Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
19. mar 2010

Nika okamžite si oprav tú hrubicu čo tam máš! 😠 😀 😀 😀

nikollette
19. mar 2010

krátkym pardon, fuj 😝 😀

mukky
19. mar 2010

aká zuzíček 😕

nikollette
19. mar 2010

co sem píše od nedávna 😉

mukky
19. mar 2010

😕 😕
neviem..

mukky
19. mar 2010

aha od nedavna je ze od dávna 😀

nikollette
19. mar 2010

mukky si ju nejak prehliadla... 😕
kukni pár strán do zadu 😉

vinifera
19. mar 2010

Krpatý sa už prehadzuje v posteli. Idem k nemu. Aspoň jednému chlapovi chýbam 🤐

mukky
19. mar 2010

nie,už viem..zle som prečítala..pozdravujem a dobru noc..

nikollette
19. mar 2010

Vini tvoj p ešte nie je doma?

vinifera
19. mar 2010

Nie, ešte nie je doma 😠

mukky
19. mar 2010

vini ides hajať??
neviem si predstavit takto žiť cele dni bez mm...aj ked sme uz spolu vela rokov ale asi by mi chybal..
to je blbé no...aj moja segra je prakticky sama na malu ☹

nikollette
19. mar 2010

Vini, to ešte furt robí?
mne by sa to už nezdalo normálne... každý den, takto neskoro 😔 😔 😔

nikollette
19. mar 2010

Ja by som už podozrievala z nevery, keby ešte aj v noci bol mimo...
Ja nevravím že to je prípad tvojho p, on asi robí, ked má toho vela...
len ja by som si už asi domýšlala a čo ja viem čo 😖

vinifera
19. mar 2010

Nie dnes v práci nie je. Šiel von s chalanmi. Tvrdil že na chvíľu. A už mi to vážne dosť lezie na nervy. A už sa začínam doma nudiť. Svokrovci si posledné dni brali krpca na poobedie. A chcú ho na celý víkend. Ja už mám vyupratované. Všetko porobené. Chlap furt preč. Už neviem čo sama so sebou. Ešte aj ten kôň necválal. ☹

mukky
19. mar 2010

nikoll tvoj malý chris sa ako správa?uz si vydobija svoje?moj malý zacal po roku robit huncuctva 😀
trosku mensie vreskotky 😀 ,casto place ked nie je po jeho alebo niečo chce...alebo je mrzutucky..ale asi inak deti to ani nevedia vyjadriť,do ročka ako anjelik 😀
ale neva,ja predýcham a ide sa dalej 😀 akurat zvysim hlas...vytaca ma niekedy ale co uz 😀 hlavne ked 10 krat poviem ze nono a on to aj tak urobi 😀 /celý ja/ 😝 😀
ale necapla by som..ani po rucke,nemozem..snad ked bude vycsi budem musiet ale je este mrnavý..

mukky
19. mar 2010

vini a ty kde byvas?
no a aj tebe vlastne patrila ta otazka ze ako malz sa chova 😀

vinifera
19. mar 2010

No mukky o tom by som ti ja vedela písať eseje. Ako vreští ked mu nechcem cicky dať. Alebo ked mu nechcem niečo dovoliť ako sa pajedí. A nono u nás absolut nezaberá. Takže keď som chcela aby nechodil zapínať stolové PC tak som tam musela prraziť postielku. Inak by si ho tam štukal doteraz.

mukky
19. mar 2010

juj nikollette a som ta chcela poprosiť ze ked budeš nahodou v avione nepozrieš mi prosím ta ci tam nemaju tie stetce?profesionalnu sadu nejaku??ci len "malovatka" tam maju?
lebo neviem kde stihame ist vsade,budeme v BA len 3 ci 4 dni,ani neviem.. 😕

vinifera
19. mar 2010

Sever mukky sever. 10 km od ZA. Na dzedzine som🙂

mukky
19. mar 2010

vini vidím ze vsetky deti su rovnaké 😀 😀 😵 😵
preto som sa opytala nikus lebo som teraz citala ze ma kludne a spokojne dietatko..aj ja,ked spí 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
19. mar 2010

vin pockaj..to je zvolen,asi ee,nie? 😕 😀 😝

vinifera
19. mar 2010

Žeby Žilina? 😉

nikollette
19. mar 2010

ZA je žilina 😀

mukky
19. mar 2010

zeby??? 😀 😀
ahááááá,slota 😀 😀 😀

mukky
19. mar 2010

ved sa mi to nezdalo ze zvolen 😀 😝 😀

nikollette
19. mar 2010

No áno, už má svoju hlavu, a ked niečo nedovolíme tak sa pajedí. Ale nie vždy... viem mu ešte pozornosť rýchlo sústrediť na niečo iné 😉 uvidíme do kedy 😅

Vini, este ked aj nemusí byť v robote, tak ide s chalanmi 😒
ja by som mala také nervy sa poznám, že až.... 😠

mukky
19. mar 2010

ja len preto ze ste sa mohli s niki stretnut alebo s niekym inym si sa mohla z kona kto ti je symapticky 😀 😀 na kavicku si vyjst 😀

nikollette
19. mar 2010

Mukky neviem či tam majú štetce, ešte som tam nebola vnutri, a neprekukala to tam...
možem pozrieť... ale neviem čo presne zhánas.. ale ked budete v BA , avion určite navštívite nie 🙂 😀