😵 😵 😵

vini, kto maze ten jede 😉 .hadam uz bude dobre

nikollette
11. mar 2010

Rafaello hotové. Ale nie gulky, ale som urobila na takú tácku (rafaello zmes, do v nutra som dala mandle)
Hotové to bude ajtak až za 24hod 😝

Na večeru spravím vyprážané šamiopny s hranolkami a šalátom. Hranolky sme nedjeli už asi 2 týždne, ak nie aj viac 😕

Vini super, len nech sa to ďalej zlepšuje 😉

nikollette
11. mar 2010

Leni ahoj...
vsetko naj k 7mim mesiačikom... 🙂

nikollette
11. mar 2010

Počuj ty v akej téme prispievaš ked máš tolko príspevkov? 😅
Lebo tu nie tolko 🙂

dankolucka
11. mar 2010

Ahojte, Niki toho sa zubami nehtami drz a bud nanho dobra. 🙂 A mas aj sikovneho maleho citatela, aj moj bol taky ked bol malicky. Akurat ked musi citat teraz na domacu z citanky, tak ho musim nutit. 😀

nikollette
11. mar 2010

Dankolucka 😉

NO šalátik hotový, hranolky upečené aj šampiony.
Už len nech dojde mp domov, a určite bude prekvapený 🙂

nikollette
11. mar 2010

Pridala som aj foto dnešnej večere 🙂

Vini, si chcela že nech napíšem ked budem robiť niečo jednoduché.
Tak toto bolo jednoduché.
Postup: očistíme si šampióny, obalíme v 3obale, hodíme na panvicu, a pečieme až do zlatista.
Upečiem si k tomu hranolky (alebo uvaríme zemiaky)
a ešte nejaký šalát podla chuti 😉 ja som robila (ladový šalát, redkovka, paradajka, jarná cibulka, dresing)

Jednoduché ako facka 😉

nikollette
11. mar 2010

A dezert rafaello,a j ked bude stuhnuté asi až zajtra. Ale nevadí 🙂
Akurát došiel mp, tak ideme jesť.........

nikollette
11. mar 2010

Mukky odpísala som IP 🙂

nikollette
11. mar 2010

Potom napíš či som pomohla...

nikollette
11. mar 2010

Nikoho??? 😕 😕

Som si objednala dnes tieto plavky dúfam že budú mať, tak teraz čakám na odpoved 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7858283
tie na hlavnej foto 😉

vinifera
11. mar 2010

Veľmi by som sa obávala či to sadne na postavu. Potom pošli foto 😉
Malému som robila večeru a aj zeleninu udusila na zajtra. Zajtra už len maso dorobíme. Ešte volal dedko že sa zastaví. Som si plánovala kľudný večer. No neva.

nikollette
11. mar 2010

Musím len dúfať, snád sadnú 😕 😅

nikollette
11. mar 2010

Mne dnes idú seriály, tak pojdem pozerať, potom vanu dať, a zalahnuť.
Takže sa dnes asi nezdržím do noci 😅

Mukky halooo, išlo to?

nikollette
11. mar 2010

Baby idem k telke..
Tak pekný večer a dobrú noc

lenka_66
11. mar 2010

niki , hehe no najviac v spolocnom termine.inac mam 5 kam chodim .no ale ja som cele tehu bola pn a co b si robila ty ak by si musela lezat ? ja som erdzla o dusu 😀 😀 😀

nikollette
12. mar 2010

Ja som sa zaregistrovala na MK ešte pred otehotnením, lebo sme plánovali.
A hned sa zadarilo, takže som erdžala aj ja v rôznych témach... mala som kopec otázok a podobne...
A tiež som bola doma celé tehu, takže sa aj príspevky nazbierali 😅

nikollette
12. mar 2010

Boli sme trošku vonku.
Teraz malý spinká.
Ja sa idem najesť.
A vy ste kde?
🙂 🙂 🙂 🙂

vinifera
12. mar 2010

Krpec je stále jedovatý. Len cicky by chcel. A keď nedostane tak strááášne vresky. Už mi leze na nerv. Dostala som krámy takže som celá predráždená.
Nakoľko mám dnes auto tak som maminho kocúra zobrala k veterinárke. A aj toho môjho bláznivého psa čo je zasa celý vykusaný -som tam nechala 46 €. Ja už sa asi rozplačem. Kde mám do riti tie peniaze brať?

nikollette
12. mar 2010

Vini veterinári su riadny zdierači 😝 😔 no čo už, ale čo by sme pre tie naše domáce miláčiky nespravili...
Peniažky sa velmi rýchlo rozkotulaju, kedže všetko tolko stojí ☹
Len výplaty nejdú vyššie, iba ceny 😝

nikollette
12. mar 2010

Inak, tvoj p musí dobre zarobiť nie? Veď sa v kuse obracia, v robote trávi celé dni, ešte aj víkendy, chodí hore dole s autami, atď...

nikollette
12. mar 2010

Dobrý večer,
zasa som tu sama 😕

lenka_66
12. mar 2010

dobry vecer kedy zacina nocna jazda ?

mama.wolfka
12. mar 2010

dnes to nejazdí 😀 😀 😀
niekto sa venuje 😀 niekto pracuje 😠 a tak ... ☹ 😀

vinifera
13. mar 2010

No a niekto bol chlastať a teraz mu je zle 😝

nikollette
13. mar 2010

Ahojte...

pred hodinkou a a pol sme došli domov.
Boli sme v Ba.. na nákupoch a tak...
Malému som kupila 3 dudlíky, aj ked ich máme kopec, ale on je najväčší dudlíkovec.
A v dráčiku mali autodráhu, zlacnenú (iba za to že mal poškodený obal) zo 40eur, na 15eur. No nekúp to 😀

Mukky, dúfam že už budeš písať 🙂 😉

nikollette
13. mar 2010

Sebe som si nakúpila 3 svetríky, a jednu suknicku, mali super zlavy.. musela som 😀
A mp na seba tiež kopec oblečka... ho nejak zabavili nákupy sa priznal 😅 😀

Mukky bola som aj v drogiske, nejaké laky na nechty si kupiť, špirálu, ceruzu...
A v avione je taký obchod, asi nový, som si ho doteraz nevšimla... samé šminky.. nie drogéria, vyslovene iba šminky..
som na teba hned myslela 😅 😉

Vini, si bola chlastať? Sama či s p?

mukky
13. mar 2010

ahojte,nedávno sme došli,boli sme sa poflákať 😎
mm žehlí,vidím ze v tv nič nejde 😝 🙄len oto a antik archív už asi ani bebude chodiť 😠
niki 3 dudlíky?a načo mu je ich tak vela? 😀 ale vsetky kupuješ rovanaké značky a tvar,nie?
moj mm musel mať iba campol babies a presne rovnaký tvar,z ineho ho takmer až naplo 😀

polnišovu mam rada ale strasné ma saty ak pozerate ota 😕

nikollette
13. mar 2010

Ahooooj MUkky, konečne si tu 🙂
3 dudlíky hej... jeden svietiaci, a dva také peknučké moderné.
Doma máme 7, a s týmito už 10... 😀 😀 😀
on je strašný dudlíkovec.. a ajtak sú vždy zapatrošené pod postelami, pod sedačkami, za ohrádkou, a máme ich kopec ale ajtak žiadny nie je pri ruke ked potrebujem. Tak som musela doplniť zásoby 😉
Hej rovnaký tvar kupujem stále 😉 nie tie zrezané, ani úplne gulaté, ale také oválne 🙂

mukky
13. mar 2010

ja som malemu kupila len rohlíček do ručky 😀 acidlko,lučinu a nám nejake potraviny..bola som si obzriet dioptricke okuliare,v pondelok sa chystam na očné

nikol tak ze som ta namotala na tie hracky v draciku zlacnené? 😀 akože si si ich davno nevsimla? 😕
ja by som malemu rada kupila taku malu pracku detsku,lebo stale perie so mnou a hra sa s gomickami na nej 🙄
,ali tam 3.ale takmer vsetky mali nejkake divne labilne dvierkapreto boli zlacnené..ale to by asi odtrhol lahko..

niki juj tak do avionu iste zajdem ak bude cas...som v BA v apríli 😎